Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Podsumowanie sukcesów Psl w Makowie mazowieckim.

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 10:02

Zielona koniczynka jak pani do towarzystwa? Pójdzie z każdym aby pieniądze się zgadzały?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 10:06

Dokładnie tak i jak widać powodzenie ma - gdzie nie spojrzeć wszędzie zielone się szarogęsi i śmieje z elektoratu.

#3 golis

golis

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 10:09

super 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 11:53

Zielona koniczynka jak pani do towarzystwa? Pójdzie z każdym aby pieniądze się zgadzały?

Powinni zmienić nazwę na ZSL Face Lifting.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 12:22

Nie wiem czy zauważyliście że lewacki trol z Różana nie otwiera tylko tematów o SLD? Nie nawidzi dyskutować o tej swojej partii.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 13:32

Sukcesem PSL jest uniemożliwienie przejęcia wladzy lokalnym oszołomom podpinającym się pod PiS.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 13:45

Sukcesem PSL jest uniemożliwienie przejęcia wladzy lokalnym oszołomom podpinającym się pod PiS.

Czyli zostało mniejsze zło...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 17:00

Pisowiec wyluzuj bo ci się zaciśnie i będzie bolało jak będziesz klęczał SLD to już prawie nie istnieje tylko czerwone Pisiory

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 17:04

U nas nie rządzi ani sld ani pis, u nas jest "zielono mi, szmaragdowo", a że wiosna idzie to będzie jeszcze zieleńsza koniczynka. I przez co najmniej 5 lat głowa muru nie przebijesz.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 19:27

No co Wy mówicie? Co Wy do mnie rozmawiacie? Toż niektóre orły z PSL lokalne, tuzy intelektu razem tuliły się z Członkami PIS :D Masowały się nawzajem, plany robiły. I teraz mówicie nici z tego? Nie ma chemii? Nie ma uczucia? Tyle wspólnych przygód? Tyle projektów? No co Wy?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 19:43

Ta koalicja nie przetrwa 5 lat. Kto wie, jak to się potoczy. Ktoś może zachorować, miec konflikt z prawem, czy choćby najgorsze. Słodko nie jest i efektów dla nas też żadnych nie ma, a to już 3 miesiące minęły. Wierni tej koalicji niech zadają pytania o konkrety obiecywane w kampanii, niech nie daja się przyzwyczajać, że bycie radnym to tylko odpowiedni przycisk podczas głosowania i wysoka dieta. To tylko opozycja pis może się tłumaczyć wyborcom, że nic nie mogą, bo są w mniejszośći. Kto ma władzę ten odpowiada za stan powiatu!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 19:48

Stan Powiatu to Wina Tuska! Nie wiedziałeś?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 21:15

To jest zdrajca który nie powinien już mieć możliwości do powrotu do naszego kraju.Niedość że rozsprzedał Polskę to jeszcze ją zdradził.Dla takich ludzi nie ma miejsca w naszej ojczyźnie.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 21:28

To jest zdrajca który nie powinien już mieć możliwości do powrotu do naszego kraju.Niedość że rozsprzedał Polskę to jeszcze ją zdradził.Dla takich ludzi nie ma miejsca w naszej ojczyźnie.

Tak byłoby w normalnym kraju, ale u nas.... wróci i będzie miał wielu przytakiwaczy. Czytam teraz książkę historyczną z XVII w. Po Jagiellonach my zawsze mieliśmy już pełno zdrajców, zaprzańców aż doszło do rozbiorów to zaczęli się wyłaniać patrioci walczący o niepodległość. Smutne to, ale taka natura tego narodu nad Wisłą.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 22:05

Tak byłoby w normalnym kraju, ale u nas.... wróci i będzie miał wielu przytakiwaczy. Czytam teraz książkę historyczną z XVII w. Po Jagiellonach my zawsze mieliśmy już pełno zdrajców, zaprzańców aż doszło do rozbiorów to zaczęli się wyłaniać patrioci walczący o niepodległość. Smutne to, ale taka natura tego narodu nad Wisłą.

Pisowski intelektualista się odezwał, czyta książkę nie o XVII wieku, a z XVII wieku. Dużo tam u was takich inteligentnych inaczej :) :) Wam kury szczać prowadzać, a nie politykę robić - jak mówił Piłsudski.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 22:10

ojej przejęzyczenie, patrz na sens wypowiedzi, a nie tam takie drobnostki. Na tym forum są większe kwiatki

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 22:11

a pisowcem nie jestem!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 05:16

a pisowcem nie jestem!

Przyjacielu... muszę Cię rozczarować i uświadomić :D Jesteś PISiorem, mentalnym Betonem! To co reprezentujesz to para lub biedapatriotyzm. Ile odprowadziłeś podatku za ubiegły rok? Ilu masz przyjaciół z zagranicy którzy cie odwiedzili i którym pokazałeś dobre strony Naszego kraju? Ile razy się udzielałeś na anglojęzycznych forach? Mam teraz kontakt z 7 studentami z Erazmusa- Holendrzy, Bułgarzy i Portugalczycy. Ile mnie nerwów kosztowało wytłumaczenie im dlaczego określenie "polish death camp" mnie i przodków obraża! Ale po pół roku  wiedza też co oznacza Bereza Kartuska, Rothesay i Tignabruich na wyspie Bute. tego wymaga uczciwość!

Jak czytam takich jak Ty to mam przed oczami tą scenę z filmu gdzie grupa dresiarzy biega z bejsbolami w rytm "Kto Ty jesteś? Polak mały!..." Dziś nie wystarczy drzeć się "Une som zdrajcy, une som Targowica, une som złe!" Czas wyrosnąć z krótkich spodenek i spojrzeć poza płot by zrozumieć jak myśli sąsiad. Bez tego go nie przekonam. Ty proponujesz okopanie się.... Patriotyzm w tak przaśnym wydaniu że aż zęby bolą...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 08:51

Beton nie pojmie o co ci chodzi uwielbiają piłsudczyków a on ma na rękach więcej polskiej krwi niż jaruzel cud nad Wisłą kilka dni wcześniej chciał uciekać złożył dymisję żeby nie zdolni generałowie to cudu by nie było i teraz jest tak samo fałsz

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 11:25

a pisowcem nie jestem!

Może mentalnie trochę i jestem... Ale to tylko dlatego, że nie mam alternatywy, a pamiętam jak było za PO-PSL. Polityka mnie interesuje, jak większość starszych kobiet, tylko tyle o ile, aby nie było wojny, 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych