Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Podstawówka w Gdańsku

szkoła podstawowa Gdańsk edukacja

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~MagdaZelnik~

~MagdaZelnik~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 12:35

Do jakiej szkoły podstawowej w Gdańsku chodzą Wasze dzieci? Jaką szkołę polecacie? z góry dziękuje za informacje :)

#2 ~Dorotaa~

~Dorotaa~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 12:52

Moje chodzą do jedynej podstawówki w najbliższej okolicy ( szkoła państwowa). Czy polecam ? Hmm niby wszystko ok ale pewnie w szkołach prywatnych ten poziom nauki jest znacznie wyższy...

#3 ~liga~

~liga~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 15:57

Ja posłałam syna do Te Vizji na ulicy Piekarniczej 16b. Fakt, jest to szkoła niepubliczna, ale jestem z niej bardzo zadowolona, dzieci też chętnie się uczą. Uważam też, że czesne nie jest aż takie wysokie. Szkoła generalnie cieszy się dobrą opinią.

#4 ~MagdaZelnik~

~MagdaZelnik~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 07:45

Nie słyszałam wcześniej o tej te vizji a mieszkam w sumie w okolicy. Na pewno zerkne na ich stronkę, dzieki :)

#5 ~liga~

~liga~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 08:11

No coś Ty, nie ma sprawy :) jak mozesz sobie na to pozwolic pod katem finansowym to nawet sie nie zastanawiaj. Syn znajomej też jest uczniem tej szkoły i często bierze udział w różnego rodzaju olimpiadach czy konkursach. Poziom jest odpowiednio wysoki, klasy niezbyt liczne a pedagodzy bardzo zaangażowani w swoją prace. Jak to powtarza moje dziecko - ta szkoła da się lubić :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych