Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Podstawówka w Gdańsku

szkoła podstawowa Gdańsk edukacja

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~MagdaZelnik~

~MagdaZelnik~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 12:35

Do jakiej szkoły podstawowej w Gdańsku chodzą Wasze dzieci? Jaką szkołę polecacie? z góry dziękuje za informacje :)

#2 ~Dorotaa~

~Dorotaa~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 12:52

Moje chodzą do jedynej podstawówki w najbliższej okolicy ( szkoła państwowa). Czy polecam ? Hmm niby wszystko ok ale pewnie w szkołach prywatnych ten poziom nauki jest znacznie wyższy...

#3 ~liga~

~liga~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 15:57

Ja posłałam syna do Te Vizji na ulicy Piekarniczej 16b. Fakt, jest to szkoła niepubliczna, ale jestem z niej bardzo zadowolona, dzieci też chętnie się uczą. Uważam też, że czesne nie jest aż takie wysokie. Szkoła generalnie cieszy się dobrą opinią.

#4 ~MagdaZelnik~

~MagdaZelnik~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 07:45

Nie słyszałam wcześniej o tej te vizji a mieszkam w sumie w okolicy. Na pewno zerkne na ich stronkę, dzieki :)

#5 ~liga~

~liga~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 08:11

No coś Ty, nie ma sprawy :) jak mozesz sobie na to pozwolic pod katem finansowym to nawet sie nie zastanawiaj. Syn znajomej też jest uczniem tej szkoły i często bierze udział w różnego rodzaju olimpiadach czy konkursach. Poziom jest odpowiednio wysoki, klasy niezbyt liczne a pedagodzy bardzo zaangażowani w swoją prace. Jak to powtarza moje dziecko - ta szkoła da się lubić :)

#6 ~MagdaZelnik~

~MagdaZelnik~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 17:55

Brzmi świetnie! W porównaniu do tego co było kiedyś to jak niebo a ziemia haha :)

#7 ~liga~

~liga~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 08:02

tak to prawda :) To co mogę Ci jeszcze doradzić to to, by wybrać się na organizowany przez szkołę dzień otwarty. Daty takich spotkań zostaną podane jakoś po nowym roku.

#8 ~MagdaZelnik~

~MagdaZelnik~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 08:45

Super, bardzo dziękuje za informacje :) Na pewno się na takie spotkanie wybierzemy :)

#9 ~liga~

~liga~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 06:59

nie ma sprawy, od tego tu jestesmy by sobie pomagać :) a wybrac się warto, przekonasz się co i jak :)

#10 ~MagdaZelnik~

~MagdaZelnik~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 17:21

tak tak, będę czekać na konkretne terminy i coś zorganizujemy :)

#11 ~mama_franka~

~mama_franka~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2019 - 08:58

Mój syn chodzi do tej szkoły i szczerze polecam. Tym bardziej, że mam porównanie - starszy syn chodził do szkoly publicznej. Powiem wam, że to niebo a ziemia. Podejście nauczycieli, program edukacyjny, zajęcia dodatkowe itd.. Naprawdę warto :)

#12 ~Hania24~

~Hania24~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2019 - 22:12

Zdecydowanie Te Vizja. Moją córka tam chodzi i widzę że robi ogromne postępy odkąd zmieniliśmy jej szkoła z publicznej na Te vizję. Córka osiąga teraz o wiele lepsze wyniki w nauce A to wszystko dzięki szkole, która osiąga bardzo dobre wyniki.

#13 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 14:31

Szkoła prywatna to super decyzja. Moja córka chodzi i widzę że jeśli chodzi o umiejętności to lepiej sobie radzi niż dzieci które chodzą do szkół publicznych

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych