Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pies

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Abc~

~Abc~
  • Goście

Napisano 08 maj 2020 - 18:23

Kupie szczeniaka owczarka niemieckiego.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 maj 2020 - 11:11

Lepszym uczynkiem będzie wzięcie owczarkopodobnego ze schroniska.

#3 ~Obowiązek~

~Obowiązek~
  • Goście

Napisano 17 maj 2020 - 16:03

Czy psy w zagrodach wiejskich powinny być wiązane , bo często wylatują na drogę pod samochody. Później nie ma winnego czyj to pies.

#4 ~Precz z PIS~

~Precz z PIS~
  • Goście

Napisano 17 maj 2020 - 17:04

Czy psy w zagrodach wiejskich powinny być wiązane , bo często wylatują na drogę pod samochody. Później nie ma winnego czyj to pies.

Też mnie to wkurza a tym bardziej jak jadę rowerem a tu wyskakuje jakieś bydle. Tym powinna zajmować się policja, ale teraz są zbyt zajęci pałowaniem przedsiębiorców.

#5 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 04:32

Pies powinien latać luzem na podwórzu. Tak by było najlepiej. Ale! - gdy mosciwy pan, otworzy bramę wjazdową, do cholery, to psa powinien uważać!
Też mnie to wkurza. Państwo Su....,! jadąc w stronę Szelkowa. U nich non stop te rude ku*** latają po drodze. Raz zderzak połamałam na nim.
Teraz już nie hamuje. Powiedziałam, uderzę to zadzwonię na Policję. Niech karają. A to 500 kosztuje. I jeszcze będę chciała by naprawili szkody, może wtedy się naucza.

#6 Tomex

Tomex

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 maj 2020 - 09:30

Jeśli ktoś decyduje się na owczarka niemieckiego, to przez różne czynniki, m.in. chęci wyszkolenia psa obronnego, do poszukiwań itp. niektóre rasy bardzo dobrze się sprawdzają, dlatego pies ze schroniska nie będzie tak efektywny, jak potwierdzony odpowiednimi dokumentami pies rasowy. Niestety taka jest prawda, dlatego zaznaczam, że jeśli istnieje taka potrzeba, to wtedy brać takie psy. Owczarki niemieckie najlepiej brać z certyfikowanych hodowli. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 11:57

A w nocy jak o pierwszej szczekają to co robić? Mam takiego u sąsiadów.

#8 ~etam~

~etam~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 13:11

pewnie ptak usiadl na balkonie i pies szczeka odgania.Moj tak robi jak uslyszy skrzydla ptaka zaraz szczeka  a te ptaki sami dokarmiacie przez okna podrzucacie im papu a potem one obsrywaja balkon co z tym ptactwem zrobic.Wole jak pies zaszczeka niz mi te gowna psie na balkonie sa i wkoloko dokola z tym problem.

#9 ~Tadzio~

~Tadzio~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 14:18

A mi z kolei przeszkadzają wrzeszczące na całe gardło bachory od świtu do nocy i starsi panowie w kapeluszach co już powinni zrzec sie prawa jazdy.

#10 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 15:05

ś bachory czy siubry? Jak mozna na dzieci mowic bachory  to za slownictwo chyba koronawirus cie opanowal.

#11 ~saadsd~

~saadsd~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 15:18

A mi z kolei przeszkadzają wrzeszczące na całe gardło bachory od świtu do nocy i starsi panowie w kapeluszach co już powinni zrzec sie prawa jazdy.

To  moze zajrzyj do nich , moze rodzice w pracy , moze zanies zupy masz czas , siedzisz w domu od rana do nocy, zbijasz baki, pomoz moze komus, lub wspomoz, tylu naokolo potrzebujacych , dodaj otuchy.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 15:25

Tylko ktoś nielubiący/niemający dzieci moze nie rozumieć ich energi i radosnego głosnego zachowania

#13 ~Tadzio~

~Tadzio~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 15:34

#14 ~Tadzio~

~Tadzio~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 15:35

Tylko ktoś nielubiący/niemający PSA moze nie rozumieć ich energi i radosnego głosnego zachowania

#15 ~Józio~

~Józio~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 15:39

To moze zajrzyj do nich , moze rodzice w pracy , moze zanies zupy masz czas , siedzisz w domu od rana do nocy, zbijasz baki, pomoz moze komus, lub wspomoz, tylu naokolo potrzebujacych , dodaj otuchy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych