Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Październikowe wybory

570 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 16:08

No to porównajmy ceny z 2012 r Platforma vs 2019 r PiS
2012 2019
Benzyna 6 5,08
Cukier 3,60 2,35
Schab b kości 22 17,99
Minimalne wynagrodzenie
2012 -1500
2019 -2250
Bezrobocie
2012 13,4 %
2019 5,2 %

Szczególnie do cen paliwa? Zobaczymy teraz jak po zbombardowaniu rafinerii w Arabii Saudyjskiej podskoczą ceny ropy brent. Jeszcze niech USA zbombardują Iran to się zacznie!!!

Ale co tam przecież my tyle jej wydobywamy???

W 1973 roku - kryzys naftowy - cena ropy brent podskoczyła tylko o 600%.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:22

Szczególnie do cen paliwa? Zobaczymy teraz jak po zbombardowaniu rafinerii w Arabii Saudyjskiej podskoczą ceny ropy brent. Jeszcze niech USA zbombardują Iran to się zacznie!!!
Ale co tam przecież my tyle jej wydobywamy???
W 1973 roku - kryzys naftowy - cena ropy brent podskoczyła tylko o 600%. </p></p>

Taaaaaaa. PiS namówił do bombardowania rafinerii żeby cena paliwa była wyższa i w związku z tym większe będą wpływy z podatku żeby patolgii dać 500+ Z ciebie taki ekonomista jak i polityk. Większych bzdur nie czytałem. Jeśli chciałeś udowodnić że masz dwucyfrowe IQ to wcale nie musiałeś. I tak wiemy.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:26

No. Tak jak ty. Nawet nie szczujesz tylko wszystkich nienawidzisz. Mózg jak orzeszek. Dalej bujaj.

Ja nie nienawidzę! Ja przewiduje! Widzę jak powoli pełza ta dyktatura, jak niszczy państwo łupiąc je dla siebie. Jak powoli wdraża powrót PRLBis. Korzystam z tego, że jeszcze (podkreślam jeszcze!) mogę wyrazić swoje zdanie. Terlecki juz coś tam sonduje bąkając o potrzebie kontroli mediów społecznościowych. Słucham jak stary kawaler z kotem uczy mnie jak rodzinę prowadzić. Jak Premier Morawiecki "Za miskę ryżu będą dymać" rozpościera przede mną widoki świetlanej przyszłości z minimalną 4 tys. którą zapłacą pracodawcy. W Grecji też była ciągła sjest przed 2008r. :D

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:29

Taaaaaaa. PiS namówił do bombardowania rafinerii żeby cena paliwa była wyższa i w związku z tym większe będą wpływy z podatku żeby patolgii dać 500+ Z ciebie taki ekonomista jak i polityk. Większych bzdur nie czytałem. Jeśli chciałeś udowodnić że masz dwucyfrowe IQ to wcale nie musiałeś. I tak wiemy.

To PIS zorganizował na życzenie USA i Izraela konferencję w Warszawie "Przyszła wojna z Iranem" pomijając twoją próbę sprowadzenia dyskusji do absurdu.PO chodziło na smyczy Berlina, PIS chodzi na smyczy Tel Awiwu i Waszyngtonu...

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 17:59

To PIS zorganizował na życzenie USA i Izraela konferencję w Warszawie "Przyszła wojna z Iranem" pomijając twoją próbę sprowadzenia dyskusji do absurdu.PO chodziło na smyczy Berlina, PIS chodzi na smyczy Tel Awiwu i Waszyngtonu...

A ty Moskwy.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:00

Ja nie nienawidzę! Ja przewiduje! Widzę jak powoli pełza ta dyktatura, jak niszczy państwo łupiąc je dla siebie. Jak powoli wdraża powrót PRLBis. Korzystam z tego, że jeszcze (podkreślam jeszcze!) mogę wyrazić swoje zdanie. Terlecki juz coś tam sonduje bąkając o potrzebie kontroli mediów społecznościowych. Słucham jak stary kawaler z kotem uczy mnie jak rodzinę prowadzić. Jak Premier Morawiecki "Za miskę ryżu będą dymać" rozpościera przede mną widoki świetlanej przyszłości z minimalną 4 tys. którą zapłacą pracodawcy. W Grecji też była ciągła sjest przed 2008r. :D

Potwierdzasz tylko to co napisałem. To się leczy.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:06

Inflacja wyższa niż rok temu

Jednak w porównaniu z tym samym okresem rok temu, wzrosły ceny w zakresie:

• żywności (o 7,8 proc.),
  • mieszkania (o 1,6 proc.),
  • restauracji i hoteli (o 4,7 proc.),
  • rekreacji i kultury (o 2,8 proc.),
  • zdrowia (o 3,6 proc.)

Niższe były za to ceny odzieży i obuwia (o 1,4 proc.) oraz w zakresie łączności (o 0,7 proc.) oraz transportu (o 0,2 proc.).

Jak wynika z danych GUS, na wzrost cen żywności w ujęciu rocznym złożyły się, m.in.  droższe o 34,8 proc. warzywa, owoce - o 7,3 proc., droższy o 24,9 proc. cukier, mięso wieprzowe - o 12,8 proc. Pieczywo podrożało o 9,4 proc.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:07

Potwierdzasz tylko to co napisałem. To się leczy.

To kiedy obozy reedukacyjne?

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:18

To kiedy obozy reedukacyjne?

Paranoję leczy się farmakologicznie.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:30

A ty Moskwy.

Poruszyłeś bardzo ciekawy aspekt :o To że Prezesowi marzy się w Polsce samodzierżawie jak w Rosji Putina to chyba oczywiste dla każdego, nawet partyjnego Betonu. Wszak sam o tym wspomina ciągle na partyjnych sabatach jak to "wraże siły utrudniają". Zgadzamy się prawda? Ciesze się... Wszelkie zmiany wdrażane w sądownictwie do tego zmierzają- wymiany "ich" ludzi na "naszych" z dojnej zmiany. Ta sympatia do komunizmu i jej aparatczyków znajdujących ciepłem miejsce w PIS że nazwiskami rzucę Piotrowicza, Kujdy, Krasnodębskiego- ot takie tam pierwsze z rzędu przykłady. Ta cała sympatia do minionego systemu i jego autorytarnego charakteru jest dość specyficzna. Mamy do czynienia z jawnym okazywaniem wrogości wszelkiemu co ruskie, że przypomnę demonstracyjne rozbiórki pomników, dywersyfikacja dostaw gazu kosztem przepłacenia itp. Jednocześnie import węgla z Rosji a przede wszystkim Donbasu osiągnął wartości dotąd niespotykane. Pytanie o co chodzi? Które zachowanie jest na pokaz? No i te koncesje na handel dla zaufanych, że przypomnę Falendę, kiedyś bliskiego przyjaciela Partii obecnie Wroga usilnie robionego na niepoczytalnego, podobnie jak Emilia na wariatkę i alkoholiczkę. Kłania się jeszcze wątek Macierewicza i książki o nim oraz o jego dawnych powiązaniach z GRU za którą miał iść pozew a o którym cicho do chwili obecnej. Zamiast pozwu mamy szafę dla Antoniego. Całkiem ucichł temat jego komisji, czyżby wszyscy eksperci się ewakuowali? ale gdzie do USA czy właśnie Moskwy. Dużo pytań a tak mało odpowiedzi... Po tym jak zgrabnie zagaiłeś wiem, że mam do czynienia z człowiekiem światłym i myślącym!

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 18:37

Skromny jak Morawiecki.
Otwarty jak Kaczyński.
Cnotliwy jak Martusia.
Niezłomny jak Duda.
Uprzejmy jak Pawłowicz.
Stały w poglądach jak prokurator stanu wojennego Piotrowicz.
A wszystkie członki budują jedno ciało. Wrednego, zakłamanego pisowca, który bezwzględnie niszczy wszystko wokół siebie. Z błogosławieństwem kk i poparciem ślepych wyborców, przekupionych za ICH WŁASNE pieniądze.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 09:42

Powyższy wpis bezcenny !!!! Popieram

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 09:58

PO chodziło na smyczy Berlina, PIS chodzi na smyczy Tel Awiwu i Waszyngtonu...

10 / 10

Wczoraj ciekawej dyskusji słuchałem w radiu na temat rodziny i wypowiedzi prezesa. Jeden z gości w studiu radiowym mówił, że jak to prezes może mówić o rodzinie? Przecież nie ma żony, dzieci jedynie ma kota. Jakoś powiedział, że straszny z niego teoretyk nie praktyk.

Się uśmiałem, ale jednak prawda. Wypowiada się na tematy o których nie ma pojęcia.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 10:10

PiS opiera się na fikcji , niestety . Tylko jak przekonać tych którzy tego nie rozumieją . Ze jak oni wygrają , to bedxie drożyzna . Podatki poszybują do góry , a podwyżka będzie jedynie polegała na wysyłaniu większej kasy do ZUS , by dawać tym co myślą tylko jak żyć i nie pracować.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 10:17

Na zdrowie nie mają, kasy , dla nauczycieli tez nie . Mafia lekow.
A na socjal - mają. Bo Trzeba przekupić , a najłatwiej kogo?

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 10:40

10 / 10
Wczoraj ciekawej dyskusji słuchałem w radiu na temat rodziny i wypowiedzi prezesa. Jeden z gości w studiu radiowym mówił, że jak to prezes może mówić o rodzinie? Przecież nie ma żony, dzieci jedynie ma kota. Jakoś powiedział, że straszny z niego teoretyk nie praktyk.
Się uśmiałem, ale jednak prawda. Wypowiada się na tematy o których nie ma pojęcia.

Nie podniecają się.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 11:59

Skromny jak Morawiecki.
Otwarty jak Kaczyński.
Cnotliwy jak Martusia.
Niezłomny jak Duda.
Uprzejmy jak Pawłowicz.
Stały w poglądach jak prokurator stanu wojennego Piotrowicz.
A wszystkie członki budują jedno ciało. Wrednego, zakłamanego pisowca, który bezwzględnie niszczy wszystko wokół siebie. Z błogosławieństwem kk i poparciem ślepych wyborców, przekupionych za ICH WŁASNE pieniądze.

Zapomniałeś dodać mądry jak Komorowski który kazał Obamie żony pilnować, trzeźwy jak Kopacz na berlinskim lotnisku, uczciwy jak Gawłowski, wierny jak Boni, strateg jak Schetyna, finansista jak Rostowski. Różnica jest taka, że ty piszesz to co chciałbyś żeby było (projekcja), ja to co jest. Gorszej siary od tamtej ekipy nie znajdziesz. Fakt, było tanio. Kamienica wb środku Warszawy za 500 PLN. Miłego popołudnia. :)

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 12:01

10 / 10

Rzeczywiście. Jakim sposobem sędzia teoretyk może wypowiadać się na temat kradzieży i skazywać za kradzież. A, wróć. Już kradną.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 12:04

Poruszyłeś bardzo ciekawy aspekt :o To że Prezesowi marzy się w Polsce samodzierżawie jak w Rosji Putina to chyba oczywiste dla każdego, nawet partyjnego Betonu. Wszak sam o tym wspomina ciągle na partyjnych sabatach jak to "wraże siły utrudniają". Zgadzamy się prawda? Ciesze się... Wszelkie zmiany wdrażane w sądownictwie do tego zmierzają- wymiany "ich" ludzi na "naszych" z dojnej zmiany. Ta sympatia do komunizmu i jej aparatczyków znajdujących ciepłem miejsce w PIS że nazwiskami rzucę Piotrowicza, Kujdy, Krasnodębskiego- ot takie tam pierwsze z rzędu przykłady. Ta cała sympatia do minionego systemu i jego autorytarnego charakteru jest dość specyficzna. Mamy do czynienia z jawnym okazywaniem wrogości wszelkiemu co ruskie, że przypomnę demonstracyjne rozbiórki pomników, dywersyfikacja dostaw gazu kosztem przepłacenia itp. Jednocześnie import węgla z Rosji a przede wszystkim Donbasu osiągnął wartości dotąd niespotykane. Pytanie o co chodzi? Które zachowanie jest na pokaz? No i te koncesje na handel dla zaufanych, że przypomnę Falendę, kiedyś bliskiego przyjaciela Partii obecnie Wroga usilnie robionego na niepoczytalnego, podobnie jak Emilia na wariatkę i alkoholiczkę. Kłania się jeszcze wątek Macierewicza i książki o nim oraz o jego dawnych powiązaniach z GRU za którą miał iść pozew a o którym cicho do chwili obecnej. Zamiast pozwu mamy szafę dla Antoniego. Całkiem ucichł temat jego komisji, czyżby wszyscy eksperci się ewakuowali? ale gdzie do USA czy właśnie Moskwy. Dużo pytań a tak mało odpowiedzi... Po tym jak zgrabnie zagaiłeś wiem, że mam do czynienia z człowiekiem światłym i myślącym!

Masz rację. To za rządu PiS do Europarlamentu weszli starzy komuchy na czele z tym co walizkę z forsą z Moskwy przywiózł. Wróć, to Schetyna ich tam wysłał.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 12:20

Czy PIS jego Członki i Sympatycy w końcu weźmie odpowiedzialność za rządy? Bo tekst

"Une kradły wiencyj!"

się już przejadł! Helołłł jesteśmy po 4 latach rządów PIS!!! Czy to nie Beata krzyczała "Wystarczy nie kraść?" No to może to powinna koledze partyjnemu Misiewiczowi to powiedzieć? A może Chrzanowskiemu z KNF z namaszczenia Glapy?

To PIS wszędzie podkreśla że jest bardziej moralny, bardziej bogobojny, że z PISem kościół i wierni... :D To teraz zmieniamy hasło na "My kradniemy mniej"? Skoro tak to nie wycierajcie sobie mord swoją lepsiejszą moralnością :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych