Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Październikowe wybory

570 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 17:43

A co na to GUS? Właśnie wczoraj puścił szybki szacunek CPI. Inflacja m/m- 2,9% co oznacza że każda lokata poniżej 3% to dokładka do budżetu bo belkę trzeba policzyć jeszcze :D Co do żywności "W porównaniu z miesiącem analogicznym poprzedniego roku wyższe ceny w zakresie żywno-ści (o 7,8%), mieszkania (o 1,6%), restauracji i hoteli (o 4,7%) oraz rekreacji i kultury (o 2,8%) oraz zdrowia (o 3,6%) podwyższyły wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych odpowied-nio o 1,73 p. proc., 0,39 p. proc., 0,29 p. proc. oraz po 0,18 p. proc. Niższe ceny odzieży i obuwia (o 1,4%) oraz w zakresie łączności (o 0,7%) oraz transportu (o 0,2%) obniżyły ten wskaźnik odpowiednio o 0,07 p. proc., 0,03 p. proc. i 0,02 p. proc." Kto ma oszczędności dopłaca....

Moje oszczędności na emeryturę Tusk zajumał żeby nie mieć problemów z deficytem budżetowym. Geniusz ekonomii. Rostowski w sprawie podatku VAT powiedział że się na tym nie zna.:)

#22 ~PIS jestem za.~

~PIS jestem za.~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 22:15

Więc ja Obywatel Kutafon pytam przedstawiciela Lepszego Sortu Czy w ramach demokracji jest tez moja dopłata do lotów Kuchcińskiego po koszule i na doopu nieletnie do Rzeszowa? Jest moja dola dla Rydzyka płacona via Lux Veritas? Czy jest moja dola dla Chrzanowskiego z KNF ksywa 1%? Czy jest moja dola z podatków na dwórki z haremu Glapińskiego w NBP? Ty mnie nie wysyłaj do Chin i Bangladeszu.... Ty mentalnie już dawno tam jesteś Niewolniku Intelektualny TVP

Człowieku piszesz o groszowych sprawach. Tusk i Borysewicz latali latami do
Gdańska. Rozgrabiony majątek narodowy A ty o jakiś śmiesznych lotach Kuchcińskiego napis rdalasz. Gdzie jest 250 Miliardów z vatu ? Ja się pytam . No gdzie ? Wypad na Bangladesz jednak.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 06:14

[quote name="PIS jestem za." post="357815" timestamp="1568495749"]
Człowieku piszesz o groszowych sprawach. Tusk i Borysewicz latali latami do
Gdańska. Rozgrabiony majątek narodowy A ty o jakiś śmiesznych lotach Kuchcińskiego napis rdalasz. Gdzie jest 250 Miliardów z vatu ? Ja się pytam . No gdzie ? Wypad na Bangladesz jednak.[/quote pan Kychcinski latał z rodziną, Pan Piotrowicz . Nie ruszyło by mnie to tak , ale za każdym razem używali procedury Head
. Stawiali wszystkich na baczność , a sami robili prywatę . To jest pogarda . Rozdawnictwo na poziomie Premium .

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 07:24

PISior jak nie zełże to spać nie pójdzie :D Pytam się w którym Zakładzie Karnym siedzi Tusk za kradzież 250 mld? No w którym!!!! bo Morawiecki 15% z OFE to chce pożyczyć prawda? :lol: W kółko szczekacie to samo bo was Pan z Nowogrodzkiej na krótkiej smyczy trzyma a apetyt na łup ogromny. PIS to nawet chciałby powsadzać wszystkich "nieprawomyślnych" ale kadry ma za krótkie. Nawet porządnych intryg nie potrafi uknuć. Przykład Emi najlepszy. Do póki była użyteczna była głaskana a jak przestała być to robią z niej wariatkę i alkoholiczkę. Wiecie dlaczego PIS takie pazerne? bo wiedzą że jak się noga podwinie to partia się odetnie by móc w spokoju dalej łupić.. Przykład Chrzanowskiego i Misiewicza dobrze to obrazuje. No ale przecie to drobne... drobne bo "Une kradły wiencyj!" :D

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 08:39

Witam, niedługo przed nami wybory czyli test na rozum i godność człowieka, osoby głosujące na POPiS to kretyni, masochiści oraz patologia żyjąca z socjalu. To co te pisiory z nami robią i mają zamiar robić to jest jakieś nieporozumienie. Jeśli Wy ludzie nie jesteście w stanie gołym okiem podatnika zauważyć jak jesteśmy ruchani to jest mi bardzo przykro. Przeciętna, średniej klasy prostytutka jest wierna za 1500 zł za noc w Polsce przeciętna matka jest wierna za 500 zł na miesiąc. Nie może być tak żeby jeden karzeł rzucał 40 milionów ludzi na kolana.

Czy w sklepach spożywczych sprzedaje się jeszcze żywność na zeszyt? Czy na śmieciówkę z 5 złotych na godzinę nadal zatrudniają? Bo to że sądy skazują staruszkę i niepełnosprawnych intelektualnie za batona za 0,50 PLN to wiem. Wiem również że celebryci po pijanemu lub po narkotykach, bez prawa jazdy, niesprawnym samochodem mogą przejeżdżać bezkarnie staruszki na przejściu dla pieszych. Tak rudy malarz kominów upodlił dumny, 40 milionowy naród w środku Europy. Dlatego zagłosuję na "jednego karła", żeby pogonił złodziei w togach, bydło sowieckie udające niezależną władzę,żeby rozbił mafię prawniczą, która o prawie wie tylko tyle, że musi być po ich stronie. A ty dalej bujaj.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 08:43

PISior jak nie zełże to spać nie pójdzie :D Pytam się w którym Zakładzie Karnym siedzi Tusk za kradzież 250 mld? No w którym!!!! bo Morawiecki 15% z OFE to chce pożyczyć prawda? :lol: W kółko szczekacie to samo bo was Pan z Nowogrodzkiej na krótkiej smyczy trzyma a apetyt na łup ogromny. PIS to nawet chciałby powsadzać wszystkich "nieprawomyślnych" ale kadry ma za krótkie. Nawet porządnych intryg nie potrafi uknuć. Przykład Emi najlepszy. Do póki była użyteczna była głaskana a jak przestała być to robią z niej wariatkę i alkoholiczkę. Wiecie dlaczego PIS takie pazerne? bo wiedzą że jak się noga podwinie to partia się odetnie by móc w spokoju dalej łupić.. Przykład Chrzanowskiego i Misiewicza dobrze to obrazuje. No ale przecie to drobne... drobne bo "Une kradły wiencyj!" :D

Idź robić za idiotę do Brejzy albo Nitrasa. A propos, gdzie Brejza się schował?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 08:58

Cała opozycja usiłuje wmówić Polakom że w Polsce panuje drożyzna. Większość opozycji jest za wprowadzeniem w Polsce Euro zamiast PLN. Cała opozycja jest przeciw podwyżce wynagrodzeń. W weekendy na Suwalszczyznę przyjeżdżają Litwini, którzy mają wprowadzone Euro, robią zakupy na cały tydzień bo w Polsce jest taniej. Pytanie do opozycji, do piszących na tym forum. Kiedy ostatni raz byliście u lekarza? Może warto poprosić o skierowanie do specjalisty? Chyba że robicie świadomie tę manipulację, żeby dalej okradać Polaków. Jeśli tak to mówcie to otwarcie. Zrozumiemy.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 09:13

pis lekarstwem na wszystko?

Tylko czemu chcą mnie znowu oskubać?

To prawda PO już raz mnie oskubało, ale dlaczego pis popełnia te same błędy - może to nie są błędy ale przemyślane działanie. 

Czemu morawiecki - jego żona nie przyzna się ile mąż przepisał jej kasy/nieruchomości? Bo by Polakom nie tylko oczy zbielały ale i mózg tez może. Przecież on jest miliarderem, taka prawda i dorobił się uczciwą pracą? Ja w to bardzo wątpię. Jakby nie miał "brudu za paznokciami" to by wszystko upublicznił.

Tylko Korwin i Konfederacja:

- brak składki na ZUS - zarabiasz oszczędzaj sobie samemu,

- brak składki na ubezpieczenie zdrowotne - zarabiasz stać cię na lekarza i samemu możesz się ubezpieczyć,

- itd.

Ale wiecznym nierobom to chyba się nie spodoba.

Pozdro dla tych co pracują a nie są na garnuszku państwa.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 09:39

To prawda PO już raz mnie oskubało, ale dlaczego pis popełnia te same błędy - może to nie są błędy ale przemyślane działanie.
Czemu morawiecki - jego żona nie przyzna się ile mąż przepisał jej kasy/nieruchomości? Bo by Polakom nie tylko oczy zbielały ale i mózg tez może. Przecież on jest miliarderem, taka prawda i dorobił się uczciwą pracą? Ja w to bardzo wątpię. Jakby nie miał "brudu za paznokciami" to by wszystko upublicznił.
- brak składki na ubezpieczenie zdrowotne - zarabiasz stać cię na lekarza i samemu możesz się ubezpieczyć,
- itd.

Czemu Konfederacja chce mnie okraść i oszukuje? Z czego żyje Korwin i gromadka jego dzieci z kilku związków? Nie pracował przecież a alimenty musiał płacić. A zaraz, czy to prawda że dostał kosę za przekręty karciane? Podatki Konfederacja pozostawi ale zlikwiduje ZUS i wprowadzi płatną opiekę medyczną. Stać nas będzie na Ibuprom, Za gips na złamaną nogę zapłacimy. Ile? 200,300 a może 500 PLN, w zależności ile będzie potrzeba lekarzowi. Onkologia? Przeszczep serca? Dializy? Zaraz, zaraz. Przy braku składki na ZUS nie będzie nawet renty więc z czego płacić za dializę? No O.K. Chory nie jest potrzebny bo generuje koszty i problemy. Emerytura? Nie będzie emerytury bo nie będzie składek. Ach tak. Odłożę sobie sam. W Amber Gold, Swiss Bank czy do skarpety? Do skarpety. Nie będę dorabiał pejsatych banksterów żeby miliardowych pensji nie brali. Ale jak odłożę, jak będę chory albo będę miał tyle dzieci co Korwin. Ile musiałbym zarabiać? Bo przecież pracodawca też będzie odkładał i nie ma mowy o podwyżkach. "Miska ryżu" wystarczy. Korwin -stary chłop a umysł sześciolatka.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 09:46

Mówisz "nierobom się to nie podoba". Tylko szkopuł w tym że infantylne pomysły Korwina, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością i z ekonomią nie podobają się najbardziej nam, którzy ciężko pracujemy a po wprowadzeniu pomysłów Korwina będziemy pracowac jeszcze więcej a zarabiać jeszcze mniej. Nie starczy na "miskę ryżu". Korwin nie zmusi pracodawcy by więcej płacił. Bo niby jak? Nie jego sprawan. Da nam wolność. Możemy zmienić pracę.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 10:10

- itd.

Dorosły chłop, dzieci uczy a głupoty wypisuje.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 14:12

- itd.

Nie zarabiasz, nie pracujesz - zdychaj bo nie jesteś potrzebny. Nie rabotajesz - nie kuszajesz.. Gdzie to było?

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 14:24

No to porównajmy ceny z 2012 r Platforma vs 2019 r PiS
2012 2019
Benzyna 6 5,08
Cukier 3,60 2,35
Schab b kości 22 17,99
Minimalne wynagrodzenie
2012 -1500
2019 -2250
Bezrobocie
2012 13,4 %
2019 5,2 %
:)

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 14:57

Chyba ekonomia jest Ci obca . A teraz idzie kryzys Światowy . I czyja to wina ? Tez Tuska ?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 14:59

najwięcej krzyczą o waloryzacji ci którzy nie pracują a utrzymują się z 500+ bo im nie opłaca się pracować!!! a jakie propozycje ma PIS dla pracujących nie p[obierających żadnego socjalu? kolejne parapodatki i podwyżki żeby mieć na socjal?

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 15:02

Chyba ekonomia jest Ci obca . A teraz idzie kryzys Światowy . I czyja to wina ? Tez Tuska ?

Tobie obca jest logika.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 15:03

najwięcej krzyczą o waloryzacji ci którzy nie pracują a utrzymują się z 500+ bo im nie opłaca się pracować!!! a jakie propozycje ma PIS dla pracujących nie p[obierających żadnego socjalu? kolejne parapodatki i podwyżki żeby mieć na socjal?

Dzięki PiS nikt nie kupuje na zeszyt.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 15:04

Ciebie podatki nie dotyczą bo nie pracujesz.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 15:18

PIS czyli Plucie i Szczucie liczy na to, że za parę lat jak już wyłożą małych przedsiębiorców zatrudniających do kilku osób będą mogli powiedzieć "to nie nasza wina! to ich wina pracodawców zachłannych..." Szczuli na lekarzy, szczuli na nauczycieli, szczuli na niepełnosprawnych, na sędziów, co za problem poszczuć na pracodawców?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 15:36

PIS czyli Plucie i Szczucie liczy na to, że za parę lat jak już wyłożą małych przedsiębiorców zatrudniających do kilku osób będą mogli powiedzieć "to nie nasza wina! to ich wina pracodawców zachłannych..." Szczuli na lekarzy, szczuli na nauczycieli, szczuli na niepełnosprawnych, na sędziów, co za problem poszczuć na pracodawców?

No. Tak jak ty. Nawet nie szczujesz tylko wszystkich nienawidzisz. Mózg jak orzeszek. Dalej bujaj.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

0 użytkowników, 8 gości, 0 anonimowych