Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Panie burmistrzu -litości.

100 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 05:56

Panie burmistrzu, upał w Rynku jest nie do wytrzymania. Prosimy o zainstalowanie kurtyn wodnych.

#2 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 07:42

A ja poproszę nowego mercedesa z klimą . Panie Burmistrzu . A i kilka zł do portfela na tydzień no 2000 pln . Z góry wielkie dzięki .

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 07:43

Panie burmistrzu, upał w Rynku jest nie do wytrzymania. Prosimy o zainstalowanie kurtyn wodnych.

niech Burmistrz pogodę zmieni .... proszę

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 07:53

Przestańcie kwiczeć urzędowe trole. Postawienie kurtyny to taki luksus? To takie duże koszty dla miasta? To postulat od czapy? Nie. To jest wołanie o normalność. W innych miastach to się dzieje ale tam włodarze nie znikają na tygodnie z urzędu

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 08:03

Przestańcie kwiczeć urzędowe trole. Postawienie kurtyny to taki luksus? To takie duże koszty dla miasta? To postulat od czapy? Nie. To jest wołanie o normalność. W innych miastach to się dzieje ale tam włodarze nie znikają na tygodnie z urzędu

ja nie jestem trolem . Pisowski ........... pozdrawiam

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 08:39

Pisowski to jest chyba od niedawna nasz włodarz

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 10:12

ja nie jestem trolem . Pisowski ........... pozdrawiam

Ty to jak Jasiu z Ia. Jemu też wszystko się kojarzyło.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 10:57

Może Pan Ciaktoryski załatwi kurtynę wodną?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 14:53

Panie Birmistrzu. Ja chce dom z basenem. Jak wszyscy to wszyscy. Panie Burmistrzu- przeciez kurtyny sa przereklamowane

#10 ~Rynek~

~Rynek~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 15:02

Przed wyborami dam wam kiełbasę nie ze swoich wiadomo

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2019 - 18:25

Panie Birmistrzu. Ja chce dom z basenem. Jak wszyscy to wszyscy. Panie Burmistrzu- przeciez kurtyny sa przereklamowane

Niech ci da mieszkanie na Grabówce. Nie bądź taki zachłanny

#12 ~kaziuk~

~kaziuk~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 06:10

Niektórzy robią sobie jaja, ale sprawa jest poważna. Upał w Rynku już teraz jest nie do zniesienia, a to początek słonecznych dni. W przyszłym tygodniu zapowiadają 32 stopnie ciepła. Przydały by się nie tylko kurtyny wodne, ale także poidełka z wodą. Niedługo będzie Boże Ciało. Nie wyobrażam sobie ludzi biorących udział w procesji w takim skwarze. Rynek tylko w małym stopniu oziębia się nocą. Dlatego, uważam prośbę do burmistrza za jak najbardziej zasadną.

I jeszcze jedna uwaga. Powinno się zrobić na Rynku palarnię.Przeznaczyć na to jakąś jedną ławkę najdalej wysuniętą od fontanny. W tej chwili pod ławkami jest pełno petów (nikt tego nie sprząta) i czasami trudno spokojnie posiedzieć na ławce, jak obok ktoś pali papierosa.

Miłej niedzieli.

#13 ~zakaz palenia~

~zakaz palenia~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 07:05

Powinno się zrobić na Rynku palarnię. (Zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych - ale to nie wszędzie jest przestrzegane ) Przeznaczyć na to jakąś jedną ławkę najdalej wysuniętą od fontanny. W tej chwili pod ławkami jest pełno petów (nikt tego nie sprząta) i czasami trudno spokojnie posiedzieć na ławce, jak obok ktoś pali papierosa.

#14 ~kaziuk~

~kaziuk~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 07:23

Usiadłem sobie w ogródeczku piwnym przy Pizzerii "Santorini". Ok. fajne miejsce, gdzie można wypocząć. Ale w pewnym monecie za ogródkiem zaczął parkować samochód. Smrodu  co nie miara, odechciało się siedzieć. Miał być zakaz parkowania samochodów na chodnikach, ale nic z tego. jak parkowali kierowcy, tak parkują. 

Miasto musi się na coś zdecydować, bo póki co wokół Rynku jest wolna amerykanka.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 13:30

Hej Makowiaki, jak tam znosicie upały, chłodzicie się w fontannie, to nowośc tego lata przecież. Pozdrawiam, bedę niedługo.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 14:05

Hej Makowiaki, jak tam znosicie upały, chłodzicie się w fontannie, to nowośc tego lata przecież. Pozdrawiam, bedę niedługo.

Znosimy znosimy.
Kurtyna wodna pomaga !

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 14:06

Znosimy znosimy.
Kurtyna wodna pomaga !

Chociaz tam mniej ludzi, chyba nie kazdy o niej wie. Bo w fontannie to stare bloki i okoliczna patola sie kapie. A chyba nie czuja jak woda chlorem smierdzi

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 14:20

Moze piją ja zamiast butelkowej :)

#19 aleksy

aleksy

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 14 czerwiec 2019 - 11:24

Kto zatwierdził projekt rewitalizacji Rynku, kto zapłacił dziesiątki tysięcy projektantowi z Krakowa!!!!!!!!!!, chyba ktoś bez wyobrażni. Czy P. Burmistrz, też zabetonował sobie cały ogródek?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 12:14

Kto zatwierdził projekt rewitalizacji Rynku, kto zapłacił dziesiątki tysięcy projektantowi z Krakowa!!!!!!!!!!, chyba ktoś bez wyobrażni. Czy P. Burmistrz, też zabetonował sobie cały ogródek?

Proszę nie oczekiwać na odpowiedź. Proszę odpowiedzieć sobie samemu. Bezczelność i chamstwo rządzących już nawet nie poraża.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych