Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pani weźmie bo przeszkadza - ksiadz w Karniewie kaze matce zabrac dziecko z kosciola

94 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 09:02

Wiem co to sarkazm i tym bardziej nie mogę dopatrzec sie go w twojej wypowiedzi. ...nie wiem moze spojrz jeszcze raz na definicje sarkazmu i zobacz ze twoja odpowiec ani sarkazmem nie jest ani adekwatna..

#42 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 09:19

Zaluje ze nie ma czasu ale wroce do tematu. Defonicja sarkazmu u pani/ pana raczej nigdy nie czytana, gdzies zaslyszane i powtarzane pasuje czy nie pasuje. Ladne slowko poprostu.Moze modne? Gdzie do cholery twoja wypowiedz jest sarkazmem. Predzej nie adekwatna! !

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 09:19

Wiem co to sarkazm i tym bardziej nie mogę dopatrzec sie go w twojej wypowiedzi. ...nie wiem moze spojrz jeszcze raz na definicje sarkazmu i zobacz ze twoja odpowiec ani sarkazmem nie jest ani adekwatna..

Mozna po Polsku lub naszemu?Albo zawowłaj sasiada ,zeby przetłumaczył z twojego na nasze.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 09:54

APEL RADY SPOŁECZNEJ PRZY BISKUPIE PŁOCKI          O UDZIAŁ W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH

Przed nami wybory samorządowe, szczególnie ważne dla naszych małych ojczyzn. Przez pójście do urn wyborczych w niedzielę, 16 listopada, oddamy głos przede wszystkim na nasze gminy, miasta, powiaty i województwa.

Głosując pamiętajmy, aby za partyjnymi programami, chwytliwymi obietnicami i hasłami, widzieć przede wszystkim człowieka, rodzinę oraz wartości chrześcijańskie. Wybierajmy więc takich kandydatów, którzy są ludźmi sumienia, którzy będą nas godnie reprezentować i służyć dobru wspólnemu.

Udział w wyborach to nasze prawo i jednocześnie obywatelski obowiązek. Niech w tym dniu, od narzekania i obojętności, większa okaże się nasza odpowiedzialność i zaangażowanie, abyśmy mogli w przyszłości z satysfakcją powiedzieć, że coś nam się wspólnie udało - że ten nasz wspólny dom jest miejscem, gdzie chce się żyć i pracować - że jest miejscem, z którym wiążemy nasze nadzieje.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w zbliżających się wyborach samorządowych i oddania głosu na kandydatów godnych naszego zaufania.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 10:13

Mozna po Polsku lub naszemu?Albo zawowłaj sasiada ,zeby przetłumaczył z twojego na nasze.

#46 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 10:16

Mozna po Polsku lub naszemu?Albo zawowłaj sasiada ,zeby przetłumaczył z twojego na nasze.[/quote] to tez byl sarkazm?? Upsss jest gorzej niz źle. Sarkazmem czy ironią byloby odpowiedzenie na moja myśl o zainteresowaniu czyms dzici w kosciele napisanie " moze zrobmy żłobek z miejsca modlow". A nie pytanie czy do kopulacji kogos wypożyczam. Strasznie nie lubie polemizowac z ludzmi , ktorym muszę wszystko przekladac na polski...proszę mi nie odpowiadac wiecej poniewaz nie lubie się uwsteczniac i proszę nie byc infantylnym...teraz szybciutko wujek google i co to infantylnosc. Proszę dac mi byc tu po co aby wyrazic swoja opinie na temat "pani wezmie bo przeszkadza" a nie by dyskutować o innych aspektach zycia lub ich braku...

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 10:22

Mozna po Polsku lub naszemu?Albo zawowłaj sasiada ,zeby przetłumaczył z twojego na nasze.[/quote] to tez byl sarkazm?? Upsss jest gorzej niz źle. Sarkazmem czy ironią byloby odpowiedzenie na moja myśl o zainteresowaniu czyms dzici w kosciele napisanie " moze zrobmy żłobek z miejsca modlow". A nie pytanie czy do kopulacji kogos wypożyczam. Strasznie nie lubie polemizowac z ludzmi , ktorym muszę wszystko przekladac na polski...proszę mi nie odpowiadac wiecej poniewaz nie lubie się uwsteczniac i proszę nie byc infantylnym...teraz szybciutko wujek google i co to infantylnosc. Proszę dac mi byc tu po co aby wyrazic swoja opinie na temat "pani wezmie bo przeszkadza" a nie by dyskutować o innych aspektach zycia lub ich braku...

Zachowujesz się jakbyś miał trisomię chromosomu 21

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 10:36

A widzisz?Nadal nie wiesz co to sarkazm.Cóż mam zasady.Niżej z poziomem konwersacji nie zejde.Nie potrafie. ^_^

żałuję ze nie potrafisz a z poziomem konwersacji w moim mniemaniu zejsc nizej sie da. Wiesz nie trzeba byc chamem zeby byc mistrzem cietej riposty. Próbuj ..

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 11:37

Zachowujesz się jakbyś miał trisomię chromosomu 21. Jezeli uwazasz ze zablysniesz nazywajac fochowo zespol downa to następnym razem sypnij sie leoiej brokatem albo zjedz snikersa...

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 11:50

Tylko prymityw zaczyna rozmowę od personalnego obrazania rozmowcy bez powodu i dalej brniesz w nieznane.. nie pogrążaj sie bo nic ciekawego nie masz do napisania w temacie, jestes osobą niereformowalna i Twoje wypowiedzi skłaniają mnie do refleksji nad powiedzeniem" jacy ludzie taki kraj"

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 13:16

Ksiadz powinien sie wstydzic i tyle. ..bo jeżeli kosciol to nie plac zabaw to i nie szpital a przychodza ludzie chorzy, nie dom starcow a przychodza ludzie strsi i niedolezni, nie casting a przychodza i tacy. Więc przestancie się czepiac malego dziecka bo wtedy mozba by sie czepiac wszystkiego, ze ktoś kaszle, smarcze albo charcze ...tez np nie mogę wtedy sie skupic i co mam podejść i zwrócić uwage? Moze przychodzic kazdy bez wyjatku

#52 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 13:31

Bez przesady...nagle wszyscy się potrzebuja skupic na mszy świętej. ..wiele innych czynnikow przeszkadza i co? Jak ktos chce modlic się w skupieni to modli sie w samotności. Kosciol jest dla wszystkich

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 14:44

rozpieszczajcie dalej swoje dzieci i na wszystko im pozwalajcie. potem zwalajcie winę na szkołę i kościół. jak dla mnie to połowa społeczeństwa nadaję się do kastracji! jak się widzi i słyszy to co gówniarze wyprawiają już w szkole podstawowej...
nie piję tym wpisem do sytuacji jaka miała miejsce w tym kościele, bo nie wiem, nie widziałem i nie oceniam.

litisci czlowieku! Nie polowa a jak dla mnie to 90% a profilaktycznie 100% ksiezy nadaje sie do kastracji ..

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 15:49

Witam. Proszę nie rzucać takich oszczerstw na osobę księdza,chodzę do kościoła regularnie i ewidentnie ,,te dzieci"przeszkadzają podczas mszy świętej do tego stopnia że nawet podczas mszy potrafią porwać różaniec na środku kościoła,wchodzą pod ołtarz na czworakach itp.rzeczy,proszę przyjechać zainteresowanym i zobaczyć

no to faktycznie problem...potrafia wejsc lod ołtarz? ? Porwac różaniec? ? Jak milion dzieci ktore maja spory temperament..regularnie chodząc do kosciola to juz powinno sie w Tobie wiele milosierdzia i cierpliwosci pojawic! Wybaczaj!!

#55 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 16:00

Dom Boży,nie ważne którego boga(cerkiew,kościół,świątynia...) to nie jarmark.Ludzie chcą sie pomodlić,poobcować sam na sam swoim jestestwem ze swoim bóstwem ...........Miał rację klecha.
Inteligentni rodzice bardziej wyczuleni na reakcję otoczenia starają się nie zabierać małego dziecka do miejsca modłów, jeśli wiedzą, że jest ruchliwe i nie usiedzi spokojnie przez godzinę.
Mogła jeszcze cyca wywalić i zacząć go karmić.

Żeby nie było,nie jestem wierzący.

Rzeczywiście masz też i rację,takie zachowania w przybytkach to tylko w Karniewie.

sam na sam to w domu paciorek a w kosciele trzeba troche tolerancji. Na jarmarku chyba wiecej Boga jak w kosciele

#56 ~marianna~

~marianna~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 16:51

Dom Boży to również Dom małego ochrzczonego dziecka. Jeśli rodzice chcą Je wychować w wierze to od małego zabierają do kościoła i uczą modlitwy. I o to wg mnie nie można mieć pretensji do rodziców tym bardziej, że podobno msza na godz. 9:00 jest właśnie dla najmłodszych.

Bo msze powinny być krótsze to i dziecko łatwiej wytrzyma a dorośli też. Kiedyś papież Franciszek apelował , żeby księża nie przedłużali mszy

#57 ~parafianin~

~parafianin~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 19:11

Szczerze mówiąc podziwiam księdza, że tak długo wytrzymał. Dzieci biagały , hałasowały na prawdę przeszkadzały. Osoby starsze nie słyszały słów księdza. Dzieci jak to dzieci - rozbrykane , nie ma ich za co winić, ale odpowiedzialni rodzice powinni odpowiednio reagować, a nie usiąść pod ołtarzem i grać "pierwsze skrzypce". Niech ich każdy widzi i podziwia jak to nowocześnie i bezstresowo wychowują dzieci

#58 ~marianna~

~marianna~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 21:43

Jak wymienić worek na śmieci w koszu na pulpicie?

#59 ~makowianin~

~makowianin~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 22:00

Ludzie, tak patrzę i oberwuje forum, jestem z Makowa, powiem tak, chyba nie macie innych zajęć, bo piszecie i roztrząsacie, czy powinien czy nie powinien, a czy to ma jakieś znaczenie, po prostu zwrócił uwagę i tyle, temat skończony.Chyba są w życiu ważniejsze sprawy, ciągnięcie ten temat już dłuższy czas, pytam się po co...Czy to warto? Ludzie, zajmijcie się sobą, rodziną, po co tracić czas na takie głupoty. ..

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 00:12

Ludzie, tak patrzę i oberwuje forum, jestem z Makowa, powiem tak, chyba nie macie innych zajęć, bo piszecie i roztrząsacie, czy powinien czy nie powinien, a czy to ma jakieś znaczenie, po prostu zwrócił uwagę i tyle, temat skończony.Chyba są w życiu ważniejsze sprawy, ciągnięcie ten temat już dłuższy czas, pytam się po co...Czy to warto? Ludzie, zajmijcie się sobą, rodziną, po co tracić czas na takie głupoty. ..

Nie masz co robić podgladaczu-obserwatorze?Umoralniasz kogoś,oświecasz?Zajmij sie sobą i swoimi sprawami.Kij ma zawsze dwa końce. ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych