Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pani weźmie bo przeszkadza - ksiadz w Karniewie kaze matce zabrac dziecko z kosciola

94 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 16:57

Rzeczywiście, księża dzieci nie mają to im przeszkadzają!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 19:46

W sumie to kolo pisał o zachowaniach w miejscach kultu.Co Ci sie z tym bogiem ujebało na świetą noc w tej dyńce??

Zasady , piszę co do zasady.  Wie , że Bóg istnieje , a pisze , że nie wierzy.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 19:54

Rzeczywiście, księża dzieci nie mają to im przeszkadzają!

A może mają?

#24 ~Zagadka~

~Zagadka~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 20:16

Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie , do takich należy Królestwo Niebieskie . Jeżeli nie staniecie się jak dzieci nie wejdziecie do Królestwa Niebieskiego .

Kto to powiedział ???????

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 19:47

Witam. Proszę nie rzucać takich oszczerstw na osobę księdza,chodzę do kościoła regularnie i ewidentnie ,,te dzieci"przeszkadzają podczas mszy świętej do tego stopnia że nawet podczas mszy potrafią porwać różaniec na środku kościoła,wchodzą pod ołtarz na czworakach itp.rzeczy,proszę przyjechać zainteresowanym i zobaczyć

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 19:47

A' propos przeszkadzania w kościele. Kiedyś jeszcze w gimnazjum był taki Michał co zawsze przeszkadzał na katachezie, nigdy nie mógł usiedziec na miejscu i rozrabiał itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.

#27 ~parafianin~

~parafianin~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 22:31

A' propos przeszkadzania w kościele. Kiedyś jeszcze w gimnazjum był taki Michał co zawsze przeszkadzał na katachezie, nigdy nie mógł usiedziec na miejscu i rozrabiał itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.

Skoro jeździł w kościele rowerem to o co całe halo ? Proboszcz dobrze zrobił, że kazał mu tym rowerem wyjechać a mama kija z tyłu musiała trzymać bo dzieciak dopiero 1,5 roku.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 19:26

Często prawda i racja leżą po środku

#29 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 20:08

Byłam w Karniewie na mszy św. była również mama z tymi dziecimi.Zachowywały się mało powiedziane nie grzecznie .Podziwiałam wtedy spokój księdza (ale do czasu) i słusznie kościół to nie plac zabaw trzeba uczyć dzieci odpowiedniago zachowania w każdym miejscu. Ciekawa jestem czy w domu mama pozwala na wszystko. A ksiądz za parafialne pieniądze to może wyjechać na dwa dni nad morskie oko..

#30 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 08:56

Małe dziecko może przeszkadzać,ale tylko przez chwilę później powinna być reakcja rodziców ,też miałam małe dzieci  .Trudno jest się skupić w modlitwie,słuchaniu, ciężko też mówić. Jeżeli to trwało dłużej lub się powtarzało ksiądz miał rację,

#31 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 23:28

Karniewo...

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 23:48

Najwyraźniej ksiądz nie potrafi zainteresować swoimi opowiadaniami malych dzieci...dzieci się nudzą i to jest naturalne, szczególnie tak małe. Zachowanie dziecka to jedno, zachowanie księdza ponizej krytyki...jezeli ktos chce sie modlic w skupieniu to mozna rowniez przy kamieniu. A jaka mialaby byc reakcja rodzica? Jakies pomysły? A ksiądz zawstydzil i rodzine i dziecko.Ciekawe co na to super niania? Ewentualnie mozna bylo porozmawiac po fakcie czy z mamą czy z dziećmi, moze znalesc jakies sensowne wyjscie i wywiesic tabliczke z przekreslonym dzieckie przy wejciu do kosciola...a tak mamy o to lawinę

#33 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 00:14

Albo trzeba iść na przód i kosciol musi zadbać o najmłodszych uczestnikow mszy...w modzie są kąciki dla maluchów.Co moze byc ciekawego, ktos wspomniał dla 1,5rocznego dziecka w słuchania ponad godzinę na przemian a to księdza a to tlumu ludzi, gdzie w polmroku unosi się woń kadzidel, "perfum" i palt.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 07:43

Albo trzeba iść na przód i kosciol musi zadbać o najmłodszych uczestnikow mszy...w modzie są kąciki dla maluchów.Co moze byc ciekawego, ktos wspomniał dla 1,5rocznego dziecka w słuchania ponad godzinę na przemian a to księdza a to tlumu ludzi, gdzie w polmroku unosi się woń kadzidel, "perfum" i palt.

Od dbania o dziecko to są rodzice i nie wszystko co modne jest dobre.Do kopulacji wynajmujesz kogoś,czy robisz to z partnerem??Co ja piszę jaka kopulacja ,jaki partner,ty przecież nie masz znajomych.

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 08:26

Od dbania o dziecko to są rodzice i nie wszystko co modne jest dobre.Do kopulacji wynajmujesz kogoś,czy robisz to z partnerem??Co ja piszę jaka kopulacja ,jaki partner,ty przecież nie masz znajomych.

#36 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 08:35

A co ma kopulacja lub jeszcze lepuej wynajmowanie kogos do czegokokwiek w zwiazku w tym co zostalo napisane przeze mnie? Widze ze my o niebie a niektórzy o chlebie. Poziom intelektualny co niektórych zabierajacych głos jest conajmniej słaby a chęć wciagniecia kogokolwiek w dyskusje gdzie wszystko będzie sprowadzac do taniego obrazania się jest większa niz iloraz inteligencji....nie na temat pan/pani pisze.Jezeli ma pan/ pani jakies klopoty z tymi sprawami to proszę zalozyc kokejny temat...podyskutujemy i zobaczymy gdzie jest przyczyna

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 08:47

A co ma kopulacja lub jeszcze lepuej wynajmowanie kogos do czegokokwiek w zwiazku w tym co zostalo napisane przeze mnie? Widze ze my o niebie a niektórzy o chlebie. Poziom intelektualny co niektórych zabierajacych głos jest conajmniej słaby a chęć wciagniecia kogokolwiek w dyskusje gdzie wszystko będzie sprowadzac do taniego obrazania się jest większa niz iloraz inteligencji....nie na temat pan/pani pisze.Jezeli ma pan/ pani jakies klopoty z tymi sprawami to proszę zalozyc kokejny temat...podyskutujemy i zobaczymy gdzie jest przyczyna

No właśnie,co ma żłobek do miejsca modłów.Wiesz co to sarkazm??I może nie pisz nic o poziomie intelektualnym.Tobie to nie wypada.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 08:52

Nie dajcie się z prowokować , to diabła sztuczka !

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 08:56

No właśnie,co ma żłobek do miejsca modłów.Wiesz co to sarkazm??I może nie pisz nic o poziomie intelektualnym.Tobie to nie wypada.

miejsce czego? Litosci!!! Miejsce modlow....dobre dobre

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 09:01

A widzisz?Nadal nie wiesz co to sarkazm.Cóż mam zasady.Niżej z poziomem konwersacji nie zejde.Nie potrafie. ^_^

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych