Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pani weźmie bo przeszkadza - ksiadz w Karniewie kaze matce zabrac dziecko z kosciola

94 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 11:16

Takich rzeczy to jeszcze nie bylo!!!!!! Ksiadz proboszcz podczas nidzielnej mszy na godzine 9 kazal zabrac matce dziecko (okolo 1,5 roku) bo halasowalo. Dziecko przeszkadzalo ksiedzu opowiadać o swoich podrozach do USA Takie rzeczy to tylko w Karniewie. To przeciez tylko dziecko i modli sie na swoj sposob. Przez takie zachowanie ksieza odstraszaja ludzi od Kosciola.

#2 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 11:36

To jakaś paranoja,bo to dziecko nawet bardzo nie hałasowało tylko sobie chodziło i gaworzyło po swojemu. Nadmienię, iż tata dziecka czytał czytania podczas owej mszy świętej. W Karniewie to ewidentnie widać wpływ księdza na ilość dzieci młodzieży uczęszczających do Kościoła.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 11:39

A podobno Kościół jest parafian a nie księdza ...
A swoją drogą przy takim proboszczu frekwencja 35% to i tak dużo.

#4 ~Agnostyk~

~Agnostyk~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 11:41

Takich rzeczy to jeszcze nie bylo!!!!!! Ksiadz proboszcz podczas nidzielnej mszy na godzine 9 kazal zabrac matce dziecko (okolo 1,5 roku) bo halasowalo. Dziecko przeszkadzalo ksiedzu opowiadać o swoich podrozach do USA Takie rzeczy to tylko w Karniewie. To przeciez tylko dziecko i modli sie na swoj sposob. Przez takie zachowanie ksieza odstraszaja ludzi od Kosciola.

Dom Boży,nie ważne którego boga(cerkiew,kościół,świątynia...) to nie jarmark.Ludzie chcą sie pomodlić,poobcować sam na sam swoim jestestwem ze swoim bóstwem ...........Miał rację klecha.

Inteligentni rodzice  bardziej wyczuleni na reakcję otoczenia starają się nie zabierać małego dziecka do miejsca modłów, jeśli wiedzą, że jest ruchliwe i nie usiedzi  spokojnie przez godzinę.

Mogła jeszcze cyca wywalić i zacząć go karmić.

Żeby nie było,nie jestem wierzący.

Rzeczywiście masz też i rację,takie zachowania w przybytkach to tylko w Karniewie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 11:45

To robcie tak dalej i dawajcie wiecej na tace w koperty i na konto to bedzie wiecej opowiadan z proboszczowych wojazy zamiast kazań

#6 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 13:28

Dom Boży,nie ważne którego boga(cerkiew,kościół,świątynia...) to nie jarmark.Ludzie chcą sie pomodlić,poobcować sam na sam swoim jestestwem ze swoim bóstwem ...........Miał rację klecha.
Inteligentni rodzice bardziej wyczuleni na reakcję otoczenia starają się nie zabierać małego dziecka do miejsca modłów, jeśli wiedzą, że jest ruchliwe i nie usiedzi spokojnie przez godzinę.

Rzeczywiście masz też i rację,takie zachowania w przybytkach to tylko w Karniewie.

Dom Boży to również Dom małego ochrzczonego dziecka. Jeśli rodzice chcą Je wychować w wierze to od małego zabierają do kościoła i uczą modlitwy. I o to wg mnie nie można mieć pretensji do rodziców tym bardziej, że podobno msza na godz. 9:00 jest właśnie dla najmłodszych.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 13:35

U nas w kościele ksiądz tak samo postąpił. Podczas słów wygłaszanych przerwał kazanie i zwrócił uwagę matce że jej dziecko mu przeszkadza. I dziwić się że wierni odwracają się od kościoła...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 13:40

A co w tym dziwnego. Kościół to nie płac zabaw. Nauczcie się wychowywać dzieci, zeby się potrafiły zachować, a nie narzekacie na księdza.

#9 ~Benek~

~Benek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 14:42

Dom Boży to również Dom małego ochrzczonego dziecka. Jeśli rodzice chcą Je wychować w wierze to od małego zabierają do kościoła i uczą modlitwy. I o to wg mnie nie można mieć pretensji do rodziców tym bardziej, że podobno msza na godz. 9:00 jest właśnie dla najmłodszych.

Wszystko zaczyna się w momencie, kiedy dziecko nie jest przygotowane na to, by iść do kościoła. I wcale nie chodzi o gotowość związaną z wiekiem, ale (niedo)rozwojem psychicznym ( RODZICÓW).

#10 ~parafianin~

~parafianin~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 15:13

Wszystko zaczyna się w momencie, kiedy dziecko nie jest przygotowane na to, by iść do kościoła. I wcale nie chodzi o gotowość związaną z wiekiem, ale (niedo)rozwojem psychicznym ( RODZICÓW).

A ja obserwuję że mamusia celowo puszcza dzieciaka,żeby sobie pobiegało po kościele,a potem paraduje  po niego.Trzeba przecież pokazać szpilki i jakie majki prześwitują przez sukienkę.Robi kilka rund takich.-

#11 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 17:42

A co w tym dziwnego. Kościół to nie płac zabaw. Nauczcie się wychowywać dzieci, zeby się potrafiły zachować, a nie narzekacie na księdza.

Rodzice oraz rodzice chrzestny na chrzcie świętym obiecują wychowywać dziecko w wierze katolickiej. Jak więc mają nauczyć dziecko uczestniczenia w niedzielnej mszy świętej nie biorąc do kościoła?

#12 ~Sławoj~

~Sławoj~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 18:28

niedorozwoj to jesteś ty, jedz na msze dla dzieci np. do pultuska to zobaczysz jak jest , - myslisz że tutejsi wierni to zaślepiony motłoch???? od którego tylko kase mozna wydusić.

Tak jak wyżej ktoś napisał - własnie takie małe gaworzenie małego dziecka to jest jego modlitwą -rozmową z Bogiem może nawet lepszą i wartościowszą niż twoja non stop przerywana na komentowanie w czasie Mszy Św. tych szpilek lub majtek matki która idzie po to dziecko. Pozdrawiam Cie jednak bo nie wiesz co mówisz.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 18:58

rozpieszczajcie dalej swoje dzieci i na wszystko im pozwalajcie. potem zwalajcie winę na szkołę i kościół. jak dla mnie to połowa społeczeństwa nadaję się do kastracji! jak się widzi i słyszy to co gówniarze wyprawiają już w szkole podstawowej...

nie piję tym wpisem do sytuacji jaka miała miejsce w tym kościele, bo nie wiem, nie widziałem i nie oceniam.

#14 ~XRadek~

~XRadek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 19:51

niedorozwoj to jesteś ty, jedz na msze dla dzieci np. do pultuska to zobaczysz jak jest , - myslisz że tutejsi wierni to zaślepiony motłoch???? od którego tylko kase mozna wydusić.

Tak jak wyżej ktoś napisał - własnie takie małe gaworzenie małego dziecka to jest jego modlitwą -rozmową z Bogiem może nawet lepszą i wartościowszą niż twoja non stop przerywana na komentowanie w czasie Mszy Św. tych szpilek lub majtek matki która idzie po to dziecko. Pozdrawiam Cie jednak bo nie wiesz co mówisz.

Jeździj do Pułtuska i nie jątrzyj w temacie.Proste.Jak ktoś chce podupcyć to jedzie do ....(wiesz gdzie)Jak chcesz sie pomodlić z dzieckiem i pasuje Ci w Pułtusku to nie widzę przeszkody,dla chcącego nic trudnego.Więc skończ już te żałosne wpisy i zajmij się dzieckiem,a w niedziele widzimy się w Pultusku.

#15 ~dziadek~

~dziadek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 19:58

rozpieszczajcie dalej swoje dzieci i na wszystko im pozwalajcie. potem zwalajcie winę na szkołę i kościół. jak dla mnie to połowa społeczeństwa nadaję się do kastracji! jak się widzi i słyszy to co gówniarze wyprawiają już w szkole podstawowej...

nie piję tym wpisem do sytuacji jaka miała miejsce w tym kościele, bo nie wiem, nie widziałem i nie oceniam.

Jestem już starszym człowiekiem.Przed laty były rodziny wielodzietne,ale nikt z nich nie biegał po kościele.Matki potrafiły o to zadbać i nie brońcie nieodpowiedzialnych biblijnym "dopuśćcie dziatkom przyjść do mnie".Z tym kościelnym  pokazem,pożal się Boże,mody niektórych mamuś to niestety prawda.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 20:44

Inteligentni rodzice  bardziej wyczuleni na reakcję otoczenia starają się nie zabierać małego dziecka do miejsca modłów, jeśli wiedzą, że jest ruchliwe i nie usiedzi  spokojnie przez godzinę.

Chyba jesteś wierzący , skoro sam stwierdzasz , że Kościół Boga.... 

#17 ~Wierzący~

~Wierzący~
  • Goście

Napisano 26 październik 2014 - 21:57

Chyba jesteś wierzący , skoro sam stwierdzasz , że Kościół Boga.... 

Idiota?Zawołaj babkę,może ci wytłumaczy tekst skoro nie jesteś w stanie ogarnąć kilku zdań.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 00:40

Idiota?Zawołaj babkę,może ci wytłumaczy tekst skoro nie jesteś w stanie ogarnąć kilku zdań.

Więc po co piszesz o Bogu  , skoro w w niego nie wierzysz ? 

Wierzysz , tylko Ci się wydaję , że jak nie widzisz  , to nie ma.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 07:37

Więc po co piszesz o Bogu  , skoro w w niego nie wierzysz ? 

Wierzysz , tylko Ci się wydaję , że jak nie widzisz  , to nie ma.

W sumie to kolo pisał o zachowaniach w miejscach kultu.Co Ci sie z tym bogiem ujebało na świetą noc w tej dyńce??

#20 ~gość.x~

~gość.x~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 15:42

Z tego co wiem, to nie było jedno dziecko, tylko dwójka niezwykle ruchliwych bliźniaków. Jak już podajemy informacje to wszystkie. Niestety, ale dzieci uniemożliwiały skupienie się na mszy świętej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych