Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

osiedle grzanka

123 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~łatwo krytykować~

~łatwo krytykować~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 15:26

Remigiusz Chrzanowski - Burmistrz Jankowski

Sławomir Leśniak kandydat od T. Ciak

Romanowski kandydat od R. Barański

Kamil Chrzanowski bezpartyjny

Gaz jest rozprowadzony ze zbiorników do szpitala, planowane jest podłączenie budynków os.Diamentowa w kierunku Słoniaw i to nastąpi bo będzie tańsze niż płacenie za śmieci-popiół. wystarczy piecyk w łazience aby ogrzewać dom jak mieszkania w blokach koło Ostrołęckiego Szpitala gdzie każdy użytkownik ma własne ogrzewanie nie węzeł w bloku. O gaz walczy radny sejmiku M. Augustyniak.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 22:49

Panie Remigiuszu,

aktywnie, bez większego rozgłosu działał Pan na rzecz poprawy infrastruktury drogowej na osiedlu grzanka???

a pamięta Pan za jakim budżetem Pan głosował na 2013 rok???

Bo Panu burmistrz Jankowski kazał tylko głosować za modernizacją ulicy Leśnej???

i pewnie Pan też kierował akcją społeczną promującą rewitalizację grzanki?

i pewnie też dzięki Panu moja, a zarazem Pańska ulica tak wygląda?

Kończ Waść.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 08:32

Co na os. Grzanka z inwestycji zostanie przyjęte w 2015r. :

- dokończenie kolektora w ul.Żytnia, budowa 1 ulicy

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 15:16

czy na ul. Żytniej powstanie dalszy ciąg chodnika dla pieszych od ul.Grzybowej

#45 ~idzie nowe~

~idzie nowe~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 15:56

Według zamysłów nowej, jedynie słusznej władzy, skarbnicy mądrości, wszystko co pozostało po tow. JanCiole ma być rozebrane i poprawnie według jej zamysłów wykonane. Czarek strasznie narzekał, ze nie może dobrze wejść w zakręt.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2015 - 10:43

Czy kolektor uliczny-wód deszczowych zostanie wydłużony w ulicy Żytniej

#47 ~budowa ul. Jodłowej~

~budowa ul. Jodłowej~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 11:29

budowę ul. Jodłowej os. Grzanka wykonywać będzie  "PLONIX" Wojciech Tokarski Pawel Koniec s. c. UJ. Krańcowa 12                   09-100 Plońsk

#48 ~AA~

~AA~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 15:24

Według zamysłów nowej, jedynie słusznej władzy, skarbnicy mądrości, wszystko co pozostało po tow. JanCiole ma być rozebrane i poprawnie według jej zamysłów wykonane. Czarek strasznie narzekał, ze nie może dobrze wejść w zakręt.

To może niech mniej w rurę daje.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2015 - 08:30

Ruszyła budowa ulic Jodłowa i Grzybowa.

Plac zabaw pod lasem podobno ma być sprzedany przez UM.

Jakie jest stanowisko mieszkańców osiedla w tej sprawie?

Czy urządzić siłownię plenerową z funduszy UE.

#50 ~spragniony~

~spragniony~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2015 - 10:00

A Diabeł ma co?

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2015 - 10:09

Trzeba młodzieży zapewnić rozrywkę nawet sportową - siłową niż mają robić nie wiadomo co albo psocić. Plenerowa siłownia.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 19:50

W poniedziałek o godz.17,00 spotkanie mieszkańców osiedla Grzanka w Szkole Podstawowej Nr 1 w sprawie gazu

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 08:04

Budowa kolektora deszczowego w ul.Żytniej w 2016r nie będzie realizowana, brak środków finansowych na inwestycję.

Co z placem zabaw pod lasem, na razie to piknik spotkań młodzieżowych.

#54 ~7 nie kradnij~

~7 nie kradnij~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 07:09

Powstaje plac zabaw pod lasem ul.Leśna.

Powstała altana, tylko ktoś ukradł ławki z placu zabaw.

Do czego to dochodzi, kto miał odwagę ukraść publiczne rzeczy.

#55 ~jeden to za mało~

~jeden to za mało~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 18:26

ul. Żytnia - powstało ograniczenie prędkości przez położenie gumowego wzniesienia na jezdni, aby ograniczyć rozwijanie nadmiernej prędkości

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2016 - 16:44

ul. Żytnia - powstało ograniczenie prędkości przez położenie gumowego wzniesienia na jezdni, aby ograniczyć rozwijanie nadmiernej prędkości

ja jeżdżę przykładnie, nie przekraczam dozwolonej prędkości, a mimo to moje auto musi podskakiwać na takim wzniesieniu, co nie jest dobre dla pojazdu ani miłe dla mnie. Pytam więc dlaczego ktoś kara mnie za to że jężdżą tą ulicą jakiś szaleńcy?

#57 ~sorek~

~sorek~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 19:23

ja jeżdżę przykładnie, nie przekraczam dozwolonej prędkości, a mimo to moje auto musi podskakiwać na takim wzniesieniu, co nie jest dobre dla pojazdu ani miłe dla mnie. Pytam więc dlaczego ktoś kara mnie za to że jężdżą tą ulicą jakiś szaleńcy?

dlatego mistrzu że władza za ciebie decyduje,albo większość ludzi.po to zrobili żeby było bezpieczniej dla ciebie i dla twoich dzieci,a nie dlatego żeby ci twoje słodkie życie utrudnić,więc nic innego  ci pozostaje jak musisz się dostosować do tego ,a jak nie to możesz się stąd wyprowadzić,i nie narzekaj.a szaleńcy o których królu wspomniałeś  to zapewne twoi sąsiedzi z tego osiedla których doskonale znasz,i nie rób z siebie greka bo nie jesteśmy w Grecji.

#58 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 20:23

dlatego mistrzu że władza za ciebie decyduje,albo większość ludzi.po to zrobili żeby było bezpieczniej dla ciebie i dla twoich dzieci,a nie dlatego żeby ci twoje słodkie życie utrudnić,więc nic innego  ci pozostaje jak musisz się dostosować do tego ,a jak nie to możesz się stąd wyprowadzić,i nie narzekaj.a szaleńcy o których królu wspomniałeś  to zapewne twoi sąsiedzi z tego osiedla których doskonale znasz,i nie rób z siebie greka bo nie jesteśmy w Grecji.

mistrzu, w d...byłeś i g...widziałeś. popatrz sobie jak się rozwiązuje takie problemy na zachodzie.Robi się mijanki aby ograniczyć prędkość albo policja kara tych którzy tą prędkość przekraczają a nie wszystkich obywateli którzy jeżdżą zgodnie z przepisami. na całym świecie to władza jest dla obywateli a nie odwrotnie.

#59 ~Upierdliwi~

~Upierdliwi~
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 13:26

Dziś innowiercy (Jechowi-Baptyści) przypuścili szturm na osiedle Grzanka i chodzili od domu do domu z swoimi pogadankami zakłócając rodzinny spokój w odpoczynku. Większość im nie otwierała drzwi. Czy oni mają prawo tak natrętnie wchodzić komuś na działkę i wciskać swoją filozofie. Ludzie sobie tego nie życzą. Prywatna własność.

#60 ~odpływ wód descowych~

~odpływ wód descowych~
  • Goście

Napisano 17 luty 2018 - 13:29

Co z inwestycjami na os.Grzanka w 2018 roku:

- czy zostanie wydłużony kolektor deszczowy od ul.Grzybowej do ul.Jałowcowej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych