Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Orkiestra strażacka , Kto zniszczył orkiestrę OSP Różan?

4256 odpowiedzi w tym temacie

#4241 ~Patriota~

~Patriota~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 19:26

Drogi Piotrusiu choć nie pisałem wcześniej na tym FORUM to Twój  post skłonił mnie do tego . 3/4 TEKSTU wkleiłeś po raz setny . Co źle wręcz wstydliwie wygląda . Obnosisz się z wykształceniem jakim czyim ? Chyba nieswoim ? W naszej gminie są dziesiątki ludzi wykształconych lepiej od Ciebie , i MĄDRZEJSZYCH do tego ambitnych i pracowitych . Nazywasz rzeszę ludzi zaprzańcami . Uważam że to Ty jesteś ZAPRZAŃCEM i zdrajcą . Rozbestwiłeś się chłystku i myślisz że możesz nas obrażać za nasz budżet . Za swoje lenistwo niedbalstwo i brak kultury dostaniesz nauczkę , pokażemy ci gdzie Twoje miejsce . 

#4242 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 19:30

Gonić gościa może co najwyżej cieciować za Wasyla na oczyszczalni .

#4243 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 06 luty 2020 - 19:43

Drogi Piotrusiu choć nie pisałem wcześniej na tym FORUM to Twój post skłonił mnie do tego . 3/4 TEKSTU wkleiłeś po raz setny . Co źle wręcz wstydliwie wygląda . Obnosisz się z wykształceniem jakim czyim ? Chyba nieswoim ? W naszej gminie są dziesiątki ludzi wykształconych lepiej od Ciebie , i MĄDRZEJSZYCH do tego ambitnych i pracowitych . Nazywasz rzeszę ludzi zaprzańcami . Uważam że to Ty jesteś ZAPRZAŃCEM i zdrajcą . Rozbestwiłeś się chłystku i myślisz że możesz nas obrażać za nasz budżet . Za swoje lenistwo niedbalstwo i brak kultury dostaniesz nauczkę , pokażemy ci gdzie Twoje miejsce .

Oj, jadu się udało co nie miara, ale cóż tak mają ci anonimowi patrioci :D wszędzie widzacy burmistrza. A mnie poproszę napisz na czym ten Twój patriotyzm polega.

#4244 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2020 - 22:38

Ciekawy jestem czy coś się zmienia w myśleniu burmistrza w związku z interpelacjami obywatelskimi ? Może ktoś mnie olśnić , jestem w Różanie tylko w weekendy . A może któryś z radnych przestał trząś portkami przed niekompetentnym gospodarzem i podjął inicjatywę ?

#4245 ~Pamiętliwy~

~Pamiętliwy~
  • Goście

Napisano 07 luty 2020 - 22:47

Co Ty mówisz o radnych czy pamiętasz pohukiwania Andrzeja Podleśnego ? Musiał po donosach gminy w pośpiechu i za grosze sprzedać dom . Dziś jego synowie jak przekupni zaprzańcy przynoszą jemu wstyd . Czy ktoś wie kto wtedy był przewodniczącym rady gdy Podleśny protestował na Placu ?

#4246 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2020 - 22:57

Macie rację takich klaunów dawno w radzie nie było choć widzę tam też ambitnych ze społecznymi ambicjami . Kilku wręcz przyćmiewa burmistrza .

#4247 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 07 luty 2020 - 23:01

Prawda że to sami figuranci ale nie wszyscy widzę wśród nich przyszłego burmistrza .

#4248 ~Dziadek~

~Dziadek~
  • Goście

Napisano 07 luty 2020 - 23:24

Zardzewiały złamany świder dobrał mega zespół . Ogrodnik nie potrafiący nawet trawy skosić co najwyżej sprzedać robaczywe jabłko . I niby rolnik niby kierowca a tak naprawdę czerwony jąkający się burak z Szygowa . Panowie radni wstyd że jesteście bezradni .

#4249 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2020 - 11:17

Sędzia który złagodził wyrok dla zwyrodnialca który zgwałcił i zamordował dziecko jest nominantem Zbigniewa Ziobro do izby dyscyplinarnej. To jest ta reforma sadownictwa PiS. WSTYD!!!

#4250 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2020 - 21:23

Nie było mnie tydzień . Byłem ciekaw co przez ten czas odpowiedzą burmistrz i ci bezradni radni a tu cisza . Plują świni w twarz a nawet kilku świniom a oni przecierając tylko oczy ,mówią . To deszcz pada .  Wstyd to nic buraczani włodarze .

#4251 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2020 - 21:28

Czy ktoś może wie jaki procent mieszkańców Różana umiera na raka ?

#4252 ~Ilona~

~Ilona~
  • Goście

Napisano 16 luty 2020 - 21:36

W ZUSie twierdzą że 100% Różaniaków umiera na raka i że za 10 lat będzie w Różanie rządził sołtys z powodu małej ilości mieszkańców . Wtedy też powstanie 100-tu hektarowe składowisko odpadów atomowych . Wiem o tym od roku .

#4253 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 16 luty 2020 - 21:45

No tak w Polsce umiera co 10-ty mieszkaniec na raka u nas 10/10 dobry wynik . W Makowie jest też duża umieralność na raka 4/10 ale głównym powodem są zakażenia przenoszone przez ludzi . Umierającym nie będzie nawet komu zagrać Orkiestrę Strażacką załatwił burmistrz .

#4254 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2020 - 21:49

Skoro tak to każdemu kto był za rozbudową Składowiska gdy umrze należy napchać pełną gębę srebrników .

#4255 ~Miron~

~Miron~
  • Goście

Napisano 16 luty 2020 - 21:54

Za tą orkiestrę to powinno się go przysłowiowo powiesić za jaja . Tyko jest problem bo gość niema jaj .

#4256 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 16 luty 2020 - 23:36

No tak w Polsce umiera co 10-ty mieszkaniec na raka u nas 10/10 dobry wynik . W Makowie jest też duża umieralność na raka 4/10 ale głównym powodem są zakażenia przenoszone przez ludzi . Umierającym nie będzie nawet komu zagrać Orkiestrę Strażacką załatwił burmistrz .

A umierajacym na raka PiS pokazał, fucka. Ten konus z Żoliborza to kawał sku***syna zobaczymy czy Dudopis podpisze ustawę, jak podpisze to wyPAD 2020.

#4257 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 16:49

Kuku powiedz kto Ci zrobił taką krzywdę na Muniu to Cię pomszczę . Nie wierzę że to ś/p ojciec , musiał Cię spłodzić jakiś objazdowy komediant . To jedyne wytłumaczenie na Twoje kołtuństwo . 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych