Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Opinie o Mazowieckiej Uczelni Medycznej

studia MUM uczelnia

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Madora~

~Madora~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 17:22

Czy są na forum studenci lub absolwenci Mazowieckiej Uczelni Medycznej ?Planuję wybrać się tu na pielęgniarstwo ale zastanawiam się jak  wygląda studiowanie tam. Czesne wydaje się być na bardzo rozsądnym poziomie.

#2 ~dorka~

~dorka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 12:27

no to witaj w klubie, ja będę składać na dniach papiery na dietetykę. Ten kierunek dopiero u nich rusza i sama ciekawa jestem jak będzie :) generalnie uczelnia cieszy się dobrą opinią.

#3 ~anilja~

~anilja~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 13:16

ja obroniłam własnie licencjat z pielęgniarstwa na tej uczelni i od października zaczynam naukę na studiach magisterskich :) jak masz jakieś konkretne pytania to pisz, chętnie odpowiem :)

#4 ~Madora~

~Madora~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 09:47

ja obroniłam własnie licencjat z pielęgniarstwa na tej uczelni i od października zaczynam naukę na studiach magisterskich :) jak masz jakieś konkretne pytania to pisz, chętnie odpowiem :)

wiesz co no tak naprawdę pytań mam mnóstwo hehe :) jaki jest poziom zajęć, czy wykładowcy są ok itd. Czy są praktyki itd. No interesuje mnie wszystko :)

#5 ~anilja~

~anilja~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 10:03

poziom wysoki, zajęcia prowadzone w ciekawy a przy tym przystępny sposób. praktyk jest na tyle dużo, że spokojnie można nauczyć się wykonywania zawodu. Wykładowcy ok, mają duża wiedzę i doświadczenie. No i moim zdaniem czesne też nie jest wygórowane jak na warszawskie warunki.

#6 ~Madora~

~Madora~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 11:06

poziom wysoki, zajęcia prowadzone w ciekawy a przy tym przystępny sposób. praktyk jest na tyle dużo, że spokojnie można nauczyć się wykonywania zawodu. Wykładowcy ok, mają duża wiedzę i doświadczenie. No i moim zdaniem czesne też nie jest wygórowane jak na warszawskie warunki.

dzięki anilja za wszystkie informacje. Na początku września muszę podjechać do nich do sekretariatu i zorientuje się co i jak :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: studia, MUM, uczelnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych