Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Odpowiednia dieta dla psa

dieta dla psa karma dla psa

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Adela22~

~Adela22~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 17:34

W jaki sposób karmicie swoje psy ? Kupujecie karmy w marketach, sklepach zoologicznych czy może gotujecie im sami? Ja już sama nie wiem co robić, ciągle są jakieś rewolucje i mam wrażenie, ze żadna karma nie jest okej...

#2 ~Monikaa~

~Monikaa~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 17:45

u nas było podobnie i stwierdziłam, że nie ma co męczyć psiaka. gotuje mu sama - ryż, warzywa, jakieś mięso. Jest to bardziej czasochłonne ale na pewno służy mu bardziej niż te gotowe karmy z supermarketów.

#3 ~janek_k~

~janek_k~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 17:53

karmy z marketów nie mogą być dobre i na pewno nie służą żadnym zwierzakom. Ja to w ogóle wychodzę  z założenia, ze minimalizm jest najlepszy. Są przecież karmy, które są pozbawione chemii i innych dodatków i zawierają tylko mięso :)

#4 ~Adela22~

~Adela22~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2019 - 10:55

janek_k serio są takie karmy, gdzie jest samo mięso bez chemii ? zdradzisz nazwę ?

#5 ~janek_k~

~janek_k~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 12:05

no pewnie, ze są :) Poczytajcie sobie o diecie barfowej, to polega na podawaniu psu tylko i wyłącznie surowego, nieprzetworzonego mięsa surowego. Są też gotowe karmy - barf original :)

#6 ~Adela22~

~Adela22~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 15:13

no pewnie, ze są :) Poczytajcie sobie o diecie barfowej, to polega na podawaniu psu tylko i wyłącznie surowego, nieprzetworzonego mięsa surowego. Są też gotowe karmy - barf original :)

szczerze mówiąc to o diecie barfowej słyszę pierwszy raz. Poczytałam troszkę o tym w sieci na szybko i w sumie ma to sens. Kiedyś nawet ludzie nie mieli dostępu do takiej ilości przetworzonych produktów i tych chorób czy nawet alergii było znacznie mniej.

#7 ~janek_k~

~janek_k~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 15:24

no właśnie tak to wygląda. a te karmy barf original są już sprawdzone przeze mnie i kilka osób. Fajny stosunek jakości do ceny, mięso jest przebadane i w pełni bezpieczne.

#8 ~Adela22~

~Adela22~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 08:33

super, dzięki za namiar na pewno to sprawdzę. Gdzie można je kupić ?

#9 ~janek_k~

~janek_k~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 11:44

wiesz co ja kupuje je w gabinecie naszego weterynarza (zresztą sam nam polecił taką dietę). poszukaj w okolicy, na pewno znajdziesz takie miejsce.

#10 ~Adela22~

~Adela22~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 11:21

tak zrobiłam i udało się znaleźć taki gabinet niedaleko mojej pracy. Póki co kupiłam 2 opakowania na próbę, zobaczymy jak się sprawdzą :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych