Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

o której rano sajkokiler umieści swój pierwszy post?

190 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 20:34

Już dziś nie będę pisać, dobranoc , jutro zaczynam trolować o PIS  o 3.00 godz . Mam teraz dużo do myślenia. Pewnie znów mi się Kaczyński będzie śnił  :(  :(  :(

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 20:42

A propos Kaczyńskiego...to tą nogę to mu amputują i nową szyją? Bo już 2 tygodnie kolano leczy? Czy może Partia go internowała? O co chodzi? Wy tam w PISie Prawe Ręce co jest grane?

#43 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 21:53

Już dziś nie będę pisać, dobranoc , jutro zaczynam trolować o PIS o 3.00 godz . Mam teraz dużo do myślenia. Pewnie znów mi się Kaczyński będzie śnił :( :( :(

Co wy w sobie macie pizowskie półgłówki, że co chwilę się któryś pode mnie podszywa.

#44 ~Wróżka~

~Wróżka~
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 20:14

Co wy w sobie macie pizowskie półgłówki, że co chwilę się któryś pode mnie podszywa.

Pokaż prawdziwy ryjek to ci ,,powróżę" taki jesteś kozak na anonimowym forum?

#45 ~kukunadupie~

~kukunadupie~
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 20:34

za pewne ruski pizdzielcu ty się przedstawiłeś :lol:

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 20:40

za pewne ruski pizdzielcu ty się przedstawiłeś :lol:

Oho...uaktywniają się toruńskie podnóżki. Polski Kościół Narodowo Rydzykowy co to się modli o rychłą śmierć dla Papieża Franciszka....dobrodzieje. Bóg Wam zapłać za waszą religijność...

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 20:43

Oho...uaktywniają się toruńskie podnóżki. Polski Kościół Narodowo Rydzykowy co to się modli o rychłą śmierć dla Papieża Franciszka....dobrodzieje. Bóg Wam zapłać za waszą religijność...

niema za co żydobolszewiku po grecku dymany :D

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 21:43

niema za co żydobolszewiku po grecku dymany :D

Obyczaje z pisowskiej młodzieżówki niekoniecznie zdobywają popularność wśród innych...z pominięciem Prawdziwych Polaków

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 07:39

Pokaż prawdziwy ryjek to ci ,,powróżę" taki jesteś kozak na anonimowym forum?

Tak chrzanisz jak cyganka . Pokaż dowód osobisty to ci powiem jak się nazywasz , czyli patałach z ciebie. Piszesz bo chcesz zaistnieć? Proszę o coś mądrzejszego ,, Wróżko".

#50 ~KAT~

~KAT~
  • Goście

Napisano 27 maj 2018 - 21:15

jest w różanie psychol który...... uważajmy. MOŻE SIĘ UAKTYWNIĆ FIZYCZNIE I ZROBIĆ RÓŻAŃSKĄ MASAKRĘ PIŁĄ MOTOROWĄ NA PIsOWCACH. Znany jako "kuku na muniu" tudzież "Różański sajkoś"

jest w różanie psychol który...... uważajmy. MOŻE SIĘ UAKTYWNIĆ FIZYCZNIE I ZROBIĆ RÓŻAŃSKĄ MASAKRĘ PIŁĄ MOTOROWĄ NA PIsOWCACH. Znany jako "kuku na muniu" tudzież "Różański sajkoś"

Dajcie mi namiary na tego oszołoma

#51 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 27 maj 2018 - 22:02

Cienki bolek jesteś jak reszta pisiaków . Z Koziołkieeem czasem dziś nie piłeś, żeś taki odważny?

#52 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 11:25

Czerwoną hołotę raz sierpem raz młotem.

#53 ~kuku ryku~

~kuku ryku~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 11:40

Czerwoną hołotę raz sierpem raz młotem.

I znów pisowski troll podszywa się pod szlachetnego kuku na muniu. Poprawiłeś sobie humor to teraz jeszcze pocałuj obrazek z Kaczorem .

#54 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 17:52

I znów pisowski troll podszywa się pod szlachetnego kuku na muniu. Poprawiłeś sobie humor to teraz jeszcze pocałuj obrazek z Kaczorem .

Ja mam obrazek Stalina jego codziennie całuję i się modlę do niego.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 18:20

Ja mam obrazek Stalina jego codziennie całuję i się modlę do niego.

Słońce Narodu jest tylko jeden! I teraz leży na gastrologii.... lecząc kolano

#56 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 20:53

Marzy mi się ustrój w którym obywatele nie posiadają podstawowych praw - radykalny, lewicowy system ideologiczny, będący odmianą socjalizmu, negujący własność prywatną, zwłaszcza środków produkcji, oparty na idei walki klas, mającej doprowadzić do osiągnięcia sprawiedliwości społecznej poprzez stworzenie społeczeństwa pozbawionego wewnętrznych podziałów ekonomicznych (bezklasowego) i etnicznych (bezpaństwowego), w którym wszystkie środki produkcji znajdą się w posiadaniu wspólnot. Jako sposób osiągnięcia celów wskazywał "obalenie przemocą całego dotychczasowego ustroju społecznego"[1]. Także oparty na tej ideologii system rządów. W języku potocznym, ustrój społeczny w państwach rządzonych przez partie komunistyczne. W krajach komunistycznych określany także nazwą realnego socjalizmu, wprowadzoną w latach 70. XX wieku w ZSRR.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 21:10

Marzy mi się ustrój w którym obywatele nie posiadają podstawowych praw - radykalny, lewicowy system ideologiczny, będący odmianą socjalizmu, negujący własność prywatną, zwłaszcza środków produkcji, oparty na idei walki klas, mającej doprowadzić do osiągnięcia sprawiedliwości społecznej poprzez stworzenie społeczeństwa pozbawionego wewnętrznych podziałów ekonomicznych (bezklasowego) i etnicznych (bezpaństwowego), w którym wszystkie środki produkcji znajdą się w posiadaniu wspólnot. Jako sposób osiągnięcia celów wskazywał "obalenie przemocą całego dotychczasowego ustroju społecznego"[1]. Także oparty na tej ideologii system rządów. W języku potocznym, ustrój społeczny w państwach rządzonych przez partie komunistyczne. W krajach komunistycznych określany także nazwą realnego socjalizmu, wprowadzoną w latach 70. XX wieku w ZSRR.

Jarek? Daj spokój...lecz kolano. Pamiętaj- zdrowie najważniejsze! Podbijanie świata odłóż na jutro...

#58 ~Redaktor Ciastek~

~Redaktor Ciastek~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 22:09

Za...bisty pomysł, zaprosimy go na grilla :lol:  takiego z 13-nastego wieku jakie inkwizycja robiła :lol:  :lol:  :lol:

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 23:43

A co ten szmaciarz śpi!?!? wstawaj trollu! Włodek patrzy! wypłaty guju nie będzie :lol:

#60 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 23:58

A co ten szmaciarz śpi!?!? wstawaj trollu! Włodek patrzy! wypłaty guju nie będzie :lol:

Cienkie bolki dla mnie jesteście pisobolszewio.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych