Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

o której rano sajkokiler umieści swój pierwszy post?

190 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 12:36

Dziś 5:45 długo musiał się powstrzymywać :lol: niezły szur :lol:

4:45 która była w tedy w Moskwie? :) Ruski troll jak skuriera wycięty :lol:

Czemu jesteś taki wściekły o te poranne wpisy ? Nowogrodzka opier***iła za brak aktywności i premię Ci zabrali ? Jeszcze tego brakowało, żeby nam jakiś pisior ustalał rytm dnia.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 17:11

Czemu jesteś taki wściekły o te poranne wpisy ? Nowogrodzka opier***iła za brak aktywności i premię Ci zabrali ? Jeszcze tego brakowało, żeby nam jakiś pisior ustalał rytm dnia.

:) Ruski troll jak skuriera wycięty :lol:​  Wladimir wam ustalił :lol:

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 17:23

:) Ruski troll jak skuriera wycięty :lol:​ Wladimir wam ustalił :lol:

niezle jesteś pier***kniery pisowski szczurze :D

#24 ~kuku - ryku~

~kuku - ryku~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 17:24

:) Ruski troll jak skuriera wycięty :lol:​ Wladimir wam ustalił :lol:

Główka się koledze przegrała od myślenia, że ten wpis taki króciutki. Cienkie bolki jesteście kartofle. Tylko kopiuj - wklej nic z siebie, taki jest pisowski elektorat.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 18:20

Elektorat PIS się bawi przy piwie. Po to Bóg dał im weekend by go przy piwie, kiełbasie z grilla i dyspucie politycznej spędzić. :D   Odezwa się po powrocie lub jutro.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 18:31

Elektorat PIS się bawi przy piwie. Po to Bóg dał im weekend by go przy piwie, kiełbasie z grilla i dyspucie politycznej spędzić. :D Odezwa się po powrocie lub jutro.

Elektorat pis się nie bawi, elektorat pis nienawiść w sobie potęguje. :D

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 22:44

i kto to mówi? :lol:

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 22:45

i kto to mówi?  :lol:

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 22:45

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 22:47

ruski troll :lol:  B)

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 22:57

i kto to mówi? :lol:

ruski troll :lol: B)

Janeeek Koziooołłek z grilla do domu wrócił. Rozumiecie cuś :) z tego wpisu bo ja nic, a wy?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 23:06

Jasiu, Jasiu nie odwracaj kota ogonem :wacko:

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 14:52

jest w różanie psychol który...... uważajmy. MOŻE SIĘ UAKTYWNIĆ FIZYCZNIE I ZROBIĆ RÓŻAŃSKĄ MASAKRĘ PIŁĄ MOTOROWĄ NA PIsOWCACH. Znany jako "kuku na muniu" tudzież "Różański sajkoś"

Obóz Platformy Obywatelskiej wykorzystuje płatnych trolli internetowych do manipulacji opinią publiczną. Dotyczy to zwłaszcza komentarzy pod artykułami na portalach informacyjnych.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 15:00

Nie jest to pierwszy przypadek, kiedy Platforma Obywatelska niemal jawnie manipuluje  opinią internautów. Platforma Obywatelska stosowała te chwyty z powodzeniem już w kampanii prezydenckiej. Słynne stały się wówczas „japońskie trolle”:

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 15:18

Nie jest to pierwszy przypadek, kiedy Platforma Obywatelska niemal jawnie manipuluje  opinią internautów. Platforma Obywatelska stosowała te chwyty z powodzeniem już w kampanii prezydenckiej. Słynne stały się wówczas „japońskie trolle”:

Powiedz mi ,,miłośniku " PO z kogo wzięła przykład PIS ? Chyba nie z twoich pomysłów. PO przed wyborami poprawiała sobie sondaż w telewizji i to samo robi PIS.Kto dostał po nosie ? Was czeka to samo.PIS na podwyżce ceny paliwa zyska około 2 mld zł . Ciekawe na co przeznaczy , pewnie na takich troli jak ty.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 15:23

Hasło wpisane w google "liczba pisowskich trolli"- przez dwa L pamiętaj !!- zwraca 36 900 (słownie trzydzieści sześć tysięcy dziewięćset) odpowiedzi w zaledwie 0,56 sekundy :D Jakie mamy te odpowiedzi?

"Jak PIS zbudował armię internetowych trolli"

"Prawo i Sprawiedliwość króluje w polskim internecie, pomaga w tym zdyscyplinowana armia trolli"

"Płatna prawica. Jak (i za ile) trolle konserwatystów i Putina trzęsą polskim internetem"

"Armia internetowych trolli Andrzeja Dudy zalewa komentarze spamem"

"Trolle w polskim internecie. Najczęściej fałszywki wypuszcza prawica"

Wystarczy? Od siebie dodam że doceniając masowość i skale jako taką mam zastrzeżenia co do warsztatu! Amatorski strasznie. Takiego trolla łatwo zidentyfikować. Nienawiść przysłania mu obiektywizm. To zazwyczaj w mojej nomenklaturze "jednozdaniowcy". Obrazić, pomówić, oszkalować- merytorycznie nic nie wnieść ot cech identyfikacyjna :D Pozdrawiam... :D

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 18:42

Pal licho Platfusów , wszyscy łżą jak psy, mnie jest żal tych straconych lat mojego życia i moich dzieci, gdzie byłaby Polska, gdyby nie ci złodzieje i oszuści, którzy dotąd Polską "rządzili"

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 18:45

Pal licho Platfusów , wszyscy łżą jak psy, mnie jest żal tych straconych lat mojego życia i moich dzieci, gdzie byłaby Polska, gdyby nie ci złodzieje i oszuści, którzy dotąd Polską "rządzili"

no gdyby nie oni to byś u ruska pańszczyznę odrabiał przyglupie

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 18:48

i rządzą....

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 18:50

no gdyby nie oni to byś u ruska pańszczyznę odrabiał przyglupie

Ruszaj z Macierewiczem i WOT na Moskwę. Im mniejsze zagrożenie tym więcej bohaterów. Jak rusek w kraju siedział toście kity pod sobą trzymali jak Kaczyński w stanie wojennym do 12 pod pierzyną śpiący u mamy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych