Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowy wikariusz z Zambrowa

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 13:06

Mowa była o księdzu.. A pedofila każdy taki powinien ponieść karę śmierci.. Odniesienie było do wikariusza z Zambrowa. Proszę czytać ze zrozumieniem.

czytam ze zrozumieniem a odnoszę się do zacytowanego fragmentu. 

Mnie chodzi występowanie pedofilii w ogóle - wszędzie tam gdzie występuje jest to złe i trzeba je tępić. Winnych karać ale po udowodnieniu winy nie na podstawie pomówień, plotek czy domysłów.

Co do wspomnianego księdza - jest tu nowy jeszcze nie dał się poznać ani z dobrej ani ze złej strony. Ktoś tu zanim się pojawił wypisuje na niego jakieś złe rzeczy. Po co to robi? Ksiądz ma swojego zwierzchnika i jeżeli masz dowody jakiejś jego winy to tam je skierować należy a i są organa ścigania. 

A jeżeli nie masz takich dowodów to jest zwykły hejt. A to też jest obrzydliwe.

#22 ~Temattabu~

~Temattabu~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 13:22

Ale ja uważam że ten ksiądz nikomu nie zawinił ktoś coś napisał że rozbił rodzinę gdzie jest dwoje dzieci a ja uważam że nie tylko on jest winny rozpadu ich związku nie można winić księdza tylko księdza. Po co mężatka bierze się za faceta w sulanie..Logiczne że jeżeli jest facetem z krwi i kości ukugnie o ile to wogole nie fejk ja nie mówię że on jest pedofilem ja mówię ogólnie że to powinno się tepic wszędzie! wspomniane było o innym księdzu na emeryturze. Dowodów nie mam zamiaru zbierać od tego są odpowiednie organy.. Ale to nie istotne już w tej chwili. A ksiądz z Zambrowa na mnie robi pozytywne wrażenie..Mam nadzieję że na dłużej zagości w naszej parafii.

#23 ~Temattabu~

~Temattabu~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 13:32

Ogólnie przeczytaj od początku co jest napisane.Ja akurat nie uważam że zrobił coś złego ten wikariusz bo ta kobieta tez ok nie była mając męża, dzieci i balamucic wikariusza. Nie wiem jaka tam była sytuacja to pewnie jakiś fejk poprostu ktoś oczernia tego człowieka.. Jeżeli nawet ta kobieta rozwaliła swoje małżeństwo to ma własne życzenie. Na mnie ten człowiek robi dobre wrażenie.

#24 ~Temattabu~

~Temattabu~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 13:42

wczoraj, 14:33
Kobieta też jest winna a co nie! Jeżeli miała męża powinna go pilnować w kadzidle to niech się zajmą emerytowanym księdzem S.R a nie księdzem z Zambrowa dorosła kobieta wiedziała co robi sorry taki mamy klimat a ksiądz oprócz tego że jest księdzem jest facetem z krwi i kości dzieci nie czepia nic do niego nie mam tyle w temacie. POCZYTAJ SOBIE OD POCZĄTKU JA NIE ZARZUCAM WIKARIUSZOWI Z ZAMBROWA PEDOFILI

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 13:44

Ogólnie przeczytaj od początku co jest napisane.Ja akurat nie uważam że zrobił coś złego ten wikariusz bo ta kobieta tez ok nie była mając męża, dzieci i balamucic wikariusza. Nie wiem jaka tam była sytuacja to pewnie jakiś fejk poprostu ktoś oczernia tego człowieka.. Jeżeli nawet ta kobieta rozwaliła swoje małżeństwo to ma własne życzenie. Na mnie ten człowiek robi dobre wrażenie.

o i teraz to wybrzmiało konkretnie. Ktoś tu próbował brzydko się bawić kosztem drugiego człowieka a w tym przypadku księdza. Nie mówię, że Ty. Mam nadzieję, że ta nasza wymiana zdań zakończy ten temat.

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 14:31

wczoraj, 14:33
Kobieta też jest winna a co nie! Jeżeli miała męża powinna go pilnować w kadzidle to niech się zajmą emerytowanym księdzem S.R a nie księdzem z Zambrowa dorosła kobieta wiedziała co robi sorry taki mamy klimat a ksiądz oprócz tego że jest księdzem jest facetem z krwi i kości dzieci nie czepia nic do niego nie mam tyle w temacie. POCZYTAJ SOBIE OD POCZĄTKU JA NIE ZARZUCAM WIKARIUSZOWI Z ZAMBROWA PEDOFILI

to samo dotyczy ks. emeryta - są dowody to nadać bieg sprawia a niesprawdzonych njusów nie powtarzać, nie robić magla z forum. Pozdrawiam

#27 ~Kolega kapelan~

~Kolega kapelan~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 15:11

Na siłę nie brał - bo na siłę to gwałt a skoro normalnie funkcjonuje to zarzutów nie ma. Po co wchodzić z buciorami w cudze życie zabawiać się w Boga wszystko wiedzieć wszystkim się interesować we wszystko nos wtykać.

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 22:08

Na siłę nie brał - bo na siłę to gwałt a skoro normalnie funkcjonuje to zarzutów nie ma. Po co wchodzić z buciorami w cudze życie zabawiać się w Boga wszystko wiedzieć wszystkim się interesować we wszystko nos wtykać.

NIECH każdy spojrzy na siebie - czy wszystko jest z nim ok. na 100% 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych