Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowy wikariusz z Zambrowa

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 08:00

Nowy wikariusz z Zambrowa.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 08:07

Podobno artysta

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 08:07

Podobno artysta

#4 ~Kadzidlak~

~Kadzidlak~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 08:50

Już jeden jest artysta. Dobrego zabrali i dają artyste

#5 ~Kadzidlak~

~Kadzidlak~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 08:51

Mam na myśli cukiereczka

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2019 - 18:24

Rozjebał rodzinę w Zambrowie i spier***ił do Kadzidła

#7 maksimka

maksimka

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 15 sierpień 2019 - 17:41

Zambrów (miasto: Zambrów) to miasto w Polsce, w województwie podlaskim, w powiecie zambrowskim. Ma status gminy miejskiej. Zajmuje powierzchnię 19,02 km². Populacja wynosi 22 700 osób (od 2006 r.).

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 15:53

Teraz macie księdza w Kadzidle... super uważajcie na żony

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 19:04

Teraz macie księdza w Kadzidle... super uważajcie na żony

jak ci nie wstyd...

#10 ~Mr~

~Mr~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 16:23

Kim jest kobieta która uwiodła księdza?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 22:16

Chyba to on ją wiódł.. mr Adam

#12 ~Mr~

~Mr~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 07:58

Może i tak być

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 12:41

Nie masz innego zajęcia , tylko księdza żeś się czepił?.Popatrz na siebie i wokół

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 10:57

Nikt nikogo się nie czepia.ten ksiądz uwiódl żonę mojego kolegi, zmanipulował do tego stopnia że chciała popełnić samobójstwo. Ten człowiek nie powinien być księdzem.Teraz SIĘ rozwodzą a 2 małych dzieci sa skrzywdzone ba całe życie Zastanów się co piszesz ok

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 11:54

Nikt nikogo się nie czepia.ten ksiądz uwiódl żonę mojego kolegi, zmanipulował do tego stopnia że chciała popełnić samobójstwo. Ten człowiek nie powinien być księdzem.Teraz SIĘ rozwodzą a 2 małych dzieci sa skrzywdzone ba całe życie Zastanów się co piszesz ok

aha, kolega ci powiedział... i to wystarczy żebyś tu na forum głosił wszem i wobec..... bez żadnej odpowiedzialności, anonimowo. Po co to robisz? Zastanów się - jeżeli potrafisz...

#16 ~Temattabu~

~Temattabu~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 14:33

Kobieta też jest winna a co nie! Jeżeli miała męża powinna go pilnować w kadzidle to niech się zajmą emerytowanym księdzem S.R a nie księdzem z Zambrowa dorosła kobieta wiedziała co robi sorry taki mamy klimat a ksiądz oprócz tego że jest księdzem jest facetem z krwi i kości dzieci nie czepia nic do niego nie mam tyle w temacie

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 15:44

Kobieta też jest winna a co nie! Jeżeli miała męża powinna go pilnować w kadzidle to niech się zajmą emerytowanym księdzem S.R a nie księdzem z Zambrowa dorosła kobieta wiedziała co robi sorry taki mamy klimat a ksiądz oprócz tego że jest księdzem jest facetem z krwi i kości dzieci nie czepia nic do niego nie mam tyle w temacie

Otóż to, a mąż tej  pani nie ma sobie nić do zarzucenia ? Szczęśliwa kobieta, żona i matka nie szuka u innych szczęścia.

#18 ~Temattabu~

~Temattabu~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2019 - 20:48

Jedyne obrzydliwe czyny których nie jestem w stanie za akceptować to Pedofilia w kościołach a sex alko czy nałogi ich sprawy to też ludzie.. Nic co ludzkie nie jest obce każdy ma coś za kołnierzem i tyle ale pedofilia powinna za to być kara śmierci co do rozbicia związku nie wypowiem się ale nie wiem kto gorszy kobieta która wodzi na pokuszenie czy ksiądz który jest mężczyzna jak każdy facet odruch ludzki suka nie da pies nie weźmie.Kibieta mająca 2 dzieci męża szukając w kościele przygody troszkę nie smacznie to wygląda..

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 11:32

"Jedyne obrzydliwe czyny których nie jestem w stanie za akceptować to Pedofilia w kościołach"

czy chcesz przez to powiedzieć, że wśród np. różnych celebrytów albo innych środowisk byłbyś w stanie zaakceptować?

Ja myślę, że nie problem w akceptacji lub nie. Wszędzie gdziekolwiek to jest, powinno być zwalczane ale po udowodnieniu winy a nie na podstawie domysłów czy plotek.  

#20 ~Temattabu~

~Temattabu~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 12:40

Mowa była o księdzu.. A pedofila każdy taki powinien ponieść karę śmierci.. Odniesienie było do wikariusza z Zambrowa. Proszę czytać ze zrozumieniem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych