Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nobel dla zwolenniczki lgbt

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~POLK~

~POLK~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 18:44

Kiedyś na złość komunistom dali nobla walesie a dziś na złość PIS tej popierającej tęczowe manifestacje... Szwecja nas najwidoczniej nie lubi...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 18:50

Kiedyś na złość komunistom dali nobla walesie a dziś na złość PIS tej popierającej tęczowe manifestacje... Szwecja nas najwidoczniej nie lubi...

Jędraszewskiemu powinni przyznać i byłoby cacy :D albo Prezesowi... Jemu to się po prostu należy!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 19:38

Oglądaliście dzisiejszy ALARM? O LGBT miałam jakieś tam wyobrażenie, ale to, co pokazano do reszty przekonało mnie, że absolutnie nie chcę by to zawładnęło moją Polską i nie mogę zagłosować na ludzi popierających ten chory ruch.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 19:51

Oglądaliście dzisiejszy ALARM? O LGBT miałam jakieś tam wyobrażenie, ale to, co pokazano do reszty przekonało mnie, że absolutnie nie chcę by to zawładnęło moją Polską i nie mogę zagłosować na ludzi popierających ten chory ruch.

Inwazja? Tak jak inwazja uchodźców w 2015?

Ustawa o obniżeniu emerytur zawodowym wojskowym którzy służyli w PRL i wdowom po nich jest gotowa od roku. PiS już jawnie mówi , że wprowadzi ja w życie od razu po wyborach. Z wypowiedzi pisowskich posłów można wnioskować , że katalog osób planowanym zmniejszeniem emerytur będzie znacznie rozszerzony. Podobno najniższe emerytury mają mieć także ci, którzy w czasie stanu wojennego byli w służbie czynnej lub zostali powołani do ROMO. Podobno ma to dotyczyć także nauczycieli, którzy należeli do PZPR. I nie będzie to dotyczyć tylko emerytur mundurowych, ale też tych pobieranych z ZUS. Nie będzie miało znaczenia, że ktoś dostał powołanie do wojska, zastał go tam stan wojenny, a później całe życie pracował w fabryce. Był choć dzień w mundurze w stanie wojennym , no to obniżka emerytury do 882 złotych !

To jest dopiero straszny pomysł. Przez ustawę zabierającą policjantom zweryfikowanym w 1990 i służącym Polsce 26 lat za 1 dzień szkoły w Legionowie już ponad 30 osób odebrało sobie życie. Ta partia nie zawahała się rozgrzebywać groby wbrew woli rodzin dla tymczasowych korzyści politycznych...

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 19:53

Inwazja? Tak jak inwazja uchodźców w 2015?

Ustawa o obniżeniu emerytur zawodowym wojskowym którzy służyli w PRL i wdowom po nich jest gotowa od roku. PiS już jawnie mówi , że wprowadzi ja w życie od razu po wyborach. Z wypowiedzi pisowskich posłów można wnioskować , że katalog osób planowanym zmniejszeniem emerytur będzie znacznie rozszerzony. Podobno najniższe emerytury mają mieć także ci, którzy w czasie stanu wojennego byli w służbie czynnej lub zostali powołani do ROMO. Podobno ma to dotyczyć także nauczycieli, którzy należeli do PZPR. I nie będzie to dotyczyć tylko emerytur mundurowych, ale też tych pobieranych z ZUS. Nie będzie miało znaczenia, że ktoś dostał powołanie do wojska, zastał go tam stan wojenny, a później całe życie pracował w fabryce. Był choć dzień w mundurze w stanie wojennym , no to obniżka emerytury do 882 złotych !

To jest dopiero straszny pomysł. Przez ustawę zabierającą policjantom zweryfikowanym w 1990 i służącym Polsce 26 lat za 1 dzień szkoły w Legionowie już ponad 30 osób odebrało sobie życie. Ta partia nie zawahała się rozgrzebywać groby wbrew woli rodzin dla tymczasowych korzyści politycznych...

Bezpieczne Wybory. Portal ma być bardziej przyjazny, ale przede wszystkim pożyteczny w walce z dezinformacją.

Jedną z najważniejszych rzeczy jaką dodaliśmy, jest zakładka „zgłoś fake newsa”. Nasz raport ma podnosić kompetencje cyfrowe obywateli. Pracuje dla nas także Sztuczna Inteligencja. Automatyczny system wykrywania fake newsów to nasza najbliższa przyszłość. – powiedział Wojciech Pawlak, doradca Dyrektora NASK ds. polityki informacyjnej.

Większość Polaków potwierdza, że spotkała się ze zjawiskiem dezinformacji, ale też zdecydowana większość przyznała się, że nic z tym nie robi. Zdecydowana większość i pogłębione badania wskazują, że ludzie nie mają kompetencji, żeby odróżnić fakty od opinii.

To jest wysiłek który musimy wspólnie podejmować. My, ale także administratorzy portali, wydawcy mediów, po to, żeby te niewłaściwe informacje ni wpływały na postawy społeczne. Instytucjonalnie te działania podejmowane są także przez służby, ale mam narzędzia, które pozwalają zwykłym obywatelom w coraz większym stopniu podejmować działania - podkreślił minister Zagórski.

Jak podkreśla ujawniony właśnie Raport NASK Cyber Policy „Zjawisko dezinformacji w dobie rewolucji cyfrowej”, nie można tego dłużej lekceważyć.

Premiera tego raportu jest kolejnym elementem naszych działań analitycznych. Dezinformacja wywiera wpływ na wszystkie dziedziny naszego życia. Zwłaszcza w dobie trwającej cyfrowej rewolucji, zjawisko to osiągnęło niewyobrażalną wcześniej skalę. Dlatego jako instytut badawczy przygotowaliśmy publikację, która pomoże lepiej zrozumieć ten problem – mówi Krzysztof Silicki, Dyrektor ds. Cyberbezpieczeństwa i Innowacji NASK PIB.

#6 ~Makowiak~

~Makowiak~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 21:07

może i nie lubi za slowa prawdy kaczynskiego o ich problemie z uchodzcami z ktorymi juz sobie nie poradzą.mozna spokojnie powiedziec juz po Szwecji.nikomu nie daja Nobla na zlosc innym.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 16:19

Przecież prezesowi Nagroda Nobla się NALEŻY

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 17:15

Czy w naszym Makowie spotkał sie ktoś z "odmiennymi" seksualnie? Oczywiście nie proszę o nazwiska tylko czy maja odwagę być i się deklarować.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 17:16

Przecież prezesowi Nagroda Nobla się NALEŻY

"Nobel. Jaki Nobel? W d.pie mam jakiegoś Nobla jak nie jest z Platformy." Sławomir N. "Ja sam żem bym był tego Nobla z lyteratury dostał ale żem pisał pod pseudonimem" Boles.. tfu Lech W.

#10 ~Maruś~

~Maruś~
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 17:14

Jest paru w Makowie gejów ale się ukrywają.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych