Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

natura 2000 nad narwią


448 odpowiedzi w tym temacie

#441 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 09:50

Widziałem pewien spektakl dziś w parku , jak jakiś pewien nieznajomy facet kręcił się po parku i rozglądał w rożnych kierunkach , w końcu ściągnął spodnie pod wierzbą wystawił swój biały ekran . Nie wiem co on tam pozostawił naleśnik czy grzyba , jutro pracownik GKIM będzie miał fajną robotę. Bo niby gdzie miał by te sprawę fizjologiczną pozostawić w tym prymitywnym zacofanym i nie douczonym mieście ?

                              Odezwa do mieszkańców . 

Czy wskazany i jest nas stać na przybytek w naszym mieście w postaci toalety , jak kto woli , WC otwarty  całą dobę dla zachowania kultury cywilizacyjnej  zapóźnionej w tym mieście ?#442 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 14:51

Odezwa do mieszkańców .
Czy wskazany i jest nas stać na przybytek w naszym mieście w postaci toalety , jak kto woli , WC otwarty całą dobę dla zachowania kultury cywilizacyjnej zapóźnionej w tym mieście ?

Podobno Sygnalista przeprowadził już badanie rynku i teraz zamiast perfumerii otworzy szalet. Tak trochę według słów ojca dyrektora. Sprawa więc nieaktualna.

#443 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 21:00

Olej na rz.Narew z Elektrowni znowu płynie#444 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 21:06

Do Narwi w Ostrołęce dostała się prawdopodobnie substancja ropopochodna. Ostrołęccy strażacy ustalają źródło wycieku. Wykluczyli już możliwość wydostania się jej z zakładu Stora Enso i ostrołęckiej elektrowni. W Dzbeninie na wysokości plaży mundurowi ustawili zaporę.

 #445 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 10:01

Oficjalny komunikat w sprawie wydała po godz. 18.00 spółka Stora Enso. Poinformowała w nim, że wyciek pochodzi z terenu firmy.

Informujemy, że w dniu 23.01.2020r. na terenie Stora Enso doszło do przedostania się resztek paliwa z separatora serwisowanego przez firmę zewnętrzną, a zamontowanego na systemie kanalizacji deszczowej do kanału odprowadzającego te wody do rzeki.
Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że nie jest to zdarzenie bezpośrednio związane z pracą instalacji produkcyjnej.
Według naszej najlepszej wiedzy ilość substancji, która dostała się do rzeki była niewielka. W tej chwili w odprowadzanych wodach deszczowych nie ma żadnych zanieczyszczeń.
Obecnie skupiamy się na tym, aby zadbać o środowisko i podjęliśmy szereg działań w celu usunięcia widocznych plam.

 #446 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 10:11

To już drugi raz w ciągu roku! Tak wyglądają zakłady pod przewodnictwem kadr z nadania PIS. Ja tam widzę związek toć nawet krowami i końmi nie potrafią się zająć...#447 ~wypadek~

~wypadek~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2020 - 22:09

Po godz. 19.00 w środę 4 marca 2020r w okolicach miejscowości Małki doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu pracują odpowiednie służby. Trwa akcja ratunkowa.

Droga krajowa nr 61 na odcinku między Różanem a Szelkowem jest całkowicie zablokowana. Policja kieruje samochody objazdami przez m.in. miejscowość Rzewnie.

 #448 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2020 - 09:37

Nie chce mi się wierzyć , żeby w tak cywilizowanym kraju - tak mi się bynajmniej wydawało , że ludzie są rozumni o jakiejś tam kulturze osobistej , docierają do nich różne udogodnienia ze strony Państwa Polskiego o śmieciach , a to nic mylnego ... Osoba  , która ma samochód  dźypa i przyczepkę o szerokim rozstawie kół , tak bynajmniej się wydaje , bo widać było po śladach . 

Taka osoba przywozi do lasu zaraz za mostem po lewej stronie dwa potężne wory po nawozach różnego rodzaju śmieci , starą plastykową wannę , kosz od siewnika do nawozów i wiele innych rzeczy. Co taki człowiek  ma w głowie , robiąc takie nierozumne rzeczy ? #449 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2020 - 09:29

Przy Grubej Kaśce od kilkunastu dni nad brzegiem rzeki leży kanapa, wczoraj w nocy młodzież chciała wrzucić ją do wody. Czy jest możliwe by Zgkim uprzątneła to? Mieszkaniec nie sygnalista.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych