Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

natura 2000 nad narwią

448 odpowiedzi w tym temacie

#21 agent_orange

agent_orange

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 5228 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 13:29

Sposob twojego rozumowania swiadczy tylko o tym ze malo wiesz o tym miescie, a to ze bywasz codziennie wcale nie swiadczy ze jestes dobrze poinformowany. Chata jest do bani i nie faworyzuje Floriana tylko uwazam ze taka wiejska pizzernia nie jest potrzebna w Rozanie.
Co do sciezki rowerowej to chyba jestes na tyle swiadomym czlowiekiem ze rozumiesz ze sam pomysl tej trasy rowerowej wiaze sie rowniez z jej utrzymaniem tzn. koszami, sprzataniem etc. Co do mojego optymizmu to wole byc niepoprawnym optymista niz zasciankowym "przysnicielem" ktory swiata nie widzi poza jakas chata na rynku w ktorej mozna zjesc jakas pizze. To juz wole wziac koc, browarek i polezec nad Narwia.
A co do Rozaniakow to oczywiscie pozdrawiam :)

#22 ~msio~

~msio~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2009 - 13:45

Sposob twojego rozumowania swiadczy tylko o tym ze malo wiesz o tym miescie, a to ze bywasz codziennie wcale nie swiadczy ze jestes dobrze poinformowany. Chata jest do bani i nie faworyzuje Floriana tylko uwazam ze taka wiejska pizzernia nie jest potrzebna w Rozanie.
Co do sciezki rowerowej to chyba jestes na tyle swiadomym czlowiekiem ze rozumiesz ze sam pomysl tej trasy rowerowej wiaze sie rowniez z jej utrzymaniem tzn. koszami, sprzataniem etc. Co do mojego optymizmu to wole byc niepoprawnym optymista niz zasciankowym "przysnicielem" ktory swiata nie widzi poza jakas chata na rynku w ktorej mozna zjesc jakas pizze. To juz wole wziac koc, browarek i polezec nad Narwia.

tak sie składa ze ja jestem z rózana i mieszkam tam od urodzenia, mysle ze wiem o tym miescie znacznie wiecej od ciebie,, zresztą nie wydaje mi sie by dyskusja z tobą miała jaki kolwiek sens, ty przeciez wiesz wszystko najlepiej i biegasz po forach "TO" jak pszczółka z kwiatka na kwiatek, wszedzie masz cos do powiedzenia, kazdemu potrafisz naubliżac, to forum jest chyba nie dla takich ludzi? powinnienes stworzyc swoje własne i pisac sam do siebie, chociaz moze juz to robisz??? nie bede sie z toba sprzeczał o to gdzie zjesc mozna dobrze, bo o gustach sie nie dyskutuje, a Różanowi moim zdaniem Bardziej potrzebna jest knajpa w miescie niz poza nim, jest baryłka jest zajazd rycerski jest nawet wspomniana chata a i tak nie można nigdzie napic sie porządnej kawy... Różan to miasto które stac na naprawde wiele, nie trzeba tworzyc rowerowej scieżki zeby kosze na smieci nad narwią postawic, nie trzeba ich nawet stawiac wystarczy ze panowie z GK poprostu raz na jakis czas teren natury 2000 poprostu posprzątają. PS. Dziekuje za pozdrowienia

#23 ~SWOJ...~

~SWOJ...~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2009 - 13:49

No zeby kocyk i browarek wziąc to tez trasa rowerowa potrzebna nie jest, ciekawe co z tą puszeczką po tym browarku potem zrobisz nad tą narwią, pewnie jak cala reszta obywateli do rzeczki albo w krzaczki wrzucisz. A co do jedzenia w Rózanie to najlepiej na kebabik na gdanską skoczyc. Pozdrowionka

#24 ~Y~

~Y~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2009 - 14:00

No zeby kocyk i browarek wziąc to tez trasa rowerowa potrzebna nie jest, ciekawe co z tą puszeczką po tym browarku potem zrobisz nad tą narwią, pewnie jak cala reszta obywateli do rzeczki albo w krzaczki wrzucisz. A co do jedzenia w Rózanie to najlepiej na kebabik na gdanską skoczyc. Pozdrowionka

Panowie zmiencie sobie forum, albo wymyslcie jakies gastronomiczne tak bedzie ok, a njlepiej przeniescie sie na makowskie tematy tam wszyscy sobie przysrywają. Pozdrawiam

#25 agent_orange

agent_orange

Swojak

• PipPipPipPip
  • 5228 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 19:52

Nie wiem co ci sie ubzduralo z ta puszeczka ale ja zawsze zawsze zabieram ze soba swoj balagan, chyba ze mowisz o wlasnych nawykach ( tak sadze )
A kebabik to niech sobie wiesniaki jedza i sie ciesza. Ja tam wole polska kuchnie.

Użytkownik agent_orange edytował ten post 15 lipiec 2009 - 21:02

#26 ~Y.~

~Y.~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2009 - 07:23

Nie wiem co ci sie ubzduralo z ta puszeczka ale ja zawsze zawsze zabieram ze soba swoj balagan, chyba ze mowisz o wlasnych nawykach ( tak sadze )
A kebabik to niech sobie wiesniaki jedza i sie ciesza. Ja tam wole polska kuchnie.

Wiecie co niech każdy je co chce, niewątpliwie faktem jest że nasza różanska przyroda jest zaniedbana, wczoraj wieczorem widziałem stado saren biegnących wzdłuż brzegu, cos cudownego, chciałbym takie rzeczy ogladac do konca życia, ale jak tak dalej pójdzie, miejscowi i turyści zasypią nam nasze naturalne bogactwo śmieciami, cóż nic nie trwa wiecznie. Mysle tez ze najfajniej byłoby to środowisko naturalne pozostawic niezmiennym, trasa rowerowa czy co kolwiek innego pozbawi nas obcowania z nienaruszoną przyrodą, próby corocznego budowania plaży od strony ulicy nowej poszerzają tylko koryto rzeki, niedługo wszystkie bobry które zamieszkują tamte tereny poprostu sie wyniosą, szkoda wielka szkoda.

#27 agent_orange

agent_orange

Swojak

• PipPipPipPip
  • 5228 postów

Napisano 16 lipiec 2009 - 09:04

Narew i jej okolice to jedno z piekniejszysz miejsc w Polsce. W okolicach Rozana istnieje tylko jeden problem i jak do tej pory nie doczekal sie rozwiazania. Wokol Rozana jest setki domkow letniskowych i sam widzialem jak jakis brudas na warszawskich numerach wyrzucal worki ze smieciami do lasu na Brzuzym. Moze by tak cale to towarzystwo obciazyc kosztem kontenera na terenie "osiedla" Takie glupie tlumaczenia ze wszyscy zabieraja sobie smieci do wawy jakos do mnie nie trafia. Jest jeszcze inna sprawa bardziej lokalna. Ludzie z okolicznych wiosek chyba juz z przyzwyczajenia wywoza smieci do lasu. I nikt mi nie powie ze tak nie jest poniewaz tych wszystkich opon, lodowek, plasikowych butelek nie przyfrunely same do lasu. I tu chodzi raczej o swiadomosc ekologiczna a co sie z tym wiaze potrzebna jest konkretna akcja naswietlajaca ow problem.

Użytkownik agent_orange edytował ten post 16 lipiec 2009 - 10:30

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2009 - 23:14

Narew i jej okolice to jedno z piekniejszysz miejsc w Polsce. W okolicach Rozana istnieje tylko jeden problem i jak do tej pory nie doczekal sie rozwiazania. Wokol Rozana jest setki domkow letniskowych i sam widzialem jak jakis brudas na warszawskich numerach wyrzucal worki ze smieciami do lasu na Brzuzym. Moze by tak cale to towarzystwo obciazyc kosztem kontenera na terenie "osiedla" Takie glupie tlumaczenia ze wszyscy zabieraja sobie smieci do wawy jakos do mnie nie trafia. Jest jeszcze inna sprawa bardziej lokalna. Ludzie z okolicznych wiosek chyba juz z przyzwyczajenia wywoza smieci do lasu. I nikt mi nie powie ze tak nie jest poniewaz tych wszystkich opon, lodowek, plasikowych butelek nie przyfrunely same do lasu. I tu chodzi raczej o swiadomosc ekologiczna a co sie z tym wiaze potrzebna jest konkretna akcja naswietlajaca ow problem.

no kolego, jak ty widzisz, ze ktoś smieci do lasu wywala i nie reagujesz (zaraz pewno napiszesz, że reagowałeś) to się nie dziw i innych nie obwiniaj. Zacznij sprzątanie od "posprzątania własnej głowy"...

#29 agent_orange

agent_orange

Swojak

• PipPipPipPip
  • 5228 postów

Napisano 02 sierpień 2009 - 09:44

no kolego, jak ty widzisz, ze ktoś smieci do lasu wywala i nie reagujesz (zaraz pewno napiszesz, że reagowałeś) to się nie dziw i innych nie obwiniaj. Zacznij sprzątanie od "posprzątania własnej głowy"...

Sluchaj kolego jest takie stare przylowie - "pilnuj siebie bedziesz w niebie" , a pouczaj to moze kumpli z ktorymi pijesz winko na murku OK.

#30 ~Y.~

~Y.~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2009 - 07:10

Sluchaj kolego jest takie stare przylowie - "pilnuj siebie bedziesz w niebie" , a pouczaj to moze kumpli z ktorymi pijesz winko na murku OK.

NO PANOWIE NIE ZACZYNAJCIE SPROWADZAC DYSKUSJI DO MAKOWSKIEGO (czyt:żenującego) POZIOMU

#31 agent_orange

agent_orange

Swojak

• PipPipPipPip
  • 5228 postów

Napisano 04 sierpień 2009 - 09:52

Staram sie koncentrowac wokol Natura 2000 i nic nie zrobie ze ktos tu stara sie promowac jakas "mordownie" z pizza na rynku :)

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2009 - 11:43

to że ktos chce sprzedac knajpe czy wynając to nic złego chyba, jestem w Różanie codziennie i codziennie widze przesiadujących w chacie ludzi tak ze zdaje sie że troszeczkę jestes niedoinformowany,poza tym faworyzowany florian o wiele bardziej przypomina mordownię! pizzeria nie umarla i podejrzewam ze szybko nie umrze, poza tym ja niczego nie reklamuje zaznaczam tylko że jedzenie mają tam dobre, a jesli chodzi o pizze to pewnie najlepszą w naszym marnym "kulinarnie" powiecie. Nie jestem francuskim pieskiem, czasem zagladam i jem w florianie ale nie zgodze sie z opinią ze jest tam nie wiadomo jak cudnie, zwykła przydrożna knajpa jakich wiele w naszej okolicy.
Co do Samego tematu forum to nie wydaje mi sie by sciezka rowerowa wzdłóż narwi rozwiązywała problem walających sie tam smieci bo zdaje sie tego dotyczy to forum:) stanica wodna napewno by sie przydała tak jak to było kiedys, mozna by sie nawet pokusic o rejsy po narwi bo tereny są tam do obserwacji przecudne, ale to to najpewniej zawsze juz pozostanie sferą marzen niepoprawnych optymistów.
Pozdrawiam wszystkich Różaniaków

w moim dzieciństwie zawsze chodzilo sie do PTTK, kti sie przyczynil ze teraz go nie ma podac na forum......niech czyta.....

#33 agent_orange

agent_orange

Swojak

• PipPipPipPip
  • 5228 postów

Napisano 09 sierpień 2009 - 12:38

Co prawda wypady do slynnego PTTK to nie bylo juz moje dziecinstwo, ale jakos tak cieplo wspominam to miejsce. Pamietam tez ze "wodniacy" mogli zacumowac, cos zjesc i przenocowac. Moze to nie byl Mariott ale zawsze cos. Co do pozniejszego pozaru to wersji bylo wiele i nie chce powtarzac plotek ale faktem jest ze to tej pory nie znalazl sie nikt kto by postawil to miejsce na nogi. I tu akurat zgodze sie ze takie miejsca sa wazne poniewaz dobra infrastruktura turystyczna sprzyja odkrywaniu urokow Narwi. Pozdrowka.

#34 ~Y.~

~Y.~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2009 - 08:10

Co prawda wypady do slynnego PTTK to nie bylo juz moje dziecinstwo, ale jakos tak cieplo wspominam to miejsce. Pamietam tez ze "wodniacy" mogli zacumowac, cos zjesc i przenocowac. Moze to nie byl Mariott ale zawsze cos. Co do pozniejszego pozaru to wersji bylo wiele i nie chce powtarzac plotek ale faktem jest ze to tej pory nie znalazl sie nikt kto by postawil to miejsce na nogi. I tu akurat zgodze sie ze takie miejsca sa wazne poniewaz dobra infrastruktura turystyczna sprzyja odkrywaniu urokow Narwi. Pozdrowka.

no nie ma wątpliwosci co do tego że brakuje w Różanie takiego miejsca jakim był PTTK i szkoda bardzo że nikt do tej pory nie wpadł na to by to odbudowac, ciekawe czy była by możliwosc może poprzez jakies stowarzyszenie pozyskania na taka inwestycje funduszy europejskich, W sumie dodając do siebie położenie naszego miasteczka, PTTK forty w których powstaje muzeum i wiele innych atrakcji, zrobiłby sie z tego piekny turystyczny grodzik. Hm... wszystko jak zwykle niestety o kaske sie rozbija

#35 agent_orange

agent_orange

Swojak

• PipPipPipPip
  • 5228 postów

Napisano 17 październik 2009 - 13:07

Wiesz Y z tego co sie orientuje to teren po dawnym PTTK nalezy do jednego pana ktory siedzi i posiedzi jeszcze troche. Ale zaznaczam ze moge sie mylic poniewaz poniewaz sa to informacje z drugiej reki. Tak wiec sprawa PTTK jest zablokowana. Co do fortow i muzeum to teren jest oddany w dzierzawe panu Wieslawowi Laskarzewskiemu a ten z kolei chce wyciagnac mnostwo kasy w UM za odstapienie od dzierzawy wiec i ta sprawa znajduje sie w martwym punkcie. O zalewie na Rozanicy juz nawet nie wspomne bo widze ze sprawa umarla.
To co napisalem na pewno nie napawa optymizmem ale wlasnie dlatego przy nastepnych wyborach na burmistrza jak rowniez w wyborach do RM nalezy wybrac ludzi ktorzy postawia wazne dla Rozana sprawy na "ostrzu noza". Ta stagnacja w miescie doluje na pewno wszystkich i Rozan niedlugo bedzie miasteczkiem emerytow bo mlodzi ludzie nie maja tu widokow na przyszlosc

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2009 - 20:49

Wiesz Y z tego co sie orientuje to teren po dawnym PTTK nalezy do jednego pana ktory siedzi i posiedzi jeszcze troche. Ale zaznaczam ze moge sie mylic poniewaz poniewaz sa to informacje z drugiej reki. Tak wiec sprawa PTTK jest zablokowana. Co do fortow i muzeum to teren jest oddany w dzierzawe panu Wieslawowi Laskarzewskiemu a ten z kolei chce wyciagnac mnostwo kasy w UM za odstapienie od dzierzawy wiec i ta sprawa znajduje sie w martwym punkcie. O zalewie na Rozanicy juz nawet nie wspomne bo widze ze sprawa umarla.
To co napisalem na pewno nie napawa optymizmem ale wlasnie dlatego przy nastepnych wyborach na burmistrza jak rowniez w wyborach do RM nalezy wybrac ludzi ktorzy postawia wazne dla Rozana sprawy na "ostrzu noza". Ta stagnacja w miescie doluje na pewno wszystkich i Rozan niedlugo bedzie miasteczkiem emerytow bo mlodzi ludzie nie maja tu widokow na przyszlosc

pan o którym piszesz już nie żyje, ale słyszałem ze dawno to sprzedał

#37 ~~patriota~~

~~patriota~~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2009 - 20:54

byłem dzis na spacerze na dzikiej plaży... z drzew opadły liście i pięknie odsłoniły worki wypełnione śmieciami, czy ktoś sie zainteresuje tym co nasi wczaswicze robią ze swoimi smieciami?, czy własciciele domków letniskowych którzy zasmiecają naszą przyrode nie powinni byc z urzędu opodatkowani pod kontem wywozu nieczystości, czy to nie załatwiło by problemu?
Za wędkarzy też pasowałoby sie wziąć, wszędzie ich pełno a ponich pełno reklamówek po zanęcie, puszek po browarkach i rybich odpadów!

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2009 - 23:01

byłem dzis na spacerze na dzikiej plaży... z drzew opadły liście i pięknie odsłoniły worki wypełnione śmieciami, czy ktoś sie zainteresuje tym co nasi wczaswicze robią ze swoimi smieciami?, czy własciciele domków letniskowych którzy zasmiecają naszą przyrode nie powinni byc z urzędu opodatkowani pod kontem wywozu nieczystości, czy to nie załatwiło by problemu?
Za wędkarzy też pasowałoby sie wziąć, wszędzie ich pełno a ponich pełno reklamówek po zanęcie, puszek po browarkach i rybich odpadów!

na wiosne znowu nic nie bedzie widac nie przejmuj sie:)

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2009 - 07:55

na wiosne znowu nic nie bedzie widac nie przejmuj sie:)

jasne najlepiej nic nie robic

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2009 - 08:54

Kiedyś była plaża, ratownik - gromadę kasy wyrzucono i co?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych