Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepszy kurs kosmetyczny

50 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~koktus~

~koktus~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 07:38

Potwierdzam. Beauty lux rzeczywiście pozwala przygotować się do zawodu.

Może i szkolenie zawodowe jest u nich mocno wymagające, ale do pracy przygotowuje.

Moje doświadczenia z nimi są pozytywne, aczkolwiek efekt wymagał ode mnie pracy.

Z tego co mam, jestem zadowolona. 

#42 ~sesodo~

~sesodo~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 07:34

Potwierdzam poziom ich szkoleń, ale pamiętajcie, że bez zaangażowania z waszej strony tak naprawdę niczego wielkiego nie osiągniecie. Trzeba zdrowo do tego podejść, zaangażować się w rozwój. No i każda wykonywana usługa musi być po prostu w pełni dopracowana. 

#43 ~tretor~

~tretor~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 08:09

Pewnie, że najłatwiej przez szkolenia. W zasadzie wszystkie moje umiejętności wynikają właśnie z nich. Wejście na odpowiedni poziom wymaga poświęcenia temu mnóstwa czasu, ale też bez przesady - odpowiednie podejście wystarczy do zdobycia umiejętności, a to jest w sumie kilka tygodni. 

#44 ~kasterol~

~kasterol~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 08:04

Beauty Lux - potwierdzam poziom. Robiłam ogólne szkolenie kosmetyczne. Bodaj 160h. Owszem, mnóstwo nauki, ale w małej grupie, dzięki czemu faktycznie dało się cokolwiek z tego wyciągnąć. Pracujemy w tej branży od lat. W zasadzie wysyłamy wszystkich pracowników na szkolenia. Po prostu to jest najłatwiejszy sposób na ogarnięcie tego tematu. 

#45 Gosia8978

Gosia8978

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 styczeń 2019 - 19:34

ALOE Kosmetyka i Szkolenia to miejsce gdzie zapewniamy edukację zawodową na wysokim poziomie, nowoczesnym i profesjonalnym sprzęcie oraz kosmetykach najwyższej jakości.

Kursy prowadzone są w komfortowych warunkach, indywidualnie bądź w małych 2 osobowych grupach. Każdy uczestnik kursu ma zapewnione własne stanowisko pracy wyposażone w aparaturę kosmetyczną, akcesoria jednorazowego użytku, wszelkie potrzebne produkty kosmetyczne oraz modeli do ćwiczeń.

Na całość szkolenia składają się zajęcia teoretyczne i praktyczne. Wszystkie zabiegi wykonywane są pod okiem doświadczonego instruktora. Stworzyliśmy autorski program w oparciu o wieloletnie doświadczenie pedagogiczne mając na uwadze dobro kursanta.

#46 ~pemper~

~pemper~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 08:23

Potwierdzam. Cała moja nauka opiera się na szkoleniach zawodowych w Beauty Lux i jakoś dałam sobie radę. Jestem kosmetyczką od lat. NIe mam żadnej regularnej szkoły - wszystko robiłam z pomocą zawodowych szkoleń i tak to ogarnęłam, ale oczywiście wejście na właściwy poziom wymaga czasu. Po szkoleniu trening, trening i jeszcze raz trening ;-) 

#47 ~messmer~

~messmer~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 08:05

Hm... też uważam, że to, co mi zapewnili w Beauty Lux, dało mi ogromne możliwości. To oni mi dali pracę, oni mi pozwolili się rozwinąć. Kilka tygodni na szkolenie, później kwestia doskonalenia umiejętności i jakoś daliśmy sobie radę. Tak więc podobnie radzę działać również i wam. Studia? Goły papierek, który nie przynosi żadnych umiejętności. Szkoda na niego zdrowia!

#48 ~petra~

~petra~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 08:21

Czy poradzę sobie w tym Beauty Lux mając podstawowe doświadczenie? Mając podstawową wiedzę? Czy lepiej zrobić coś więcej indywidualnie i dopiero później iść na zawodowe?

#49 ~Andżela~

~Andżela~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 12:44

Ja osobiście polecam szkolenia od 4Academy . Sama u nich robiłam a teraz pracuje jako kosmetyczka w gabinecie kosmetycznym i naprawdę godne polecenia szkolenia. Nie są robione na od*al tylko porządnie prowadzone przez najlepszych. Jeżeli chcecie ich znaleźć to szukajcie na fb 

#50 ~graszka~

~graszka~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2019 - 13:49

jeśli chodzi o Szczecin to polecam kursy u pani Pauliny w Beauty Room, ciężko o bardziej doświadczoną instruktorkę która faktycznie potrafi przekazać wiedzę. a talent to ona ma ogromny, uwielbiam jej prace :)

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 11:13

Pewnie, że zawodowe szkolenie w Beauty lux, ale ogólnie pod względem zawodowym wejście teraz na wysoki poziom wymaga ogromu pracy. Sytuacja wygląda jak wygląda - ogólnie jeśli tylko potraficie się odpowiednio zaangażować w rozwój, wciąż nad sobą pracować, to na pewno zawodowo wiele osiągniecie. Al na dzień dziać się nie będzie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych