Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepszy kurs kosmetyczny

50 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kompre~

~kompre~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 10:01

Czy od zera, mając takie domowe pojęcie o kosmetyce, ma sens pójście od razu na szkolenie zawodowe? Po prostu - czy sobie na pewno na takim szkoleniu poradzę? Dam radę nadążać za prowadzącymi? 

#22 ~kenda~

~kenda~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 09:24

Czy jako osoba z mizernym doświadczeniem dam sobie od razu radę ze szkoleniem zawodowym w Beauty lux? Opiszcie swoje doświadczenie. Jaką miałyście wiedzę, kiedy startowałyście? Czy na pewno szkolenie zawodowe jest dla kogoś, kto faktycznie zaczyna? 

#23 ~patolka~

~patolka~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 10:02

O coś podobnego chciałam zapytać. Bo interesuje mnie szkolenie z makijażu permanentnego. Czy dam sobie radę od razu w trybie expert? Czy powinnam zaczynać niżej? Ktoś z was robił szkolenie z permanentnego? 

#24 ~benkier~

~benkier~
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 09:33

Sama oceniaj swoje możliwości. Wiadomo, że jeśli masz tylko podstawy, to łatwo ci nie będzie, ale przecież dokładnie po to są szkolenia, żeby ogarnąć sobie ten zawód maksymalnie szybko. Pracy będziesz mieć sporo, ale oni tam na tych szkoleniach dopasowują tempo pod kursantów. Sami obserwują, jak kto sobie radzi. I tak jest dobrze. 

#25 ~szreko~

~szreko~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2018 - 07:12

Beauty Lux i szkolenie zawodowe - w tym nie ma niczego zaskakującego. Oni faktycznie przygotowują do pracy w krótkim czasie, ale wszystko też wymaga czasu. Nasze doświadczenia są takie, że w tym zawodzie konieczny jest czas, żeby osiągnąć sukces, ale w tej branży najważniejsza jest solidna praca. Działajcie jak należy, to wtedy sukcesy na pewno nadejdą. 

#26 ~sisodo~

~sisodo~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 07:12

Beauty Lux - tam zorganizujecie sobie szkolenie zawodowe i wszystkiego się nauczycie. Wejście w ten temat trochę trwa, ale tych kilka tygodni szkoleń daje naprawdę ogromną różnicę. Kosmetyczka musi długo pracować nad swoimi umiejętnościami. Dopiero stopniowo będzie wchodziła na odpowiedni poziom. Inna sprawa to praca na odpowiedniej jakości kosmetykach. Wszystko ma znaczenie. 

#27 ~anna pasek~

~anna pasek~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 07:17

Beauty lux + solidna praca nad swoimi umiejętnościami. Trzeba się rozwijać - jeśli staniecie w miejscu, to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Wiele zależy po prostu od was. Tutaj trzeba stale pracować nad swoimi umiejętnościami. Jeśli nie będziecie tego robić, to żadnych efektów po prostu nie będzie. W tej branży stale trzeba pracować nad swoimi umiejętnościami. 

#28 ~pektus~

~pektus~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 07:05

Beauty Lux - to fakt. Tylko kwestia wyboru odpowiedniego poziomu szkolenia. Jeśli zdecydujecie się na poziom zaawansowany, to spodziewajcie się kilku tygodni nauki i naprawdę ogromnych pokładów wiedzy. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Pod tym względem w ostatnich latach wiele się zmieniło i naprawdę porządne szkolenie zawodowe ma zdecydowanie większą wartość niż jakieś tam studia. 

#29 ~pestora~

~pestora~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 07:16

Zdecydowanie w beauty lux. Nigdzie indziej nie nauczą was zawodu.

Tam to się odbywa na odpowiednim poziomie, program jest długi, szkolenia wypasione i nauczą was wszystkiego. Po prostu - na pewno nie będzie to pod żadnym względem czas stracony. 

#30 ~sepora~

~sepora~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 07:18

Beauty Lux - zdecydowanie. Po prostu wszystkiego, czego się nauczyłam, wynika własnie z nich. Czy jest łatwo? Nie, bo jednak w ciągu kilku tygodni robi się długi program i wszystko trzeba opanować, ale to jest jednocześnie zdecydowanie najłatwiejsza droga do tego, żeby się nauczyć zawodu. W tej branży po prostu największe znaczenie mają konkretne umiejętności. 

#31 ~perfor~

~perfor~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 07:07

Beauty Lux prowadzi zawodowe szkolenia - to fakt.

Ale tam przede wszystkim chodzi o to, że macie wypasiony, długi program, wiele możliwości i nie tylko. Na koniec egzamin i uprawnienia do zawodu. Praca na porządnych kosmetykach, z solidnymi prowadzącymi i właśnie to jest w tym wszystkim najważniejsze. 

#32 ~mitama~

~mitama~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 06:46

Beauty Lux - polecam, szczególnie jeśli chodzi na stylizację paznokcia - to własnie u nich nauczyłam się tego zawodu. Fakt - pracy było całe mnóstwo, ale to właśnie pozwoliło mi się naprawdę rozwinąć i wejść na oczekiwany poziom. Wszystko trwało, wymagało wiele pracy, ale jednak cele zostały w pełni osiągnięte i oby tylko dalej to tak wyglądało. 

#33 ~utera~

~utera~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 07:03

Beauty Lux polecam pod każdym względem, a przede wszystkim chodzi o to, że wszystko jest tam prowadzone na najwyższym poziomie. Tzn. szkolenia nie są odklepywane, one są naprawdę zaawansowane, solidne i konkretne. I to właśnie na szkoleniach w zasadzie opanowałam ten zawód - później po prostu pracowałam nad doskonaleniem umiejętności. 

#34 ~pemter~

~pemter~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 06:39

Beauty lux robiło moje szkolenie ze stylizacji paznokcia i szkolenie z wizażu. Można powiedzieć, że to z ich pomocą do wszystkiego się przygotowałam i wszystko opanowałam. Największe plusy? Szybkość działania, konkretność nauki. To nie był czas stracony, to był czas optymalnie wykorzystany i tak powinno to wyglądać. 

#35 ~pentoro~

~pentoro~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 07:05

Potwierdzam Beauty Lux - wszystkiego się nauczyliśmy właśnie w taki sposób. Teraz sama również do nich wysyłam swoje pracownice. Największe znaczenie ma podstawowa pielęgnacja i właśnie takimi krokami można najwięcej wyciągnąć. 

#36 ~pentko~

~pentko~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 07:12

Zdecydowanie polecam kierunek szkoleń zawodowych. Cała moja wiedza jest oparta właśnie na nich. Nie ma sensu tracenie czasu na bzdurne szkoły, gdzie wszystko kończy się tylko papierkiem. Tutaj cały czas chodzi o zdobywanie odpowiednich umiejętności. Jeśli szkolenie ich nie daje, to szkoda na nie czasu. 

#37 ~sekotor~

~sekotor~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 06:33

Dawałyście sobie w Beauty lux radę od razu na zawodowym?

Mam jedynie domowe doświadczenie i po prostu zastanawiam się, czy dam sobie radę.

Jak to wyglądało u was? Jak przebiegały kolejne etapy?

Nadążałyście za innymi osobami? Nie chcę sytuacji, że przytakuję, bo mi wstyd przed innymi.

Jaki jest poziom kursantek? 

#38 ~pektoro~

~pektoro~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 07:14

Beauty Lux - zdecydowanie ich polecam, bo warto, bo wszystko wygląda jak należy. Wypasiony program, dosyć długi, nie taki prosty do ogarnięcia. Generalnie siedzimy w tym temacie od dawna i wszytkie pracownice wysyłam na szkolenia zawodowe. To jednak wymaga całkiem innego podejścia, zaangażowania, ale droga do zdobycia zawodu jest zdecydowanie najłatwiejsza. 

#39 ~pektoro~

~pektoro~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 07:36

Beauty Lux + odpowiednie podejście do tego zawodu.

Jestem kosmetyczką od wielu lat i cała moja wiedza jest oparta właśnie na szkoleniach.

Mocno się napracowałam nad tym, żeby zrealizować cele, ale swoje osiągnęłam.

Kluczowe, że sobie sensownie radzę, a wiedzy nie zdobyłam latami tylko miesiącami. 

#40 ~pobalen~

~pobalen~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 07:55

Beauty Lux i szkolenia zawodowe, które przygotowują do pracy.

Działamy w tej branży już naprawdę długo, dało to nam kwalifikacje i umiejętności.

Powiedzmy, że pod tym względem wiele się zmieniło i generalnie każdy powinien sobie poradzić. Wiadomo - kwestia dopasowania poziomu szkolenia. Z podstawową wiedzą nie idzie się od razu na szkolenie zawodowe. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych