Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepszy kurs kosmetyczny

50 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~timka~

~timka~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 17:39

Mam zamiar zostać kosmetyczką, jednak nie wiem gdzie zapisać się na taki kurs. Polecicie mi najlepszy kurs kosmetyczny? Gdzie mogę zapisać się na taki kurs?

#2 ~mentek~

~mentek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 07:14

Wszystko zrobiłam z pomocą szkoleń w beauty lux. Pewnie, że pracy jest mnóstwo, bo jednak kupa wiedzy do przerobienia w krótkim czasie. Najważniejsze, że zrealizowałam swoje cele i doszłam do tego, czego chciałam - oby tak dalej.

#3 ~pesztko~

~pesztko~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2017 - 07:16

Pewnie, że zawodowe szkolenie w Beauty lux, ale ogólnie pod względem zawodowym wejście teraz na wysoki poziom wymaga ogromu pracy. Sytuacja wygląda jak wygląda - ogólnie jeśli tylko potraficie się odpowiednio zaangażować w rozwój, wciąż nad sobą pracować, to na pewno zawodowo wiele osiągniecie. Ale nic z dnia na dzień dziać się nie będzie.

#4 ~gorter~

~gorter~
  • Goście

Napisano 01 luty 2017 - 07:26

Patrzcie na osobę prowadzącą szkolenie, ale również na inne kwestie, takie jak np. kosmetyki, których będziecie używali, program szkolenia i nie tylko. Sporo tego. Najważniejsze, żeby nie iść do szkoły, która uczy wszystkiego, bo przecież wiadomo, że w takim przypadku idzie się po papierek, co nie?

#5 ~kankon~

~kankon~
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 07:16

Beauty lux i szkolenia zawodowe - jako rozwiązanie problemów. Zawód kosmetyczki wymaga ciągłej nauki i stawiania na rozwój. Jeśli nie będziecie tego pilnowali, to nic z tego nie wyjdzie. Każdą technikę należy dokładnie wyćwiczyć, dopiero wtedy można liczyć, że to co robicie, przyniesie jakieś efekty.

#6 ~pesztko~

~pesztko~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 07:23

Kurs kosmetyczny to przede wszystkim długi program, odpowiednie prowadzące i kilka innych kwestii. Niczego w tym temacie nie zrobicie od razu, wymaga to zaangażowania w każdym aspekcie, ale tak właśnie powinno się wam udać zrealizować cele. Kosmetyczka musi nad sobą cały czas pracować. Powodzenia.

#7 ~badalan~

~badalan~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 07:21

Pewnie, że lepiej uderzyć do Beauty lux na zawodowe, ale jeśli jeszcze nie macie choćby minimalnego pojęcia o temacie, to możecie sobie nie dać rady. Kosmetyczka musi mieć przede wszystkim wiedzę, jakąkolwiek - trudno od razu przerobić wszystkie zagadnienia związane ze stylizacją paznokci, nie mając żadnych ku temu podstaw.

#8 ~bardos~

~bardos~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 06:20

Beauty lux wystarczy. U nich macie zawodowe szkolenia, z długim programem, wymagające, ale takie, które na pewno was do zawodu przygotują. Kosmetyczką nie zostaje się z dnia na dzień, ale stopniowo. Jednak dzięki solidnej pracy, na bank wszystko opanujecie. Działajcie. 

#9 ~baltor~

~baltor~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 06:18

Beauty lux robi szkolenia zawodowe i tym sie radzę zainteresować.

Owszem - mnóstwa pracy to wymaga, ale na bank w ten sposób przygotujecie się do zawodu. Po prostu solidnie działajcie i rozwijajcie swoje umiejętności. Dzięki temu właśnie powinno się wam udać wejść na odpowiednio wysoki poziom. Od razu cudownie nie będzie. 

#10 ~kostana~

~kostana~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2017 - 06:17

Pamiętajcie, żeby nie robić od razu zawodowego, jeśli nie macie podstawowego przygotowania. Nie ma takiej możliwości, żeby wszystko opanować w bardzo krótkim czasie, nie mając podstawowego przygotowania. Zbyt wiele wiedzy do ogarnięcia w krótkim czasie. Czy potraficie nad tym zapanować? 

#11 ~margoto~

~margoto~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2017 - 06:21

Zaczynajcie zdecydowanie od szkoleń zawodowych - to wam naprawdę mocno ułatwi sprawę. Nie jest tak, że nagle z niczego zrobicie nie wiadomo co - wszystko zależy od was. Nad tym wszystkim trzeba naprawdę mocno pracować. Umiejętności są nieocenione. I zawodowe oczywiście zakładając, że macie jakieś przygotowanie. 

#12 MilenkaM2

MilenkaM2

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 lipiec 2017 - 17:30

Dzięki za masę porad :)

#13 ~pomateks~

~pomateks~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 06:18

Pamiętajcie o sprawdzeniu kim są prowadzący szkolenie i jak wygląda program. To jedyny sensowny sposób na to, żeby zawodowo coś osiągnąć. Nie ma tak, że z dnia na dzień uzyskacie jakieś cuda, to wszystko efekt pracy. Zawodowe szkolenie w Beauty lux robi różnicę, ale wymaga po prostu czasu. 

#14 ~bonalen~

~bonalen~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 06:25

Zdecydowanie lepiej zrobić Beauty lux i szkolenie zawodowe. Powinno wam się udać wszystko opanować i przygotować do pracy. Kosmetyczka wymaga czasu do tego, żeby wejść na odpowiednio wysoki poziom, od razu fachowcem nie zostaniecie. Trzeba dopracować umiejętności, być perfekcyjną - wtedy zdobędziecie klientki. 

#15 ~hantaler~

~hantaler~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 06:24

Beauty lux + stały rozwój, ciągła nauka i zaangażowanie, wtedy zostaniesz kosmetyczką. Nie, studia są zbędne, tam przerabiasz zupełnie inny program i zdecydowana większość tej wiedzy nie zostanie wykorzystana. Starajcie się po prostu pracować tak, aby zachodzić coraz dalej - wtedy efekty na bank nadejdą. 

#16 ~kodana~

~kodana~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 06:11

Potwierdzam Beauty lux i stałą pracę nad swoimi umiejętnościami. Tak właśnie osiąga się w tym zawodzie cele, wchodzi się na wyższy poziom. Wiem jak było u nas. Studia? Przychodzą do nas dziewczyny do salonu właśnie po studiach. Nie mają nic poza papierkami, zero umiejętności. I po co nam ktoś taki? 

#17 ~pokada~

~pokada~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 06:20

Tak, również uważam, że Beauty lux ma najlepsze szkolenie zawodowe, ale oczywiście jest ono wymagające. Jednak w dosyć krótkim czasie musicie opanować szereg zagadnień. Tylko przy odpowiednim podejściu dacie radę to zrobić. Starajcie się podejść do tego solidnie - wtedy będzie ok. 

#18 ~potakas~

~potakas~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 06:22

Patrz na jakość kosmetyków, osoby, które są w składzie prowadzącym szkolenie i nie tylko. Ogólnie znaczenie ma tutaj szereg kwestii. Żeby jednak faktycznie widać było zdecydowane zmiany w twojej wiedzy sama musisz każdą usługę dopracować, zrozumieć zasady jej działania. Cudów od razu nie będzie. 

#19 ~pobarek~

~pobarek~
  • Goście

Napisano 18 październik 2017 - 06:20

Beauty lux + solidne działanie.

Kosmetyczka musi wciąż się rozwijać i pracować nad swoimi umiejętnościami. Dopiero wtedy docelowo może wejść na wyższy poziom. Nie spodziewajcie się, że od razu będzie wielkim fachowcem. Dopiero z czasem ta perfekcja jest możliwa. 

#20 ~ubera~

~ubera~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 06:16

Beauty lux i zdrowe podejście do tematu kosmetyki.

Jestem kosmetyczką od kilku lat, bazuję wyłącznie na szkoleniach, nie mam żadnej regularnej szkoły. Nauczyłam się wszystkiego na kosmetykach new nails i tym bardziej mogę potwierdzić,  jak ogromne jest tutaj znaczenie jakościowych kosmetyków. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych