Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Najlepszy dzielnicowy 2018

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 21:12

Trwa głosowanie na najlepszego dzielnicowego 2018. Podchodząc z lokalnym patriotyzmem, chciałabym oddać głos mojej rodziny na naszego p. Sobierajskiego. Nie znam osobiście, bo nie miałam potrzeby. Myślicie, że zasługuje?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 07:26

Zróbcie konkursu na najlepszego opier....lacza z komendy

#3 ~jacenty~

~jacenty~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 10:13

Jacku daj spokuj obywatelom, juz po wyborach .

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 11:20

Zróbcie konkursu na najlepszego opier....lacza z komendy

Właśnie o to chodzi, aby taki opier... nie dostał głosów i zaczął główkować, starać się.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 13:11

Tacy są wspaniali a nie przepuszczaja dzieci idące ze szkoły przez pasy. Brawo wspaniały przykład! Samochód jadący za nimi zatrzymał się a hrabstwo odjechalo w dal

#6 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 19:07

Najlepszy byl by s0bol

#7 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 11:11

Najlepszy byl by s0bol

Przynajmniej ćwiartkę było z kim wypić :)

#8 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 11:49

Przynajmniej ćwiartkę było z kim wypić :)

tylko cwiartke?wątroba siada.no tak ilesz mozna chlac

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 15:58

Nie jest łatwo zagłosować jak się nie zna "swojego"dzielnicowego.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 16:39

Jak się nie ma konfliktu z prawem, a w domu spokój nawet po libacji, to się nie zna, bo skąd? Może to właśnie zasługa dzielnicowego i należy mu się głos?

#11 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2019 - 19:02

Jak się nie ma konfliktu z prawem, a w domu spokój nawet po libacji, to się nie zna, bo skąd? Może to właśnie zasługa dzielnicowego i należy mu się głos?

to zasluga twoich sąsiadów ze po libacji pijackiej nie dzwonia na gliny

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 04:58

Słaby z ciebie mieszkaniec skoro nie znasz swojego dzielnicowego. Moj odwiedza mnie regularnie chociaz 1 na 2 miesiące.
Nie ma żadnych w/w libacji etc., Po prostu jest czlowiekiem i interesuje się swoimi poddanymi.

#13 ~Xyzetka~

~Xyzetka~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 13:39

Słaby z ciebie mieszkaniec skoro nie znasz swojego dzielnicowego. Moj odwiedza mnie regularnie chociaz 1 na 2 miesiące.
Nie ma żadnych w/w libacji etc., Po prostu jest czlowiekiem i interesuje się swoimi poddanymi.

Ja głosuję na Brockiego!

#14 ~J. O~

~J. O~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 14:02

Drodzy Państwo, Maciek B.i Marcin S. nie mają sobie równych. Ich zaangażowanie jest widoczne na każdym kroku. Tak trzymać Panowie dzielnicowy. Pozdrawiam.

#15 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 16:00

Drodzy Państwo, Maciek B.i Marcin S. nie mają sobie równych. Ich zaangażowanie jest widoczne na każdym kroku. Tak trzymać Panowie dzielnicowy. Pozdrawiam.

Zgadzam się w 100%

#16 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 16:02

Dzielnicowy powinien się przedstawić na różnego rodzaju zebraniach jak obejmuje to stanowisko. Wiekszość mieszkańców nie zna swoich dzielnicowych, chyba,że mieli jakiś konflikt ...

Dla przeciętnego Kowalskiego konkurs na najlepszego dzielnicowego to abstrakcja ...

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 18:16

Ja też nie znam dzielnicowego z mojego rejonu i nich tak już pozostanie. Za to znam lepiej Despera, Gebelsa, Nielata, Barszcza, Łapkę i Igora. Codziennie są u mnie w domu, noo i wypić jest z kim.

#18 ~Blok~

~Blok~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 18:37

Ja też nie znam dzielnicowego z mojego rejonu i nich tak już pozostanie. Za to znam lepiej Despera, Gebelsa, Nielata, Barszcza, Łapkę i Igora. Codziennie są u mnie w domu, noo i wypić jest z kim.

Znasz Gebelsa i Łapkę i Igora to i Majkela wymień nie wstydz się kolegów

#19 ~Metyl~

~Metyl~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 19:24

gosciu a metyla znasz

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 20:10

Siema @Metyl :) Dobrze, że się przypomniałeś, po wczorajszej libacji z głowy mi uciekło. Bo Ty zawsze pierwszy odjeżdżasz i mało kto cię puzniej pamięta.  Pamiętaj!!! Jutro od rana nie pij dużo bo znowu z chłopakami planujemy ostrą libację. 

Pozdrawia pusty kieliszek :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych