Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Monitoring gps

monitoring gps samochód auto motoryzacja

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Faberlids

Faberlids

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 maj 2015 - 07:57

Jeśli chodzi o systemy do  gps pojazdów, osób, to mogę polecić GPS Guardiana. Ich systemy sprawdzają się naprawdę w wielu sytuacjach. Jakie są najważniejsze produkty, które oferują? Są to gps, sondy paliwa oraz monitoring gps. Dzięki nim możemy w łatwy sposób znaleźć nasz samochód, motocykl, paczkę, a także kontrolować stan techniczny pojazdu, paliwa.

#2 Faberlids

Faberlids

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 05 maj 2015 - 07:59

warto w takie coś zainwestować.

Użytkownik Faberlids edytował ten post 05 maj 2015 - 08:00

#3 transportysta

transportysta

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 09:05

Użytkownik transportysta edytował ten post 27 sierpień 2015 - 09:06

#4 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2015 - 12:20

Ja korzystam z usług firmy TransMobil Systems, cenowo bardzo korzystnie, cały czas wprowadzają jakieś aktualizacje na potrzebę klienta, a co najważniejsze urządzenia są produkowane przez tą firmę, jedyny mały minus to kwestia realizacji montażu, trochę trzeba czekać na montaż, ale podobno spowodowane jest to dużą ilością zleceń.

#5 Kordiano

Kordiano

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 wrzesień 2015 - 09:25

też korzystam z podobnego rozwiązania (mam Alfatrack), mam go od mniej wiecej roku i muszę powiedziec, ze dokładnie wskazuje pozycję, nie wiesza mi się tak jak poprzednie urządzenie które miałem.

#6 Kagawans

Kagawans

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 styczeń 2016 - 08:29

Jak dla mnie to świetne rozwiązanie :) Sam korzystam z monitoringu gps i jestem zadowolony. Sam posiadam guardiana i sobie chwalę , zadowolenie 100 %. 

#7 ~miron~

~miron~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 20:38

ja też korzystam z transmobil korzystnie wypada, a juz kilkamonitoringów przerabialiśmy u nas , dla mnie cos extra to tryb eco zadowolony jestem z niego bardziej niz bardzo.

#8 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 21:15

ja też korzystam z transmobil korzystnie wypada, a juz kilkamonitoringów przerabialiśmy u nas , dla mnie cos extra to tryb eco zadowolony jestem z niego bardziej niz bardzo.

My też go mam osobiscie jestem bardzo zadowolony z ich usług miałem oferte z innej firmy niz Transmobil ale nie zmienie jej za nic w swiecie.

#9 ~dorian~

~dorian~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 15:24

Nie wyobrażam sobie obecnie prowadzenia biznesu bez monitoringu. Też jak kilku poprzedników zainstalowaliśmy rozwiązania od transmobil i są przyznam szczerze naprawdę spoko. Czekaliśmy nieco na instalację, gdyż mają sporo zamówień i małą obsuwę w realizacjach, ale warto poczekac.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: monitoring, gps, samochód, auto, motoryzacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych