Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Meble na wymiar

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 18:45

CWELU odpowiedz dla twojej wiadomosci nie jestem glupia baba bo znam sie na wielu rzeczach o ktorych Ty nie masz pojecia a jak ktoś nie umie czegos zrobic to powinien mowic a nie z uporem maniaka brac sie za to i na koniec goń sie i nie wybielaj tej gownianej firmy

To teraz jeden wniosek taki ode mnie:

Stać Cię było na meble, jak twierdzisz za 8 tysięcy złotych..., a nie stać Cię było na wynajęcie hydraulika?!!!

Czysty deb***izm...!!! a teraz jeszcze masz pretensję do człowieka, który poskładał Ci coś gratis???!!!

- poje***a jestes..- widać, że baba.

#22 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 18:51

i jeszcze jedno gdybyś miał jeszcze watpliwosci pan tomasz nie tylko nie zna sie na hydraulice ale takze na docinaniu blatów i tym podobnych rzeczy a to chyba podstawa w tym fachu o ile sie nie myle wiec jak nie masz pojecia Po..ebańcu to sie nie wypowiadaj

CWELU odpowiedz dla twojej wiadomosci nie jestem glupia baba bo znam sie na wielu rzeczach o ktorych Ty nie masz pojecia a jak ktoś nie umie czegos zrobic to powinien mowic a nie z uporem maniaka brac sie za to i na koniec goń sie i nie wybielaj tej gownianej firmy

#23 ~mati~

~mati~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2011 - 09:54

kolo od razu widać, że kupujesz meble za 1000 złotych i jeszcze bierzesz na nie kredyt

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 23:21

Popieram koleżankę w 100% jeśli ktoś zamierza wydać kasę na meble to warto poszukać kogoś innego żeby nie żałować jak ja. Mieszkam od niedana w Makowie i trafiłam do tej firmy bo przez przypadek, pewnie dlatego że dobrze zlokalizowani są przy głównej ulicy. Projekt kuchni wyglądał wyglądał pięknie później już tak pięknie nie było

Jak to w życiu.Kiedyś też byłaś piękna :lol:

#25 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2011 - 19:48

Firma przy Neonecie jest niepoważna , ja umówiłem się na pomiar i wycenękuchni w Różanie (niech sobie zerkną w kalendarz) i żadna dusza nawet nie raczyła zadzwonić że nie przyjadą - po prostu olewanie Klientów. Bardzo mi z tego powodu przykro i już tam więcej nie wejdę.

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 09:18

Witam, czy ktoś może mi wskazać kogoś, kto w Makowie (powiat) robi meble na wymiar i zrobi same fronty kuchenne w przyzwoitej cenie?

Ja polecam Pana Golbę z Pułtuska. Świetne rozwiązania w dobrej cenie.

#27 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 20:52

niby meble obciach

#28 ~pani~

~pani~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 21:03

MEBLO-TOM uwaga na powyszczypywane szafki,kiepskie tanie zawiasy,prowadnice w szufladach odpadają,drzwi szafy szorują o górne tory,kiepski montaż.a poza tym pan szefo mógłby bardziej dbać o higenę bo jak u nas montował to tak od niego śmierdziało że dwa dni mieszkanie wietrzyłam....ta firma to śmietnik

#29 ~janka~

~janka~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 21:07

to prawda uważajcie na tą firme,mało tego non stop nowi pracownicy i to jeszcze na czarno,ktoś powinien się zająć tym wyzyskiem państwa pazerniaków z meblo tomu

#30 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2011 - 08:58

dokładnie u mnie co poprawka to byl inny zestaw pracownikow roszada jest bardzo dziwna w tym roku zamówilam meble do przedpokoju gosc odpowiedzialny punktualny dokladny widac ze wie czym sie zajmuje

to prawda uważajcie na tą firme,mało tego non stop nowi pracownicy i to jeszcze na czarno,ktoś powinien się zająć tym wyzyskiem państwa pazerniaków z meblo tomu

#31 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 09:33

Jak to w życiu.Kiedyś też byłaś piękna :lol:

GDYBYŚ WYDAŁ TYLE KASY NA MEBLE TO BYŚ TAKICH KOMENTARZY BURAKU NIE PISAŁ ALE WIDAĆ ŻE MASZ KUCHNIE POZBIJANĄ Z DESEK PO BOAZERII Z PRZEDPOKOJU

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 09:47

GDYBYŚ WYDAŁ TYLE KASY NA MEBLE TO BYŚ TAKICH KOMENTARZY BURAKU NIE PISAŁ ALE WIDAĆ ŻE MASZ KUCHNIE POZBIJANĄ Z DESEK PO BOAZERII Z PRZEDPOKOJU

:lol: :lol: :lol: dobre :lol:

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 10:17

no dobra tylko narzekacie! ale może ktoś w końcu powie gdzie kupić meble??

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 10:18

no dobra tylko narzekacie! ale może ktoś w końcu powie gdzie kupić meble??

#35 gość 1112

gość 1112

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 05 czerwiec 2011 - 09:05

ja mam jeszcze jedną propozycję jest ten sklep wydaje mi się na ulicy polnej przy przychodni Machnickich no ale jeszcze go nie zdążyłam odwiedzić może tam warto zobaczyć

#36 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2011 - 12:23

Firma Profil z Przasnysza

#37 ~stolarz z szelkowa~

~stolarz z szelkowa~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2011 - 23:27

Chcesz mieć na prawdę fajne i niedrogie meble? Pan Wiesław Dziadak z Nowego Szelkowa ma własny zakład, wszystko robi osobiście i dopracowuje każdy szczegół, gość na prawdę godny polecenia, potrafi doradzić i zna się na rzeczy jednym słowem na prawdę dobry fachowiec. Robi każde meble na całe województwo i dalej więc to o czymś świadczy. Z usług innych stolarzy nie korzystałam, więc się nie wypowiadam.

#38 ~baba~

~baba~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 20:14

Salon meblowy Elgra w Pułtusku, meble do kuchni w bloku 7m z pawlaczem, fronty połysk w dwóch kolorach, szafki otwierane do góry zapłaciłam 3600 zl. Meble robione na zamówienie, idealnie wymierzone, zamaskowane rury przy ścianach, jestem bardzo ale to bardzo zadowolona, potrafią doradzić, naprawdę profesjonalna robota, polecam bo warto, makowskich salonów meblowych nie znam.

#39 ~inferno~

~inferno~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 16:45

http://www.perfekt-s...es.pl/index.php

#40 ~harrtt~

~harrtt~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 09:55

Witam, czy ktoś może mi wskazać kogoś, kto w Makowie (powiat) robi meble na wymiar i zrobi same fronty kuchenne w przyzwoitej cenie?

Wiem kto robi W Ciechanowie niedaleko .Firma Wemax Ciechanów gorąco polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych