Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Meble drewniane: gdzie kupić?

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dariuszR~

~dariuszR~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 11:49

Czy gdzieś w naszej okolicy można kupić meble drewniane? Oczywiście chodzi mi o lite drewno.

#2 ~narrio~

~narrio~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 15:35

Mój ulubiony styl: mebleonedesign.pl. Może Tobie też się spodoba? Genialne w swej prostocie, ale jednocześnie bardzo eleganckie i oryginalne.

#3 Tezeusz468

Tezeusz468

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 marzec 2016 - 13:09

A w Internecie nic ciekawego nie ma? Można przecież tak poszukać;)

#4 ~KarolinaJ.~

~KarolinaJ.~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 12:31

Ja niedawno kupiłam z litego drewna, ładnie wykończone od producenta z południa. Ciekawe meble w rożnych wybarwieniach z firmy BK Meble. Naprawdę polecam, widać, że solidnie wykończone. 

#5 bonmonika

bonmonika

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 czerwiec 2016 - 14:08

A może w internecie, wybór będzie dużo większy.

#6 Mistic

Mistic

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 sierpień 2016 - 11:17

Ja w bodzio meble kupowałem wszystkie swoje

#7 ~kinia~

~kinia~
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 08:45

Polecam sklep Bkmeble z Kęt ! Meble są z litego drewna brzozowego , dębowego . Naprawdę świetnie się prezentują.

#8 ~marekktt~

~marekktt~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2017 - 09:42

W moim lokalu dużo mam mebli zamawianych internetowo od Mebel Partner ( mebel-partner.pl). Głównie chodzi o stoliki i krzesła, plus też parę sztuk foteli klubowych. Można się było dogadać z obsługą, szybko pchnęli realizację. Widać że musieli mieć meble na magazynie, a nie zamawiali ich specjalnie jeszcze od producenta czy innego pośrednika.

#9 ~Kamil77~

~Kamil77~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 10:18

Dużo mebli jest w sklepie meble-allegro.pl. Kupowałem tam wyposażenie do domowego gabinetu oraz meble do salonu i jestem zadowolony zarówno z tego jak się prezentują jak i z tego jak są wykonane, będziecie też z nich zadowoleni.

#10 ~minara~

~minara~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 09:09

ja ostatnio zamówiłam meble gdzie jest połączenie dobrego gatunkowo drewna z metalem  ( w kolorze białym czy czarnym). Zerknijcie sobie na ofertę producenta George Azzar. Ogromny wybór stołów, regałów, krzeseł czy nawet biurek,. Ceny jak najbardziej ok :)

#11 ~Paweł88~

~Paweł88~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 12:02

W mojej ocenie bardzo dobrze wygląda oferta  Puszmana. Długo szukałem do salonu jakichś foteli i wydaje mi się, żę właśnie tam można liczyć na najlepszą propozycję. Planuje zakup od nich za kilka miesięcy, bo jeszcze jestem w trakcie wykańczania domu ale już zdecydowałem sie na puszman-meble.com.pl/lund-fotel/. Żona pomogła w podjęciu decyzji, ale zastanawiamy się jeszcze nad kolorem obicia :D

#12 ~martyna b~

~martyna b~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 11:02

W ostatnim czasie sporo przewertowałam ofert sklepów meblowych w poszukiwaniu mebelków do naszego domu. Oj powiem Wam, że w jednych faktycznie są ładne i widać dobre ale krzyczą sobie takie ceny, że włosy na głowie dęba stają, w innych znów jest totalna porażka z jakością co widać juz na stronie. Masakra jakaś z tymi meblami. Trzeba się naprawdę nieźle natrudzić żeby coś znaleźć. Jednak jak to się mówi wytrwałość i cierpliwość się opłaca i mam, nareszcie i mi sie udało na scandicsofa.pl. To to faktycznie nazywają się meble - ładne, mało są eleganckie, solidne i to widać, a do tego w dobrej, przyzwoitej cenie. Dziś będziemy składać pierwsze zamówienie.

#13 brajan22

brajan22

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 sierpień 2019 - 14:33

W internecie jest dość sporo firm, które oferują lite drewno. Raczej nie ma problemu żeby coś znaleźć. Kilka drobnych mebli kupiłem na www.stolarnialobzow.pl i tę stolarnię mogę zdecydowanie polecić. Meble są naprawdę wysokiej jakości  :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych