Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Marsz równości w Makowie

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~LGBT~

~LGBT~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 08:52

Co myślicie o organizacji marszu równości w Makowie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 09:47

Chyba cię pojebało

#3 ~Józek~

~Józek~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 11:48

Napewno go pojebało

#4 ~naczworaka~

~naczworaka~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 12:12

Jestem za powstaniem tęczy na rynku

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 12:19

Na czole zrób sobie tęczę pojebusy je***e

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 12:21

Dlaczego nie u nas rządzi kolor zielony i czerwony to dlaczego nie dorzucić różowego. I tak powstanie tęcza

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 17:52

Co myślicie o organizacji marszu równości w Makowie?

Czemu skasowałeś temat RÓŻAŃSKI TROL ? teraz ci się marzy marsz LGBT w Makowie POjebie! 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:23

Dlaczego nie u nas rządzi kolor zielony i czerwony to dlaczego nie dorzucić różowego. I tak powstanie tęcza

mam nadzieje ze już niedługo zrozumiesz . Dlaczego PiS to zło . Np krystaliczny Banaś , Piotroficz , Sady upartyjnione , NBP , Macierewicz marszałkiem . Jej to dopiero człowiek z księżyca . Miliony wydane z naszych pieniędzy na komisje smoleńską. Bez zasadnie . A ludzie lgbt to ludzie . Ja ich szanuje! U nie mam problem z marszem . Tylko czy Makowskie pisiory poradzą sobie z tym ! Wątpię !

#9 ~Lora~

~Lora~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 20:17

Gadanie i tak nikt nie przyjdzie
Ale jeśli myślisz inaczej
To do miasta zgłoś marsz
Powiadom służby
I powodzenia

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 22:17

Pedrylskie marsze w skórach z wciskaniem sobie piórek w doopę to nie dla mnie. Podobnie jak marsze w blasku pochodni, w mundurkach i okrzykiem Sig JaroslaV :D Te same środowiska tylko skrajne końce kija

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 06:25

Pedrylskie marsze w skórach z wciskaniem sobie piórek w doopę to nie dla mnie. Podobnie jak marsze w blasku pochodni, w mundurkach i okrzykiem Sig JaroslaV :D Te same środowiska tylko skrajne końce kija

przykre co piszesz . Szanuj ludzi . Papież mówi to samo . Papież mówi o przepychu w kościele . A PiS dalej zbiera na Rydzyka . A ty ponizasz takimi określeniami ludzi . W ogóle zacznij od siebie ibseojej kultury ! Która jest Ci obca.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 06:38

przykre co piszesz . Szanuj ludzi . Papież mówi to samo . Papież mówi o przepychu w kościele . A PiS dalej zbiera na Rydzyka . A ty ponizasz takimi określeniami ludzi . W ogóle zacznij od siebie ibseojej kultury ! Która jest Ci obca.

Przykre i obrzydliwe jest to co piszesz. Obrzydliwe dla ludzi i dla Pana Boga. Temu kto sieje zgorszenie lepiej byłoby kamień młyński zawiesić u szyi i rzucić się w morze. Ty nas nie pouczaj o moralności i Panu Bogu. Jak tak dobrze znasz naszą wiarę, a znasz bo szatan wierzy w Pana Boga gdyż widział Go twarzą w twarz, to wiesz co mówi Bóg o mężczyznach obcujących ze sobą. Jak nie wiesz, to doopa z ciebie nie homoseksualista.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 07:53

Ja idę nawet sam zabrali marsz pierwszomajowy to idę na marsz nierówności czy tam równości obojętne

#14 ~Sad-ownik~

~Sad-ownik~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 12:06

W Makowie po co jakieś marsze?
Wystarczy, że covboy z pieskiem (ostatnio bez, ostatnio z puszką go szybciej spotkac niż ze frogem) chodzi i patrzy na wszystko i wszystkich.
Dziwne, że cisza o mieszkaniach socjalnych, przecież jego przydupaska, rodzina w sumie tak ostatnio psioczyła a teraz?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 13:21

Przykre i obrzydliwe jest to co piszesz. Obrzydliwe dla ludzi i dla Pana Boga. Temu kto sieje zgorszenie lepiej byłoby kamień młyński zawiesić u szyi i rzucić się w morze. Ty nas nie pouczaj o moralności i Panu Bogu. Jak tak dobrze znasz naszą wiarę, a znasz bo szatan wierzy w Pana Boga gdyż widział Go twarzą w twarz, to wiesz co mówi Bóg o mężczyznach obcujących ze sobą. Jak nie wiesz, to doopa z ciebie nie homoseksualista.

ty masz problem . Szanuj ludzi , nie oceniaj .

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 13:29

W Makowie po co jakieś marsze?
Wystarczy, że covboy z pieskiem (ostatnio bez, ostatnio z puszką go szybciej spotkac niż ze frogem) chodzi i patrzy na wszystko i wszystkich.
Dziwne, że cisza o mieszkaniach socjalnych, przecież jego przydupaska, rodzina w sumie tak ostatnio psioczyła a teraz?

co ty o tym piwie ciągle powiedz mu to ci kupi

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 14:27

co ty o tym piwie ciągle powiedz mu to ci kupi

pis kupił głosy 500 plus , tylko na jak długo.

#18 ~Cantry~

~Cantry~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 14:40

A co to z rasa z tego kundla ,to jamnik?

#19 ~Country~

~Country~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 14:43

A co to z rasa z tego kundla ,to jamnik?

kundel jak ty macie to samo sami sobie lizecie jaja

#20 ~Daro~

~Daro~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 14:53

Nie to żaba bo frog albo diabeł jak jego as

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych