Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Mamy najdroższe scieki w Polsce

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 20:11

Od 22 stycznia 18 zł za 1 m3 to rekord Polski

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 20:27

a gdzie tak

#3 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 21:09

Mnie z tej sesji rozwaliły "rekompensaty" dla radnych....
Przecież nikt im nie każe tam siedzieć na siłę...

#4 aleksy

aleksy

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 18 luty 2019 - 22:08

Rekompensaty powinny być za efektywną pracę a nie za siedzenie i udawanie  , że się coś robi. Gdzie fundusze na kluby dla emerytów?

#5 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 22:24

Cuda sie dzieją w tym miescie

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 22:26

Ludzie skąd tyle cierpliwości? Przecież to miasto to jakiś cyrk!

#7 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 23:27

Cena 18 zlotych za metr 3 to 3 razy więcej niż w całej Polsce

#8 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 23:44

Maków mazowiecki. 18 zł za metr 3

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 00:03

Bardzo dobrze! Z czegoś przecież trzeba utrzymać całą infrastrukturę. A co byście chcieli żeby wam darmo wozili. To Ty Tomek dlaczego za kurs taksówką bierzesz tak drogo ? Nie możesz wozić ludzi tylko za cenę zużytego w skodzie gazu ?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 07:31

Śmieci, woda, ścieki, gaz to ma być tanie - likwidacja smogu, co jeszcze ludzie mają udźwignąć. Ogrzewanie miejskie ekologiczne bez dymu dla miasta

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 07:55

Czego chcecie i narzekacie? Sami wybraliście te "władze" ja nie dałem już się zmanipulować i głosowałem na Sorka. Czy mój głos dobrze oddałem to już inna sprawa i dyskusja o tym, ale chciałem ZMIANY, ZMIANY!!! Mieliście klapki na oczach przed wyborami? Przecież remont rynku (akurat przed wyborami) był jedynie dla zamydlenia oczu (niektórym pewnie i mózgu). 

Ten kto oddał głos na Pana Ciaka nie może mieć prawa do narzekania. Chciał to ma!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 08:31

Plujcie sobie w brodę a nie w komputer na forum.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 08:39

Plujcie sobie w brodę a nie w komputer na forum.

:D  :D  :D  :D  :D

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 09:11

Cena 18 zlotych za metr 3 to 3 razy więcej niż w całej Polsce

Jeszcze raz pytam: Dlaczego podniesiono cenę za wywóz śmieci skoro nie zatwierdzono nowej zasady segregacji,a od niej było uzależniona podwyżka.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 09:17

Dlatego aby mpuk więcej kasy miał. Na logikę, lepiej posiadać więcej $$$ niż tyle samo co w 2018 roku. Czego tutaj się innego doszukiwać?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 09:18

Dlatego, że władza jest władzą, a szaraczki mają słuchać i nie szemrać po kątach przez najbliższe 5 lat.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 16:42

To jeszcze nic! Pis zmienia ustawę odnośnie zamrożenia cen energii elektrycznej. Według nowej ustawy:

- cena 1kWh nie zmieni się w odniesieniu do roku 2018,

- wszystkie inne składniki, czyli opłata stała przesyłowa, opłata zmienna przesyłowa, opłata abonamentowa - nie będzie podlegała regulacji. Jak już moja znajoma pisała jej zmienili już opłatę abonamentową z 10 zł m-ie na 30 zł m-ie. 

Czyli niedługo już wszyscy to odczujemy. Najprościej zmienią taryfy opłat przesyłowych i wyjdą na swoje. BravO

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 16:56

I jeszcze te "gratulacje" dla pani W.
Chyba tylko dlatego, że stołek po znajomości dostała

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 17:28

To jeszcze nic! Pis zmienia ustawę odnośnie zamrożenia cen energii elektrycznej. Według nowej ustawy:

- cena 1kWh nie zmieni się w odniesieniu do roku 2018,

- wszystkie inne składniki, czyli opłata stała przesyłowa, opłata zmienna przesyłowa, opłata abonamentowa - nie będzie podlegała regulacji. Jak już moja znajoma pisała jej zmienili już opłatę abonamentową z 10 zł m-ie na 30 zł m-ie. 

Czyli niedługo już wszyscy to odczujemy. Najprościej zmienią taryfy opłat przesyłowych i wyjdą na swoje. BravO

Czyli dotychczasowo płacona kwota na rachunku za 2 mies. np. 200 zł o ile by wzrosła? Mozeosz obliczyć dla nieznajacego się na tych składowych rachunku?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 20:00

To zależy ile dostawca podniesie kwotę za przesył na przykład, lub opłatę przejściową. Według projektu nie zmieni się jedynie cena za energię czynną. Teraz patrzę na rachunek i widzę że cena netto za energię czynną wynosi 0,234 zł + VAT = 0,2878 zł. Reszta to różnego rodzaju dopłaty, które mają ponoć nie podlegać ustawie o zamrożeniu cen "prądu".

"Bo im się należy ..."

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych