Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1601 odpowiedzi w tym temacie

#1521 ~Gosc1~

~Gosc1~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 13:24

Wiec tylko obecna wojt kandyduje na stanowisko?

#1522 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 18:31

Witam wszystkich na tym forum. Ja ma pytanie do potencjalnych kandydatów na wójta w naszej gminie. Pytanie zasadnicze. Co sądzicie o podatkach gminnych i innych opłatach pobieranych przez gminę? Zamierzacie podnieść, obniżyć, pozostawić na tym samym poziomie?

#1523 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2018 - 18:33

Przydałby się jakiś nowy wątek o wyborach. Tu tak ciasno i nie na temat.

#1524 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 04:39

Taka ociupinka gmina ze tylko jeden kandydat a może aż tylko stary ale jeden jedyny.
Po co pytać

#1525 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 06:18

Taka ociupinka gmina ze tylko jeden kandydat a może aż tylko stary ale jeden jedyny.
Po co pytać

Bo nikt przy zdrowych zmysłach nie chce kłaść zdrowej głowy do chorego łóżka.

#1526 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 22:09

Po co pytać

Pisz jaśniej bo ciężko zebrać myśli

#1527 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 08:06

Przydałby się jakiś nowy wątek o wyborach. Tu tak ciasno i nie na temat.

A mnie się tu podoba. Czy nie na temat tu jest? Otóż jak najbardziej na temat. Nawiązując do poprzednich obietnic wyborczych np. "nie jest moim zamiarem nikogo zwalniać" - za chwilę wójtowa rozwiązała straż gminną, później zespół obsługi szkół, nieco wcześniej przyczyniła się do zwolnienia poprzedniej pani skarbnik .... można by jeszcze długo wymieniać ...

#1528 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 09:40

A obecną skarbnik zwolnili z Łochowa

#1529 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 10:54

ty pisz ile oso zatrudniła a nie zwolniła. to ciekawsza lektura. 

#1530 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 11:52

Drugie tyle

#1531 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 11:53

Drugie tyle

#1532 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 19:43

A mnie się tu podoba. Czy nie na temat tu jest? Otóż jak najbardziej na temat. Nawiązując do poprzednich obietnic wyborczych np. "nie jest moim zamiarem nikogo zwalniać" - za chwilę wójtowa rozwiązała straż gminną, później zespół obsługi szkół, nieco wcześniej przyczyniła się do zwolnienia poprzedniej pani skarbnik .... można by jeszcze długo wymieniać ...

Bardzo dobrze zrobiła

#1533 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2018 - 07:41

Bardzo dobrze zrobiła

taaak ... stworzyła w ten sposób miejsca pracy swoim znajomkom (może akurat tobie?)

#1534 ~AB~

~AB~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 21:37

Dlaczego p. Bożeny nie ma na wszystkich zdjęciach np. na stronie malkinia.com,  czytać umie tylko p. B, sesja  rady gminy też p. B, tylko z kijami nie poszła p. B. Może nie wszyscy wiedzą kim ona jest i musi się jeszcze reklamować.

#1535 ~og~

~og~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 19:07

:) ciekawy jestem czego dokona w tej kadencji B. K.? ulica Nurska - koszmar dla kierowców, szkoły - ciekawe ile jeszcze zostanie zamkniętych ? etaty - ciekawe ilu jeszcze znajomych  znajdzie pracę w urzędzie gminy (a tam nawiasem mówiąc - to jeszcze trochę zatrudnień i pracownicy będą chyba siedzieć na kolanach koleżanek) :)

#1536 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 21:01

:) ciekawy jestem czego dokona w tej kadencji B. K.? ulica Nurska - koszmar dla kierowców, szkoły - ciekawe ile jeszcze zostanie zamkniętych ? etaty - ciekawe ilu jeszcze znajomych  znajdzie pracę w urzędzie gminy (a tam nawiasem mówiąc - to jeszcze trochę zatrudnień i pracownicy będą chyba siedzieć na kolanach koleżanek) :)

ty lepie spr stan finansów gminy... 

#1537 ~Ola z Ostrowi Maz.~

~Ola z Ostrowi Maz.~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 12:28

Dawno tu nie zaglądałam - tak jak nie zaglądałam na stronę UG Małkinia Górna. I jestem zdegustowana niestosownym zachowaniem obecnej władzy w sprawie ogłoszonej wczoraj (18 stycznia b.r.) od godziny 17.00 Żałoby Narodowej ogłoszonej przez Prezydenta RP z powodu śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Jestem Małkinianką i bardzo przeżywam, wspólnie z większością Polaków, to co miało miejsce w dniu 13 stycznia b.r. Niezamieszczenie żadnej wzmianki na stronie gminnej oznacza wielką ignorancję władzy gminy Małkinia Górna w sprawach tak oczywistych jak żałoba. Jest mi wstyd z tego powodu.

#1538 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 14:42

A co według ciebie trzeba robić w związku z żałobą narodową ? ogłosić żałobę gminną ? a może latanie po wiecach ? a może postawić telebim i zorganizować wspólne oglądanie pogrzebu ? Pomódl się w ciszy to wystarczy

#1539 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 08:34

Zabili człowieka- to tragedia. Winni tego dramatu- mam nadzieję- zostaną osądzeni i ukarani.

Jak zginęło 12 górników, którzy zostawili rodziny - nikt żałoby nie ogłaszał... Zwykli ludzie... 

#1540 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 12:31

Zabili człowieka- to tragedia. Winni tego dramatu- mam nadzieję- zostaną osądzeni i ukarani.

Jak zginęło 12 górników, którzy zostawili rodziny - nikt żałoby nie ogłaszał... Zwykli ludzie... 

Dlaczego organizator nie siedzi?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych