Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1608 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~666~

~666~
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 23:44

nie przesadzajmy z tymi godnościami i funkcjami... zastanawia częstotliwość wizyt radnego w naszej gminie ale widocznie bardzo tu przebywać. 

#82 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 08:25

Nagrody na dzień nauczyciela dostało dwoje z najgorszych nauczycieli w gminie. Ciekawe za co?

#83 ~777~

~777~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 08:52

Nagrody na dzień nauczyciela dostało dwoje z najgorszych nauczycieli w gminie. Ciekawe za co?

Za lizusostwo

#84 ~666~

~666~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 09:51

Wg zasług...

#85 ~777~

~777~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 10:09

Wg zasług...

Dla władzy

#86 ~666~

~666~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 10:56

Db gadasz, db masz. Życie...

#87 ~666~

~666~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 10:57

Db gadasz, db masz. Życie...

#88 ~se la vie~

~se la vie~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 15:47

Mówicie, że trzeba dużo wazeliny? Brzydzi mnie wazelina niestety. Mizianie, zachwyty, ble...

Mówicie, że dobrze mieć kogoś ważnego w rodzinie albo znać kogoś na górze. Inaczej możesz sobie wyrabiać rejony do skutku, aż się zajeździsz albo ciebie zajeżdżą.

Se la vie 

Grunt aby taka ocena jakiejś wielce mądrej persony nie załamała czyjegoś poczucia własnej wartości. Takie poczucie niesprawiedliwości może naprawdę pozbawić satysfakcji z pracy, odebrać motywację i chęć wyjścia do pracy. Stąd krok do depresji. Nieraz trudno sobie wmówić, że to nieważne, jak cię ocenia szef, że liczy się abyś sam był przekonany, że dobrze pracujesz. Gadanie. Kropla drąży skały, a człowiek skałą nie jest. Znam takie osoby - nie poddawajcie się! Życie i zdrowie ważniejsze niż czyjaś subiektywna ocena waszej pracy. Mniej osobistego zaangażowania i emocji, a mniej będzie bolało gdy znowu ktoś wrzuci do śmieci, to co robicie. 

#89 ~666~

~666~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 16:28

Gorzkie żale przybywajcie... Jak w bajce.  Na pewne sprawy nie ma rady. Wiadomo, że jak jest dwór to o dwór się dba. Patrzę na to z boku i wyjść z zachwytu nie mogę. To dopieszczenie czasami przypomina mi tucz gęś na wątróbki. Już nie daje rady a jeszcze się pcha... 

#90 ~tsetse~

~tsetse~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 19:16

Gorzkie żale jak w poście, nie w bajce ;)

Reszta bardzo słusznie :D

Czasem te gorzkie żale to też przez niewdzięczność tych co w pewnym momencie człowiekiem się wysłużyli, po plecach wleźli, a potem zapomnieli i już nie znają bidoka. Zacytuję klasyka "spie.... dziadu!" A potem taki rozczarowany chodzi i sobie dorzewnia, ośmiesza się i politowanie wywołuje, bo co to kogo interesuje. To osobiste porazki i trzeba je znosić z godnoscią, a nie chodzić i się skarżyć, jak sierota. Twardym trzeba być w tych czasach. Miękkiego nie pokazywać, bo w to miękkie jeszcze łatwiej dowalić.

Post się kiedyś kończy, karnawał też. Fortuna ... i tak dalej. A że na forum można żale wylać zamiast płacić terapeutom, to może i dobrze tak skorzystać za darmo. Zdrowiej, a i pośmiać się ludziska mają z czego. A co tam. Znam jeszcze wiele anekdot, z których można by tu pękać ze śmiechu, ale mogłyby kogoś dotknąć, a ja jeszcze mam skrupuły. No więc powaga!  ;[

#91 ~666~

~666~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 21:38

Wiem, że w poście... Może ponumeruje kwestie? A na poważnie zastanawiam się na skalą inwestycji w mieście. Ile tego i co w Małkini a nie Kiełczewach i innych aglomeracjach...

Przepraszam za żart, ale nie ja je tu zacząłem. 

#92 ~777~

~777~
  • Goście

Napisano 29 październik 2016 - 19:13

????????

#93 ~kolator~

~kolator~
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 08:26

"Gdy się modlicie nie bądźcie jak obłudnicy Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę" Ewangelia wg. św. Mateusza

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 23:37

A czy to prawda, że nadworny muzyk gminny zgarnia kasę za prowadzenie chóru?

#95 ~666~

~666~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2016 - 11:40

????

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2016 - 22:05

W sensie, że kulawy? Pewnie, dostaje...jałmużnę.

#97 ~Kok~

~Kok~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2016 - 10:41

Bóg zapłać...

#98 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 11:49

Znowu wstydzą się opublikować wyniki szkół? Może byśmy zobaczyli za co wynagradzamy dyrektorów i nauczycieli?

#99 ~rebe~

~rebe~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 13:05

za prace. 

#100 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2016 - 17:59

Mamy też "Misiewicza" w Małkini. Przebieg kariery: przyjęty na stanowisko promocji - nie sprawdził się , na innym stanowisku nie dał rady bo nie zna się na robocie, więc?... został prezesem ZGKiM. Zastąpił  doświadczonego pracownika z wieloletnim stażem pana Leszka N.
A kim jest ta osoba, która w ciągu roku zrobiła oszałamiającą karierę w naszym Urzędzie, to pan P...na. Czy ktoś z Was to zrozumie?????

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych