Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1608 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 14:48

Wszystkie te projekty zostały zapoczątkowane przez poprzednika, ona przyszla na gotowe i spija śmietankę. We wszystkich innych sprawach juz tak różowo nie jest. Czasem ratuje sytuację sekretarz, ale tylko czasem bo nie ma za wiele do powiedzenia.
Druga sprawa to stosunek do ludzi. Trzeba szanować drugiego człowieka, a tutaj o tym się zapomina...i to na każdym kroku.
W Malkini za to nic się nie dzieje, padaka od dwóch lat, jakoś Pani wójt tylko na jednej wsi się skupiła. Inne niech się pocałują w ...?

Wszystkie te projekty zostały zapoczątkowane przez poprzednika, ona przyszla na gotowe i spija śmietankę. We wszystkich innych sprawach juz tak różowo nie jest. Czasem ratuje sytuację sekretarz, ale tylko czasem bo nie ma za wiele do powiedzenia.
Druga sprawa to stosunek do ludzi. Trzeba szanować drugiego człowieka, a tutaj o tym się zapomina...i to na każdym kroku.
W Malkini za to nic się nie dzieje, padaka od dwóch lat, jakoś Pani wójt tylko na jednej wsi się skupiła. Inne niech się pocałują w ...?

Poprzedni wójt szanował ludzi? Śmieszne, On ich niszczył jak nie trzymali jego strony

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 15:22

Już do końca życia będzie Pani miała syndrom lęku panicznego na myśl o Panu Marku?
Są specjaliści, którzy pomagają sobie z tym poradzić, w innym przypadku mogą też pomóc proszeczki.
Nie lepiej to wziąć się do pracy, niż żyć ciągle przeszłością? Na pewno Pani sobie poradzi.

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 19:52

Już do końca życia będzie Pani miała syndrom lęku panicznego na myśl o Panu Marku?
Są specjaliści, którzy pomagają sobie z tym poradzić, w innym przypadku mogą też pomóc proszeczki.
Nie lepiej to wziąć się do pracy, niż żyć ciągle przeszłością? Na pewno Pani sobie poradzi.

Co niektórzy ssacze Kubusia mają syndrom Kordkowej

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 20:39

Co nie zmienia faktu, że Małkinia na psy schodzi...zboczuszku. W końcu jaki pan, taki kram.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 20:53

Lepiej napisz mądralo czemu fundusze europejskie omijają naszą gminę, a nie głupoty piszesz.

#26 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 20:54

Wydaje mi się, że każdy kandydat na wójta powinien przejść dokładne badania, także psychiatryczne.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 21:27

Uważaj,bo zaraz jakaś pseudoprawniczka albo zacznie płakać albo paragrafami rzucać. :-)

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 08:21

Lepiej napisz mądralo czemu fundusze europejskie omijają naszą gminę, a nie głupoty piszesz.

A gdzie wasi radni? Niech zapytają jak z dofinansowaniem unijnym? 

#29 ~ANEJ~

~ANEJ~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 08:35

Człowiek wariat czy wręcz głupi, nigdy nie przyzna się

że ma coś z głową, lecz wskaże na drugiego - powie ty jesteś głupi

- to jest sprawdzone.

Z takim najlepiej nie polemizować - lecz ominąć go.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 09:52

- to jest sprawdzone.
Z takim najlepiej nie polemizować - lecz ominąć go. </p></p>

Czyli rozumiem, że uważasz się za zdrowego :-)

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 09:57

A gdzie wasi radni? Niech zapytają jak z dofinansowaniem unijnym?

Radni też dają ciała. To wyjątkowo nieudana kadencja.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 10:14

- to jest sprawdzone.
Z takim najlepiej nie polemizować - lecz ominąć go. </p></p>

Rozumowanie na poziome mojego 6-letniego syna. Jesteś dumny z tego wpisu?

#33 ~podatnik~

~podatnik~
  • Goście

Napisano 08 październik 2016 - 12:32

Cóż to za wybitne osiągnięcia dydaktyczno – wychowawcze osiągnął ksiądz  Tadeusz Kaczyński, że pani wójt przyznała mu 1800 zł nagrody z okazji DEN?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2016 - 14:50

Do nagrody wójta dyrektor szkoły "wystawia" nauczycieli uzasadniając na piśmie swoją decyzję. Myślę, że wójt nie powinien odrzucać przedstawionych propozycji, bo to właśnie dyrektor obserwuje pracę nauczycieli każdego dnia więc najlepiej wie kto na tę nagrogę zasługuje

#35 ~chcę nagrodę~

~chcę nagrodę~
  • Goście

Napisano 08 październik 2016 - 19:45

Do nagrody wójta dyrektor szkoły "wystawia" nauczycieli uzasadniając na piśmie swoją decyzję. Myślę, że wójt nie powinien odrzucać przedstawionych propozycji, bo to właśnie dyrektor obserwuje pracę nauczycieli każdego dnia więc najlepiej wie kto na tę nagrogę zasługuje

zarządzenie Nr 102/2016 to zarządzenie Wójta Gminy, wyraźnie podpisane przez Wójta Gminy, sugerujesz, że nagrody wójta wójt przyznaje temu kogo wskaże dyrektor ? i nie ma nic do powiedzenia ? to powinny być nagrody dyrektora a nie wójta. To jakaś paranoja, czyli ja też mogę wystąpić o nagrodę dla kogo chcę i nic wójtowi do tego, bo ja wiem najlepiej ???

#36 ~obser~

~obser~
  • Goście

Napisano 09 październik 2016 - 00:24

Wszyscy nauczyciele dostają nagrody wójta po iluś latach pracy. Niektórzy kilka razy w karierze. Chyba że naprawdę leser  jakiś to nie dostanie. Widocznie ksiądz jako nauczyciel tez doczekał swego. Dobry dyrektor docenia wszystkich, a nie tylko lizusów albo mających układy.

#37 ~666~

~666~
  • Goście

Napisano 09 październik 2016 - 10:40

Nie wszyscy. Nagrodę dyr dostają najczęściej ludzie tuż przed kolejnym awansem bo to db wygląda na obronie, albo niestety zaufani dyr. Nagroda wójta j.w. Czasami jeszcze jest w tym trochę polityki ale to już inna bajka

#38 ~bbb~

~bbb~
  • Goście

Napisano 09 październik 2016 - 10:57

To okazja pokazać kto rządzi komu trzeba się przymilać? Nauczyciele dyrektorowi, a dyrektor wójtowi, wójt komu?

#39 ~yeti~

~yeti~
  • Goście

Napisano 09 październik 2016 - 11:13

A może też okazja żeby pokazać nauczycielowi że się go ma w d. z różnych powodów. Może brak siły przebicia, układów, znaczenia, biznesów, rodziny na stołkach. Takie nagrody nie są zdrowe dla stosunków międzyludzkich. Szefa to utwierdza w przekonaniu o swojej jedynej racji, ważności, nieomylności. Czuje się jak Bóg, który wie i widzi wszystko. Dzieli i rządzi. Może nagrodzić, może się zemścić. Może niewygodnemu pokazać, że jest niczym i niepotrzebnie podskakuje. Nie warto być szczerym w pracy. Trzeba umieć swoje zdanie dyplomatycznie ukryć, uśmiechać się, przytakiwać, o nic nie pytać, klaskać i podziwiać. Najlepiej jeszcze czymś się przysłużyć, coś załatwić. Coś zasponsorować. Super jest mieć postawionych przyjaciół lub kogoś wpływowego w rodzinie. Działa to na wszystkich poziomach władzy. Obłuda.Tak to odbieram. Macie inne wrażenie?

#40 ~666~

~666~
  • Goście

Napisano 09 październik 2016 - 11:35

Po co tyle emocji? Zawsze tak było, że był tron i był dwór przy tronie. Kto się bawi w opozycję z reguły ma pod górę. Trzeba być wyjątkowo dojrzałym i mądrym politykiem by słów krytyki słuchać i jak trzeba przyjmować z pokorą. Prawda jest banalna. Nikt nie lubi słuchać, że nie jest ideałem. Jak usłyszy, to doceni. Ot i cała prawda. Co do kontrowersji ws nagród zawsze będą takie nominacje, które się czasami po prostu zwracają. Wieczność ludzka cenna rzecz.a jak mawia moja babcia, muchy przecież łatwiej złapać na miód jak na ocet.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych