Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

malarz pokojowy

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 15:48

Znacie kogoś solidnego, kto ma doświadczenie w malowaniu mieszkań?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 21:24

Takie bezrobocie, a speców od malowania nie ma..........

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 22:31

Są tylko trzeba poszukać

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 22:39

Są tylko trzeba poszukać

Proszę o jakiś namiar, jeśli dobrze spisze się w 1 pomieszczeniu, zaproponuję kolejne, zawsze grosz wpadnie na święta

#5 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 09:23

Taką drobnicą już nikt się nie bawi. Jeszcze pewno gratów gromada. 100 M2 powierzchni ścian i sufitu cena dwukrotnego malowania bez dodatkowych prac jednym kolorem to ok 500 zł minimum. Z przestawianiem mebli, w ciasnocie drugie tyle. Termin przed świętami? Tak, ale może przyszłorocznym. Jedno pomieszczenie to konieczność oderwania się od większych zleceń na 2 dni. Nieopłacalne. Planuj malowanie całości. Inaczej nie znajdziesz doświadczonej ekipy. Powodzenia.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 09:49

ul.Żytnia 18 Pan J. W.  termin do uzgodnienia z wykonawca czy jest wolny i czy się podejmie

#7 ~Majster~

~Majster~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 19:03

Myślę że 7zł za metr to stawka minimum bez przedstawiania mebli

#8 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 09:57

Nie poszukuję ekipy, tylko jednego malarza, który umie malować i chce dorobić. Pomieszczenia niskie, zawsze mąż malował bez drabiny, ale teraz już niesprawny.

#9 ~UAZ~

~UAZ~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 11:07

Śmiać mi się chce z większości okolicznych "fachowców", pójdziesz do gościa z jakimś małym zleceniem to Ci krzyknie cenę "unijną" że mało z butów nie wyrwie, 500zł dniówki to minimum, do tego żercie zimny czteropaczek i jeszcze jedź po PANA i odwieź, siedzi taki pod sklepem i sączy piwko bo roboty nie ma, kasa się kończy to idzie do roboty do jakiejś firmy za 15zł/h i pasuje.... 

#10 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 16:02

500 zł, kolego to żadna szokująca dniówka. Może dla Ciebie albo dla nauczyciela :) Wchodzi elektryk czy hydraulik, robi cztery punkty po 150 i wychodzi 600 zł, a czas to może być i pół dnia. Oddajesz samochód do warsztatu to roboczogodzina 100 zł nie jest niczym szokującym. Żyjesz w innym świecie i na innym poziomie finansowym. Podejrzewam, że to cię nie śmieszy, tylko przeraża, bo o wiele mniej zarabiasz

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 16:47

A tak na poważnie ile może malarz zażądać za pokoik 4x2,8 m?

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 17:50

No trudny klient z ciebie. Musisz podać jeszcze jeden wymiar. Może wysokość?:) Ceny podane wcześniej jak najbardziej realne. Myślę że jest tam ok 70 m. Sama robocizna min 400 zl

#13 ~UAZ~

~UAZ~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 18:08

500 zł, kolego to żadna szokująca dniówka. Może dla Ciebie albo dla nauczyciela :) Wchodzi elektryk czy hydraulik, robi cztery punkty po 150 i wychodzi 600 zł, a czas to może być i pół dnia. Oddajesz samochód do warsztatu to roboczogodzina 100 zł nie jest niczym szokującym. Żyjesz w innym świecie i na innym poziomie finansowym. Podejrzewam, że to cię nie śmieszy, tylko przeraża, bo o wiele mniej zarabiasz

No sorry nie porównuj warsztatu do gościa z pędzlem za 15zł który trzeba mu jeszcze kupić ....Ile kosztownych narzędzi musi posiadać mechanik? Ile ma kosztów stałych? A co do finansów to prędzej nowobogacki burak nie zapłaci za robotę niż taki "biedak" jak ja 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 18:11

JezusMaria, a do malowania mam 3 pok, kuchnia, przedp, to mi tej 13 emerytury zbraknie!! Ale dziękuję za informację, przynajmniej sie deko zorientowałam. Dzięki.

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 19:01

No sorry nie porównuj warsztatu do gościa z pędzlem za 15zł który trzeba mu jeszcze kupić ....Ile kosztownych narzędzi musi posiadać mechanik? Ile ma kosztów stałych? A co do finansów to prędzej nowobogacki burak nie zapłaci za robotę niż taki "biedak" jak ja

Wybacz jeśli uraziłem, ale to ktoś drwił z ludzi wykonujących drobne remonty porównując do ludzi spod sklepu. Oni nie przyjdą do pracy. A co do rzetelności w zapłacie zgadzam się w pełni. To prawda znana od lat. Choć zwyczaje się zmieniają. Jeszcze dzisiaj zdążą się, że ludzie u których pracujesz widząc dobrą robotę proszą do stołu jakbyś w gości przyjechal i "żercie" i czteropak też jako coś naturalnego pojmują.

#16 ~Gość gość~

~Gość gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 03:06

Ceny malowania są różne ,wszystko zależy od tego czy pomieszczenie jest puste czy trzeba zabezpieczać meble , czy trzeba uzupełniać ubytki skrobać itd .Do tego dochodzi cena gruntowania.jeżeli ktoś życzy sobie malowanie na biało to koszt od 3zł/m2, kolor to już koszt od 5zł/m2.Można negocjować ceny wiadomo.Cennik takich usług łatwo sprawdzić w Google,Więc rachunek jest prosty za samo malowanie dajmy na to pokój 2,5 x4m sufit to 10m2 następnie 2 ściany jeśli wysokość to również 2,5metra to kolejne 10+10m2 mamy już 30m2 razy 3złote to 90złotych nie liczę dwóch pozostałych ścian Ale one wyjdą taniej wiadomo okno odejdzie i drzwi.myślę taki pokoik 10m2 to koszt 110zł same malowanie na biało

#17 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 18:33

Jeśli pracujesz za takie stawki daj namiary. Ale coś mnie niepokoi, że ściany z drzwiami, z oknem, i zwykle kaloryferem liczysz taniej... Wszyscy liczą drożej albo nie odliczają powierzchni okna czy drzwi, bo twierdzą, że precyzyjne obmalowanie, okna, drzwi czy kaloryfera wymaga więcej pracy i czasu niż gołej ściany. masz jakies doświadczenie

#18 ~Majster~

~Majster~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 22:46

Okna i drzwi kolego wchodzą w ogólny metraż bo trzeba je obrobić. Widać że nie masz pojęcia o wykończeniu wnętrz to po co się udzielasz. Za 5 zł z metra to możesz tego z pod sklepu wziąć albo sam umazać jeśli masz trochę pojęcia o robocie. 7zł to koszt podwójnego malowania czyli gruntownie <tło> i malowanie. Jak na biało to wystarczy a jak kolor na kolor to nie raz i 2 razy trzeba bo przebija stary kolor. Najgorzej pastelowe zamalowac. Elo

#19 ~Majster~

~Majster~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 23:03

Podaj nr. Jak chcesz to przyjadę i wycenie to robotę. Jeśli jeszcze nikt nie ogarnoł tego

#20 ~Potwierdzam~

~Potwierdzam~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 02:57

Okna i drzwi kolego wchodzą w ogólny metraż bo trzeba je obrobić. Widać że nie masz pojęcia o wykończeniu wnętrz to po co się udzielasz. Za 5 zł z metra to możesz tego z pod sklepu wziąć albo sam umazać jeśli masz trochę pojęcia o robocie. 7zł to koszt podwójnego malowania czyli gruntownie <tło> i malowanie. Jak na biało to wystarczy a jak kolor na kolor to nie raz i 2 razy trzeba bo przebija stary kolor. Najgorzej pastelowe zamalowac. Elo

Masz rację okna i drzwi wchodzą w ogólny metraź. Ale W przypadku okien o dużej powierzchni można się jednak pokusić o odliczenie ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych