Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Makowscy policjanci nie mają jaj

280 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 16:27

W ŻABINIE CO ZA WYPADEK?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 16:41

W ŻABINIE CO ZA WYPADEK?

Potracili pieszego i zderzyly sie dwa auta

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 08:20

największy problem to ma ten co w Błysku śmieci woził, a teraz udaje wielkiego policjanta a się boi wszystkiego i wszystkich, 

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 08:59

największy problem to ma ten co w Błysku śmieci woził, a teraz udaje wielkiego policjanta a się boi wszystkiego i wszystkich, 

Tee gościo z małym qtaskiem, teraz mają takie braki, że każdego biorą więc masz szanse. Przyjmij się, pokaż tym nieudacznikom jak się pracuje i służy! Może nawet naczelnikiem zostaniesz to będziesz tego ze śmieciarki yebał. Przecież jesteś taki fajny, taki świetny, taki zajebisty. Twoje ogromne jaja niwelują rozmiar qtaska...Pokaż wszystkim jak się to robi!

#25 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 10:40

Nie psiotczcie lepiej tak na to policje bo to jednak oni zapewniają ład i bezpieczeństwo publiczne.Bez policji to by się nie dało z domu wyjść.A to bardzo potrzebna i trudna praca.  

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 14:53

Tak się zastanawiam, jestem troche po 30 i czy dla takich staruszków jest miejsce w policji? Czy da rade nie ruszyć na pół roku do wawy a odrazu do makowa przasnysza czy pułtuska? Ktoś ma pojęcie a nie domysły :)

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 16:53

Tak się zastanawiam, jestem troche po 30 i czy dla takich staruszków jest miejsce w policji? Czy da rade nie ruszyć na pół roku do wawy a odrazu do makowa przasnysza czy pułtuska? Ktoś ma pojęcie a nie domysły :)

Nie da się, adaptacja. A KSP jak łyknie to już nie puści...

#28 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 16:01

Ładne policjantki co razem jeżdżą na patrolu tylko nie w Makowie a w Przasnyszu to bym chciał aby mnie codziennie karały np. za picie wódki przed komendą.Taki był bym uległy.

#29 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2019 - 18:16

Policjanci teraz podchodzą łagodnie do obywatela bo więcej można zrobić szkody niż pożytku surową postawą.A jest wiele innych problemów społecznych do rozwiązania i niema co robić poddenerwowania.Tylko atmosfere wzajemnej koegzystecji.

#30 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 07:53

Policjanci teraz podchodzą łagodnie do obywatela bo więcej można zrobić szkody niż pożytku surową postawą.A jest wiele innych problemów społecznych do rozwiązania i niema co robić poddenerwowania.Tylko atmosfere wzajemnej koegzystecji.

jak będą tacy lagodni to mały knyp z Kaśka nie dostaną premii

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 11:32

jak będą tacy lagodni to mały knyp z Kaśka nie dostaną premii

Maly knyp?
O kim mówisz?
Kasia, to wiem która. Fajna kobietka. Szkoda, że teraz na zwolnieniu. Takich policjantek i policjantów jak ona, potrzeba.

#32 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 12:01

Maly knyp?
O kim mówisz?
Kasia, to wiem która. Fajna kobietka. Szkoda, że teraz na zwolnieniu. Takich policjantek i policjantów jak ona, potrzeba.

Kaśka nie wiesz

#33 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 15:33

Każdy z młodych adeptów wstępujących do policji musi przejść chrzest bojowy w Warszawie.Nie od razu łatwa praca w Polsce powiatowej.

#34 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 16:20

Każdy z młodych adeptów wstępujących do policji musi przejść chrzest bojowy w Warszawie.Nie od razu łatwa praca w Polsce powiatowej.

Chyba masz zle informacje bo nasi adepci nie sa "testowani" w Warszawie. :-)
Po co plotki roznosisz? Przez takie szuje jak Ty pelno jest sku***syństwa w Makowie, bo tu nie doslyszy, tam nie dopowie. A hieny lykaja jak pelikany

#35 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 16:26

Chyba masz zle informacje bo nasi adepci nie sa "testowani" w Warszawie. :-)
Po co plotki roznosisz? Przez takie szuje jak Ty pelno jest sku***syństwa w Makowie, bo tu nie doslyszy, tam nie dopowie. A hieny lykaja jak pelikany

Może i tak tylko nie w Makowie czy w Karniewie w większych miastach.Trochę kultury osobistej by ci się przydało a nie ludzi masz za pelikanów.

#36 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 20:04

jak jestes kobieta to wal śmiało do policji bedziesz szybko awansować.kobiety w policji awansują bardzo szybko no zobacz w makowskiej policji

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 20:49

jak jestes kobieta to wal śmiało do policji bedziesz szybko awansować.kobiety w policji awansują bardzo szybko no zobacz w makowskiej policji

Pod warunkiem, że ma atrybuty bo jeżeli nie to nie do końca ten awans taki pewien...Albo chociaż empatię dla potrzeb bliźniego płci męskiej...

#38 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 12:48

Pod warunkiem, że ma atrybuty bo jeżeli nie to nie do końca ten awans taki pewien...Albo chociaż empatię dla potrzeb bliźniego płci męskiej...

kazda potwora znajdzie swego amatora a juz za darmo sobie potrykac.

#39 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 12:50

Maly knyp?
O kim mówisz?

kto jest ojcem ratlerek czy mąż.teraz jest stres

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 07:46

Tragiczny wypadek na TYSIĄCLATCE zginął młody chłopak, czy do tego musiało dojść. Tragiczne przeżycie dla rodziców.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych