Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Makowscy policjanci nie mają jaj

181 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bartłomiej~

~Bartłomiej~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 16:00

W nocy z 21 na 22 lipca przy ul. Mickiewicza 28 miala miejsce "interwencja policji". Kilka osób demolowało klatki. Policjanci, nie znam nazwisk, ze strachu nie wysiedli nawet z radiowozu. Czy Makowska policja nadaje się tylko do wystawiania mandatów za przechodzenie przez ulicę w niedozol9nym miejscu?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 16:03

Skandal. Najwidoczniej nowy komendant nie trzyma dyscypliny.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 16:39

Ale za to są bardzo dobrymi diagnostami. Kiedyś zatrzymali mnie koło starej komendy i przeprowadzili kontrolę działania świateł pozycyjnych. Na szczęście światła działały. Strach pomyśleć co by było gdyby nie działały. Pewnie dożywotnie więzienie

#4 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 16:57

Jak byly dni Makowa to wjechali wlasnie na ten blok w cztery samochody do jednego goscia ktory ich obrazal a jak oni podjechali to on uciekl i zwineli oczywiście niewinnego

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 17:16

Ciekaw jestem czy  jeszcze pracują  policjanci którzy przyjechali do wypadku do miejscowości Głódki w 1997 roku. Grupa bandziorów doprowadziła do wypadku, aby nie zostało żadnych śladów obstawili palący się samochód z człowiekiem. Straż nie mogła  gasić palącego się samochodu .Policja  makowska stała i patrzyła się jak ciele na malowane wrota.  Mieszkaniec  tej miejscowości  za próbę ratowania człowieka z palącego samochodu został pobity i znalazł się w szpitalu.

#6 ~Ratek~

~Ratek~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 20:31

W nocy z 21 na 22 lipca przy ul. Mickiewicza 28 miala miejsce "interwencja policji". Kilka osób demolowało klatki. Policjanci, nie znam nazwisk, ze strachu nie wysiedli nawet z radiowozu. Czy Makowska policja nadaje się tylko do wystawiania mandatów za przechodzenie przez ulicę w niedozol9nym miejscu?

Masz problem to zgłoś to na komendę a nie na forum wypisujesz

#7 ~Bartłomiej~

~Bartłomiej~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 22:25

Mam prawo wyrazić swoją opinię na temat nieudolności makowskiej policji. Powinni wykonywać swój zawód jak należy. Od tego jest Policja, żeby ludzie czuli się bezpiecznie.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 23:04

Mam prawo wyrazić swoją opinię na temat nieudolności makowskiej policji. Powinni wykonywać swój zawód jak należy. Od tego jest Policja, żeby ludzie czuli się bezpiecznie.

Masz prawo. I masz prawo używać mózgu- nie wiem czy wiesz...
Nie podoba Ci się praca policji, to zawsze mozesz nie byc anonimowy i pójść poprosić na komendzie o księgę zazaleń.

#9 ~Ole~

~Ole~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 00:36

... W księgę zażaleń się wpisz, żeby później naczelnik kurdupel Sławomir wiedział kogo je bać całe życie...
Stalin miał Breje, który mścił się na ludziach za swój niski wzrost.
Kur wa strach pomyśleć co się na tej komendzie naszej dzieje.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 05:15

Podobno wczoraj siwy ten ze starych bloków uderzyl goscia kijem w glowe az mu krew sie lala z glowy i jeszcze go gonił
Policja przyjechała nikt nic nie widzial hehe a ten co dostal powiedzial im ze sie przewrócił a obok stal oczywiście Siwy

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 08:19

Podobno wczoraj siwy ten ze starych bloków uderzyl goscia kijem w glowe az mu krew sie lala z glowy i jeszcze go gonił
Policja przyjechała nikt nic nie widzial hehe a ten co dostal powiedzial im ze sie przewrócił a obok stal oczywiście Siwy

Siwy? Z bloków?
Dariusz.....?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 08:41

Kamil D. trzeźwieje w policyjnym areszcie.Gdy dojdzie do siebie ma złożyć wyjaśnienia i odpowiedzieć policjantom, dlaczego prowadził swoje bmw mając 2.6 promila alkoholu.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 09:01

Nie wiem jak ma na imie ten co kustyka

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 11:04

Balon. Z pieskiem na smyczy chodzi. Niemowa.
O nim myślisz?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 11:05

Ale rozbieżności, bo jak kustyka to jak uciekał?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 11:45

Siwy kustyka i gonil jeszcze tego co dostal kijem w glowe
Siwy jest jeden na starych blokach

#17 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 12:38

Z prozaicznego powodu bo to były akurat policjantki a te mają co najwyżej jajniki.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 14:07

A mnie złapali koło Pułtuska

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 14:44

22-letni policjant z komendy w Lipsku (Mazowieckie) śmiertelnie postrzelił 30-latka z pow. lipskiego, który w trakcie interwencji zachowywał się bardzo agresywnie i zranił nożem funkcjonariusza. Policjant przeszedł operację i przebywa w szpitalu.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 14:57

22-letni policjant z komendy w Lipsku (Mazowieckie) śmiertelnie postrzelił 30-latka z pow. lipskiego, który w trakcie interwencji zachowywał się bardzo agresywnie i zranił nożem funkcjonariusza. Policjant przeszedł operację i przebywa w szpitalu. </p></p>

Ten miał jaja a i tak będzie zlinczowany. Taki naród.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych