Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Makijaż permanentny - gdzie?

makijaż makijaż stały makijaż permanentny warszawa centrum

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jolanta wysoaczańska~

~jolanta wysoaczańska~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 19:58

Gdzie wykonam najlepszy makijaż permanentny na terenie województwa? Jestem zdecydowana na taki zabieg i cena nie gra roli, zależy mi żeby makijaż był solidnej jakości i trzymał idealnie wiele lat.

#2 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 20:26

Jest taka firma o nazwie NEWLOOK's, salon mają w Warszawie, ja wykonywałam tam makijaż jako modelka, czyli zabieg wykonywała praktykantka pod okiem doświadczonej pani. Nie pamiętam dokładnej daty, ale niedługo powinny minąć dwa lata odkąd robiłam tam brwi i usta i wszystko do tej pory jest idealnie.

Warto wspomnieć, że sam makijaż był wprost cudowny. Ja ten salon polecam każdemu, kto pyta mnie gdzie robiłam swój makijaż..

#3 ~jolanta wysoczańska~

~jolanta wysoczańska~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2019 - 20:32

Ok dziękuję za szybką odpowiedź. Słyszałam o Newlook's, poczytam więcej opinii i się zdecyduję.

#4 ~ania91~

~ania91~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2019 - 17:54

Polecam salon NEWLOOKS również tak jak pani Kasia, wykonywałam tam makijaż permanentny brwi. Jakościowo świetny makijaż, efekt jest idealny. Jakbym się miała wybrać drugi raz to poszłabym właśnie tam, dlatego polecam.

#5 ~Anna Gruszka~

~Anna Gruszka~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 19:37

słyszałam od koleżanek same pozytywne opinie o tym salonie co mówią koleżanki wyżej. sama nie byłam, ale na pewno warty uwagi.

#6 ~jolanta wysoczańska~

~jolanta wysoczańska~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 19:04

Okej, no to skoro wszystkie polecacie to wybór jest chyba jasny. Makijaż permanentny wykonam w Newlooks, jak nie zapomnę to wrócę tutaj po zabiegu i napiszę jak było.

Pozdrawiam.

#7 ~Julka97~

~Julka97~
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 11:49

pamiętam jak robiłam tam makijaż ust, dobry wybór, solidna firma. wszystko będzie cud, zobaczysz ^_^

#8 ~jolanta wysoaczańska~

~jolanta wysoaczańska~
  • Goście

Napisano 20 październik 2019 - 18:21

Cześć, jestem już po wizycie i od razu chciałam podziękować wszystkim którzy mi pomogli, - makijaż jest taki jak sobie wymarzyłam <3 Całość bardzo profesjonalnie, obeszło się bez stresu. Jestem pewna, że wrócę tam w przyszłości,

serdecznie pozdrawiam

#9 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2019 - 19:38

Proszę bardzo i gratuluje. Coraz więcej kobiet decyduje się na taki rodzaj makijażu :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: makijaż, makijaż stały, makijaż permanentny, warszawa centrum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych