Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ŁżeElity.... to termin ukuty prezez Jaroslawa Kaczyńskiego...

85 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 09:40

Kto by przypuszczał, że opisuje on siebie i swoich Partyjnych Kolegów? Jak się prześledzi jego wypowiedzi przez lata to przecież wyraźnie widać, że wszystkie inwektywy których używał do oponentów odzwierciedlają jego cechy. Projekcja? 500+ nie pomoże bo ludzie uważają ze to za mała łapówka za milczenie. Nam jakieś ochłapy a sobie miliony! Tanio Nas cenicie... Obecnie widzimy, że dzień bez afery z udziałem PIS dniem straconym a ile afer nie ujrzało jeszcze światła dziennego? Spieszmy się pisać nazwisko Kaczyński bo niedługo będziemy pisać K. :D Ktos pytał po co Prezesowi konto w Banku skoro ma on Bank na telefon? I tak.... wiem, wiem "A za platformy.... 250 mld..... etc" Ale ta symetria blado wygląda przy liczbie posadzonych członków PO do PIS. A pamiętacie niejakiego Lipca....Ministra? To było jeszcze za "Pierwszego PIS" ale pokazywało gdzie zmierzamy... Barbarzyńcy! Pazerni i Skorumpowani...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 09:41

Kto by przypuszczał, że opisuje on siebie i swoich Partyjnych Kolegów? Jak się prześledzi jego wypowiedzi przez lata to przecież wyraźnie widać, że wszystkie inwektywy których używał do oponentów odzwierciedlają jego cechy. Projekcja? 500+ nie pomoże bo ludzie uważają ze to za mała łapówka za milczenie. Nam jakieś ochłapy a sobie miliony! Tanio Nas cenicie... Obecnie widzimy, że dzień bez afery z udziałem PIS dniem straconym a ile afer nie ujrzało jeszcze światła dziennego? Spieszmy się pisać nazwisko Kaczyński bo niedługo będziemy pisać K. :D Ktos pytał po co Prezesowi konto w Banku skoro ma on Bank na telefon? I tak.... wiem, wiem "A za platformy.... 250 mld..... etc" Ale ta symetria blado wygląda przy liczbie posadzonych członków PO do PIS. A pamiętacie niejakiego Lipca....Ministra? To było jeszcze za "Pierwszego PIS" ale pokazywało gdzie zmierzamy... Barbarzyńcy! Pazerni i Skorumpowani...

całuj tuska tyłek

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 09:48

całuj tuska tyłek

Tfuuuska :D bo przeca porobione jest!  :D Oj robią Nas robią... Jednak jak widać zawsze znajda się tacy jak Ty co lubią ostre dymanko bez gry wstępnej ...A podobno PIS jest antygejowski hahaha

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 09:51

Tfuuuska :D bo przeca porobione jest!  :D Oj robią Nas robią... Jednak jak widać zawsze znajda się tacy jak Ty co lubią ostre dymanko bez gry wstępnej ...A podobno PIS jest antygejowski hahaha

różański idiota

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 09:56

różański idiota

pisowski piesek co daje głos na hasło... :D

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 09:58

całuj tuska tyłek

A może inaczej :
w
Wy, którzy władzy używać nie umiecie
Dla Narodu chwały,
Wy, którzy w gębę nam plujecie
Trywialne głosząc komunały,
Wy w pustosłowiu rozkochani,
Państwem dzielący się jak łupem,
Wy przez Prezesa pomazani,
Całujcie WY mnie wszyscy w dupę.
Wy, spiskujący każdej nocy,
Jak zepsuć Państwa podwaliny,
I dokładając wszelkiej mocy,
By kraj podpalać bez przyczyny.
Wy piewcy brzozy i zamachu,
Tworzący niepokornych trupę,
Tracący rozum w tym rozmachu,
Całujcie Wy mnie wszyscy w dupę.
I Wy, też kacze neofity,
Jadem plujące z błyskiem w oku,
Piewcy metody ‘zdartej płyty’,
Topiący prawdę w słów potoku.
Wy, co tropicie wciąż SB-eków,
Teczki wertując wciąż przez lupę,
Wy - umysłowy tłum kaleków,
I Ty zarządco PIS’o-zony,
Co nas obrażasz każdym słowem,
Co nie masz konta, dzieci, żony,
Co za innymi chowasz głowę,
Ty co nas dzielisz zamiast łączyć,
Co zmienić kraj chcesz w gruzu kupę,
Ty co truciznę w eter sączysz,
Całujże Ty nas wszystkich w dupę.
I wy, o których zapomniałem,
Lub pominąłem was przez litość,
I nie dlatego, że się bałem,
Ale, że taka was obfitość,
Wy zwolennicy dyktatorka,
Liżący co dzień wodza pupę,
Pisiory od nas i z Kluczborka,

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 10:00

pisowski piesek co daje głos na hasło... :D

a mówili, że składowisko odpadów radioaktywnych nie ma wpływu na zdrowie. jesteś zaprzeczeniem tego stwierdzenia

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 10:10

a mówili, że składowisko odpadów radioaktywnych nie ma wpływu na zdrowie. jesteś zaprzeczeniem tego stwierdzenia

Pisiaki jedyne co potrafią na krytyke Partii odpowiedzieć to "hau hau hau Une kradły wiencyj...." :D

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 10:33

Za pierwszego PIS 2005-2207 Partia ta usilnie szukała "Układu". Chyba już nikt nie ma wątpliwości że ten Układ to PIS??? Dlatego do nie znaleźli :D Najciemniej pod latarnią...

#10 ~jajca jak berety~

~jajca jak berety~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 10:34

sam ze sobą już piszesz ?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 10:43

sam ze sobą już piszesz ?

Nie ważne z kim pisze, ważne, że ujawnia dwulicowość :) pisu .

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 10:55

PISiory jak temat dla nich niewygodny to sie chowają do nor i udają, że ich nie ma :D

#13 ~Braciszek~

~Braciszek~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 14:04

kuku na muniu sie nie martwi kaczyński już siedzi  :lol: 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 14:27

A Rydzykowi dasz bo już ogłosił zbiórkę na tac ę za niesłuszne aresztowanie Misia i poręczenie złożył buhahhahaha Ja pitolę lis ręczy za bezpieczeństwo kurnika :D

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 15:54

Wbrew pozorom ta afera jest naprawdę poważna. W tych nagraniach (nie podsłuchach) nie usłyszeliśmy szczególnych rewelacji, ale zobaczyliśmy brakujące dowody na to, czego wszyscy się domyślaliśmy, tzn. że Kaczyński nieoficjalnie kieruje czymś w rodzaju mafii. Te nagrania niczego poza tym nie wyjaśniają, ale pozwalają na stawianie dalszych pytań, które mogą być dla PiS rujnujące. Pierwsze zasadnicze pytania - prześwietlić finanse spółki Srebrna: skąd czerpała dochody? kto brał srebrniki? za co płacili? Wszystko wskazuje na to, że była to pralnia partyjnych pieniędzy.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 16:52

tyle waszego ptalfusy  co sobie popiszecie

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 17:35

Jak mawia pan prezes: do polityki nie idzie się dla pieniędzy... Zapomniał jedynie dodać: MAŁYCH PIENIĘDZY.

Kaczęta! Nie silcie się, bo Kaczyński wam przecież nie zapłaci! Co najwyżej powie, żebyście poszli do sądu.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 18:17

tyle waszego ptalfusy co sobie popiszecie

My możemy pisać sobie tutaj. Inni za to zaczynają PiSać Listy do M. , żeby się chłopak nie załamał. Ału, Ału. :D

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 18:23

Śmiałe a raczej paniczne i nie do końca przemyślane posunięcie bo Misio może się pod celą rozsypać :D Na pewno będzie to w nim siedzieć  :D Ten....nazwijmy to żal... :P Oddelegują kogoś ze SW aby mu parasolkę trzymał?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 22:38

Lewackie hieny poczuły krew  :) Kaczyńskiego by rozszarpały  i pożarły w minutę . Ale nic z tego jest poza waszym zasięgiem musicie się tylko obejść smakiem.  :lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych