Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ktos pomoże ?

58 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Fragola~

~Fragola~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2016 - 18:31

Hej co zrobiłeś, jaki naiwny byłeś, ***** pokochlales, życia zmarnowales :)

To co zobaczyłem w sobotę złamało wszystkie schematy i wyszło poza szablon dzisiejszego świata. Prawdziwa miłość naprawdę nie ma barier, granic i zmienia rzeczywistość.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 13:13

W tym dziwnym życiu, śmiesznym balu
Miłości niewyznanych
Bladym tancerzom gra cichutko
Orkiestra salonowa

#23 ~fresa~

~fresa~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2016 - 21:14

Wychodzisz na parkiet. Krzyczysz orkiestra grać ! I podchodzisz do tego swojego kelnera. 

Zanim się pożegnasz
Po prostu wez mnie w ramiona
I pozwól mi cię poczuć raz jeszcze
Nie potrafię sobie pomóc
Wciąż jestem od ciebie zależna
Cokolwiek robisz
Będę z tobą
Jeszcze jedna noc
Jeszcze jedna noc z tobą
Zamknij oczy,dam ci swą miłość
Jeszcze jedna noc
Jeszcze jedna noc z tobą
na jak długo to wystarczy,wiesz
zależy to od ciebie
Chcę cię raz jeszcze przytulić
Bo kocham cię

Zawsze można wyjść na idiotkę czy durnia, ale lepiej wyjść na idiotkę  czy na durnia niż żałować, że się w ogóle nie zaryzykowało :lol:

#24 ~Kelnerka~

~Kelnerka~
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 08:46

Chociaż wylejesz zupę nie raz , pomimo twych wad ja kocham się w tobie i z tą lafiryndą o kręconych włosach nie pozwolę ci odejść !

Mimo wszystkich twych wad, ja nie pozwolę od stolika mojego życia ci odejść , teraz wiem, że każdy bez ciebie dzień jest przerwanym snem/ u twojego szefa również, gdzie ten ancymon się podziewa ? / chociaż podrywasz wszystkie kelnerki nie raz, chcę żebyś wiedział kocham się w tobie :wub:

#25 ~Kelner~

~Kelner~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2016 - 21:07

Śniadanie podam ci do łóżka , całować będę twoje usta  do nocy nie wypuszczę cię . zresztą w noc  możesz się bać wychodzić to nie wychodź wcale ;) , kolację podam ci do łóżka  całować będę twoje usta, do świtu nie wypuszczę cie ;) :lol:

#26 ~Kelnerka~

~Kelnerka~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2016 - 11:19

Moje serce powiedziało NIE, ale był za blisko mnie :wub:  w 8 sekund spaliłam się cała, jak on na mnie działa nawet pewnie nie wie , nie było takiego jeszcze i nie będzie jak na mnie spojrzy cała płonę , jego oddech dogania mnie, szepcze mi do ucha miłe słówka,  on mnie prowokuje nie ma litości , szeptem dogania myśli me , wciąż mnie swoim urokliwym spojrzeniem dręczy i chyba w nocy mnie wymęczy  i zamęczy ;) :lol:

#27 ~Kelner~

~Kelner~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2016 - 08:01

Jej duże oczy, skóra miękka jak aksamit  jej uśmiech mnie rozbraja  jak saper dynamit :wub: jak ona na mnie działa, nawet o tym nie wie, bo nie ma drugiej takiej i nie będzie. 

#28 ~Kelnerka~

~Kelnerka~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2016 - 19:59

Chciałam Ci powiedzieć o tym uczuciu, które we mnie nie wygaśnie

Patrzę na Ciebie i marzę, że dzisiejszej nocy będziesz miał wolne ;) i będziesz mój mam cię w zasięgu wzroku . 

Moich wygłodniałych oczu
Jedno spojrzenie i nie mogę ukryć
Że moje oczy są głodne
Czuję, że między nami jest jakaś magia.
Chcę Cię przytulić, więc posłuchaj
Chcę Ci pokazać na czym polega miłość
Kochanie, dzisiaj
Mam Cię w zasięgu wzroku
Moich wygłodniałych oczu
Jedno spojrzenie i nie mogę ukryć
Że moje oczy są głodne
Czuję, że między nami jest jakaś magia
Moje oczy są głodne
Mam Cię w zasięgu wzroku
Moich wygłodniałych oczu
Czy to Cię dziwi
Musisz wreszcie zrozumieć
Że ta miłość jest nam przeznaczona

Bal już się zaczął , wszyscy tańczą więc...ja chcę swojego kelnera ! :lol:

#29 ~Kelner~

~Kelner~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 08:20

Dobrze pamiętam tamten czas, gdy szef na mnie krzyczał, że nic nie robię patrząc tylko na twoje nogi. W żyłach zamarzła krew od serca do wątroby..... na zapleczu świeży pachnie sernik z truskawkami, roztacza moc tajemną, wokół eksplodował syfon , który powstrzymał senność, gdy pod twoją bluzką czuję ostre naboje........ ;)

#30 ~Kelnerka~

~Kelnerka~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 08:16

When you find the light to an upset shade away
If you'll never, never let me go with every melody ? :wub:

#31 ~Kelner~

~Kelner~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2016 - 14:40

Kochaj mnie ........no kochaj mnie,  kochaj mnie !  Byłem z nią kilka dni. W ostatnią noc wyszeptała mi : już jutro zostanie ci kilka wspomnień , lecz  lecz nigdy nigdy ciebie nie zapomnę ! nie zapomnę ....kochaj mnie ! Kochaj mnie!

#32 ~Kelnerka~

~Kelnerka~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2016 - 14:46

To co powiedziałam to powiedziałam, tak naprawdę łzy popłyną cichutko, bo pragnę ciebie zatrzymać, jak czas zaklęty magicznie w złocistej kropli bursztynu. Uczę się ciebie na pamięć, niecierpliwymi palcami, rozpaczliwie na pamięć, szeroko zamkniętymi szeroko oczami.....uczę się ciebie na pamięć.............. :wub: :lol:

#33 ~Kelner~

~Kelner~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 08:40

Kiedy nie chcesz już cudzych marzeń śnić , tropić bajek z gazet, bosa do mnie przyjdź i od progu bezwstydnie powiedz mi czego chcesz ....... no i przyszła

była bardzo zimna letnia noc powiedziała mi : chcę cały zestaw ty i koc ;)  :lol:

#34 ~Kelnerka~

~Kelnerka~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 14:05

Może gdybyś był motylem w mej dłoni, chociaż jeden dzień chociaż jedną noc,  może gdybyś był słowem w moich ustach, kołysanką, gdy kładę się do łóżka, mógłbyś zobaczyć każdy z moich snów ile dla mnie znaczysz, więc zasypiam już......... ;) :wub: ...............nie sprawię byś chciał dzielić ze mną mój świat...................ale ty jesteś zimny jak lód obojętny jak głaz........

#35 ~Kelner~

~Kelner~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2016 - 13:06

Świat bez Ciebie
Świat na własną rękę
Bez twojej miłości
Moje serce zamieni się w kamień
Świat bez Ciebie
Dzień bez światła
Bez twego dotyku
Nie mógłbym znieść jednej nocy
Och Michelle
Wiem, że nie będzie lepszego serca
Nie lepszego serca się trzymać
Jeśli kiedykolwiek mnie zawiedzie
Nie przeżyję
Michelle, jak uwielbiam kiedy kochamy się
I kocham kiedy szepczesz: "Kocham Cię"
Michelle, moja kochana
Czy to prawda?
Czy czujesz jak ja?

:wub:

Połamane szpilki na parkiecie para moje para twoje paranormalne paranoiczne paranoje we dwoje kelner i kelnerka :lol:

#36 zeta

zeta

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 czerwiec 2016 - 22:24

Podam dalej.

#37 ~Kelnerka~

~Kelnerka~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 08:43

Wymyśliłam cię nocą w restauracji przy blasku świec. Wymyśliłam się z cienia nim nastał świt. I przyjdę znów, chcę przetańczyć z tobą całą noc......i nie opuszczę ciebie ani na krok, czekałam jakby we śnie, żebyś objął mnie więc teraz już wszystko wiesz. Przetańczyć z tobą chce całą noc, niech na nas się gapią i no i co ?  

Hej chłopku ja szaleję za tobą ! 

Hej z kamienia na kamień przeskakuje sroczka, tego chłopca kochom hej co mo czarne oczka i :wub: :lol:

#38 ~Kelner~

~Kelner~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2016 - 07:46

Każdy swoje dziesięć minut ma, by na jawie przeżyć wielki sen........teraz właśnie los mi szansę dał, czuję że na całość mogę iść. Patrz jak ja zaczaruję świat, on mi da to co będę chciał, coś ci powiem ...przeznaczenie nagle daje znak, sercu każe dużo szybciej biec, każdy parkiet twoje imię zna ,wypisane metr na metr  i drze się sprzątaczka :a długo tak będzie gryźmolił po podłodze przeca zaraz wesele :lol:

#39 ~Kelnerka~

~Kelnerka~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 08:09

Mój piękny panie raz zobaczony .......piszę do pana ostatni list......już mi te pana zdjęcie też nie pomoże........i odchodzę tak bez pożegnania jakby znienacka .......bądź po prostu bądź  w sobotę o 16.00 wiesz gdzie i wiesz po co ! 

#40 ~Kelner~

~Kelner~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2016 - 08:19

A gdy się zejdzie raz i drugi kobieta z przeszłością i mężczyzna po przejściach.......on zna już te wszystkie dziewczyny on już je widział, on zna te dziewczyny,
z poszarpanymi nerwami, co wracają nad ranem nie same,
on już słyszał o życiu złamanym..........on zna już te historie na pamięć że mąż  jej  nie rozumie, że wcale ze sobą nie śpią,
on  na pamięć to umie.......... czy te oczy mogą kłamać ? :lol:

A gdy czasem w życiu się uda 

kobiecie z przeszłością, mężczyźnie po przejściach, kąt wynajdują  gdzieś u ludzi
i łapią, i łapią trochę szczęścia...............

On zapomina na rok te dziewczyny z bardzo długimi nogami,
co wracają nad ranem nie same.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych