Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ktos pomoże ?

58 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wielbicielka~

~wielbicielka~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 23:02

Ktoś zna, ktoś wie, ktoś kojarzy przystojnego kelnera z Sylwestra na sali Maneż na Zamku.
Obstrzyzony boki krótkie, góra długa. Przystojniacha z niego :) :) :)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2015 - 00:19

Myślę, że wiem kogo masz na myśli. niewielu takich było

#3 ~Karygodny czyn~

~Karygodny czyn~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 10:25

Kradzież gołębi w nocy z 17 na 18 stycznia br. Nieznani sprawcy włamali się do gołębnika i ukradli około 600 gołębi. Gołębnik znajdowała się na terenie jednej z działek w Pułtusku. Za pomoc w odnalezieniu ptaków wyznaczono nagrodę w wysokości 3 tys. zł.

- Wartość utraconych ptaków szacowana jest na kwotę 10 tys. zł, dodatkowo przedstawiają one ogromną wartość sentymentalną – informuje st sierż Alicja Bobińska z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku. - Właściciel gołębi hodował je od co najmniej 15 lat. Nasi śledczy prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawców kradzieży. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

Dla osoby, która przyczyni się do ustalenia złodziei i odnalezienia gołębi przewidziana jest nagroda w wysokości 3 tys.

#4 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 22:54

Ja znam ;)

#5 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 23:22

Tego Przystojniaka :)

#6 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2015 - 21:43

Tak wyszło że Sylwestra spędziłem na obsłudze ale ja w sercu już mam swoją Myszkę...

#7 ~Kajtek~

~Kajtek~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 23:10

Biedak był długo z pacjentka która dawała wszystkim. Jakaś menadżera sieci Orange czy coś takiego.

#8 fibi80

fibi80

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 listopad 2015 - 21:51

Fajnie ale troche luzu.

#9 ~Agris~

~Agris~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 22:42

W tych czasach to norma. Trzeba uważać na ludzi

#10 ~Justin~

~Justin~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 00:39

Jeśli dobrze kojarzę... znam i tego chłopaka i ta dziewczynę. Ona bez żadnych skrupułów !!! Z Ciechanowa.

#11 galos

galos

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 07 styczeń 2016 - 15:15

Moje miasto, takie piękne.

#12 ~Też Kelner~

~Też Kelner~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 15:15

Orkiestra instrumenty stroi, daje znak i zaraz zacznie . Nowe tango grać. Stoję obok ciebie  obojętny jak turysta nie daję po sobie dać znać, ale na twój widok moje serce tańczy twista :wub:

Chciałbym obok ciebie budzić się , lawiną pocałunków rozpoczynać tę damsko-męską grę. Twój uśmiech o poranku niech rozjaśnia mój sen. 

I nagle jak ten mój Kopciuszek w szklanych pantofelkach nie zacznie siorbać rosołu, który akuratnie przyniosłem to uznałem, że trzeba wiać :lol:

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 10:48

Bo w ogrodzie rośnie pnącze w dzikim winie świat się plącze , bo w ogrodzie dzikie wino, kto je tutaj siał ?

Powiedz kto je tutaj musiał zasiać to, dzikie wino, może to zrobiłaś Ty  ech ....dziewczyno ? Powiedz kto mógł zasiać to dzikie wino, kto je tutaj siał ?

Lecz cóż radzić na to mam, nakrył ogród dziki łan i myśmy tacy zaplątani w dzikie wino.............ech i jak  jest parkiet wolny. ;)

#14 ~Fragola~

~Fragola~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2016 - 15:33

Ona i on koniec i początek. Ona i on nieskończony wątek. Ona i on dla siebie zwariowali.

#15 ~Mała Mi~

~Mała Mi~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 13:31

Ech było z nim tak pięknie, że już piękniej być nie mogło, było tak źle jak tylko z nim mogło być, zapadał mrok rozsądek pukał w moje okno jednak nie słuchał go już nikt. 

Są jeszcze takie dni, są takie sny kiedy on i ja biegniemy do siebie, są takie takie dni kiedy wiatr kiedy deszcz kiedy wiatr i tęsknię do mojego kelnera ;) :lol:

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 20:07

Teraz sama dziwi się jak tak mogła przespać życia pół. Co takiego było w nim, że nic nie chciała więcej ?

Trzy sukienki, kilka zdjęć to wszystko co ma z miłości tej. Oto budzi się a ja śpiewam jej płacz......płacz.......płacz za te wszystkie noce za te wszystkie dni.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 09:49

Miałaś nie płakać, miałaś być twarda, co z tobą jest ? 

Miałaś nie tęsknić, miałaś już nie śnić, zapomnieć mnie.

Miałaś nie płakać, świat poukładać żeby miał sens. 

#18 ~Fanka~

~Fanka~
  • Goście

Napisano 16 luty 2016 - 13:05

Drugim Gordonem Ramsay-em byłeś mi. Marzyłam tylko o tobie. Rysowałam na brudnym talerzu serca dwa pytałeś się po co to robię ?!

#19 ~Fragola~

~Fragola~
  • Goście

Napisano 22 luty 2016 - 12:39

A co jeśli ? :

Faceci w telewizji coś mówią o wulkanach, że wkrótce będzie wybuch  i zginie świat.  :huh:

Szczęśliwi kochankowie fruwają w marcepanach spojrzeniami swymi dosięgają gwiazd :)

#20 ~Oksa~

~Oksa~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 23:41

Hej co zrobiłeś, jaki naiwny byłeś, ***** pokochlales, życia zmarnowales :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych