Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto teraz na dyrektora w Domu Kultury w Makowie?

242 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 22:17

W makowie mozna wszystko a co zabronisz

#222 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 22:39

W makowie mozna wszystko a co zabronisz

Oj nie wszystko. Jestem urzędnikiem w Makowie i nie może za mnie nic wykonywać rodzina. Nawet jeśli odwiedzi mnie syn nie może mi nic pomóc w komputerze chociaz jest informatykiem. Taki jest regulamin. Do tego jest informatyk zatrudniony. Tak samo myślę p. Ania jest zatrudniona do swoich obowiązków bez pomocy rodziny.

#223 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 07:04

Obserwuje poczynania w MDK tj z ciekawości.Nowa dyrektor działa włącznie z cało rodzina.Wspaniale wsparcie.Coz panie grabowiec był pan bez szans od początku.

Przestałaby Pani juz bronić męża bo wychodzi to slabiutko.

#224 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 07:56

Pudło niestety

#225 ~Joanna Grabowiec~

~Joanna Grabowiec~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 13:35

Drogi gościu słabo by było jesli nadal zajmowałaby nas ta sprawa.Temat sie skończył juz dawno!Milego hejtowania i kolorowych podwórek.Pozdrawiam

#226 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 15:23

Zobaczymy jak się spisze na stanowisku nowa dyrektor MDK co zorganizuje dla mieszkańców Makowa i wtedy będzie można coś powiedzieć teraz to za wcześnie.

#227 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 16:46

Zobaczymy jak się spisze na stanowisku nowa dyrektor MDK co zorganizuje dla mieszkańców Makowa i wtedy będzie można coś powiedzieć teraz to za wcześnie.

To nie chodzi o to czy cos zrobi czy nie. moze i zrobi. ale tu chodzi o fakt w jaki sposob kobieta zostala wybrana. nie powinna zostac wybrana przez znajomosci. i koniec kropka. 

#228 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 16:52

Przestałaby Pani juz bronić męża bo wychodzi to slabiutko.

nie wytrzymam ahhaha. dobrego slowa o nikim nie mozna powiedziec bo zaraz posadzenie o bycie rodzina. Makowku kochany obudz sie! ja tez uwazam ze grabowiec sobie nie zasluzyl na takie potraktowanie a z zadnej rodziny jego nie jestem. po prostu uwazam ze duzo dla naszego mdku zrobil i nie powinien odpasc przez jakies znajomosci bo tak sie po prostu nie robi. 

#229 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 17:00

A w jaki sposób został prezesem jumy, dyrektorem mdk-u, z czyjej poreki, kto go Windows. Dlaczego odszedł,nie wiem, być może z tej przyczyny co Dziadak i Pawłowska. Być może stracił zaufanie, być może nie nadawał się. A może odwrotnie? Był dyrektorem i nie jest.

#230 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 17:35

Pewnie sie nie nadawał.3lata leżał i pachnial

#231 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 18:15

Porównaj sobie czlowieku mdk 3 lata temu i teraz i wtedy skomentuj. Ja uczestniczylem w wielu wydarzeniach w mdku gdzie gralem jako czesc zespolu muzycznego i wielki szacun dla zmian.

Pewnie sie nie nadawał.3lata leżał i pachnial

#232 ~czy ot prawda~

~czy ot prawda~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 18:35

czy to prawda że adam g. jest kosmitą? czy to prawda że to z jego domu (na wypizdowku) w nocy o północy startują świetliste obiekty niezidentyfikowane? hej

#233 ~Gisc~

~Gisc~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 19:44

Zbychu strychu odpusc

#234 ~tam~

~tam~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 19:54

czy to prawda że adam g. jest kosmitą? czy to prawda że to z jego domu (na wypizdowku) w nocy o północy startują świetliste obiekty niezidentyfikowane? hej

podobno wraca do cukrowni i ubojni w wegrzynowie, tu etacik tam etacik

#235 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 19:31

No i co z tego ze jest nas coraz wiecej? Dopoki czegos nie zrobimy to nic siecnie zmieni i zaraz kolejna osoba pokroju winiarkowej zostanie wsadzona na stanowisko. Moze rzeczywiscie zaangazowac jakas prase ?

No i co z tego ze jest nas coraz wiecej? Dopoki czegos nie zrobimy to nic siecnie zmieni i zaraz kolejna osoba pokroju winiarkowej zostanie wsadzona na stanowisko. Moze rzeczywiscie zaangazowac jakas prase ?

"Dopóki czegoś nie zrobimy" - zróbcie sobie kolejne dziecko, dostaniecie kolejne "pińcet". Dla ludzi waszego pokroju będzie jak znalazł, na puste trzaskanie dziobem. A ocenę pracy Pani dyrektor Anny Winiarek pozostawcie tym, którzy z propozycji MDK korzystali, korzystają i korzystać będą.

#236 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 20:12

Spoko już Durex załamuje ręce spadła sprzedaż prezerwatyw

#237 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 21:10

Ja korzystalam i korzystam i dlatego prace moge i bede oceniac. Zajecia plastyczne niby ok ale malo kreatywne jak dla mnie. Przynajmniej moje dziecko srednio zadowolone. Podejsciem do rodzica tez nie bylam zachwycona wiec dlatego mam watpliwosci co do jej osoby na tym stanowisku.

"Dopóki czegoś nie zrobimy" - zróbcie sobie kolejne dziecko, dostaniecie kolejne "pińcet". Dla ludzi waszego pokroju będzie jak znalazł, na puste trzaskanie dziobem. A ocenę pracy Pani dyrektor Anny Winiarek pozostawcie tym, którzy z propozycji MDK korzystali, korzystają i korzystać będą.

#238 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 21:26

:))) rozwijaj kreatywność dziecka i będzie ok. Dbaj o własną kulturę. Naucz się współpracować, zgłaszać zastrzeżenia bezpośrednio, bo tak to krytykanctwo, nie krytyka i zwykle trolowanie

#239 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 21:26

:))) rozwijaj kreatywność dziecka i będzie ok. Dbaj o własną kulturę. Naucz się współpracować, zgłaszać zastrzeżenia bezpośrednio, bo tak to krytykanctwo, nie krytyka i zwykle trolowanie

#240 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 20:42

Zglaszalam odpowiednim osobom. Wiec jeżeli nie wiesz to proszę nie wypowiadaj się w temacie ;) i nie oskarżaj mnie o trollowanie bo teraz to ty wypowiadasz się bez podstaw. Niestety Pani Ania robi swie5ne pozory a rzeczywistość jest inna

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych