Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kto teraz na dyrektora w Domu Kultury w Makowie?

236 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 22:17

W makowie mozna wszystko a co zabronisz

#222 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 22:17

#223 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 22:39

Oj nie wszystko. Jestem urzędnikiem w Makowie i nie może za mnie nic wykonywać rodzina. Nawet jeśli odwiedzi mnie syn nie może mi nic pomóc w komputerze chociaz jest informatykiem. Taki jest regulamin. Do tego jest informatyk zatrudniony. Tak samo myślę p. Ania jest zatrudniona do swoich obowiązków bez pomocy rodziny.

#224 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 07:04

Obserwuje poczynania w MDK tj z ciekawości.Nowa dyrektor działa włącznie z cało rodzina.Wspaniale wsparcie.Coz panie grabowiec był pan bez szans od początku.

Przestałaby Pani juz bronić męża bo wychodzi to slabiutko.

#225 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano wczoraj, 07:56

Pudło niestety

#226 ~Joanna Grabowiec~

~Joanna Grabowiec~
  • Goście

Napisano wczoraj, 13:35

Drogi gościu słabo by było jesli nadal zajmowałaby nas ta sprawa.Temat sie skończył juz dawno!Milego hejtowania i kolorowych podwórek.Pozdrawiam

#227 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 15:23

Zobaczymy jak się spisze na stanowisku nowa dyrektor MDK co zorganizuje dla mieszkańców Makowa i wtedy będzie można coś powiedzieć teraz to za wcześnie.

#228 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano wczoraj, 16:46

Zobaczymy jak się spisze na stanowisku nowa dyrektor MDK co zorganizuje dla mieszkańców Makowa i wtedy będzie można coś powiedzieć teraz to za wcześnie.

To nie chodzi o to czy cos zrobi czy nie. moze i zrobi. ale tu chodzi o fakt w jaki sposob kobieta zostala wybrana. nie powinna zostac wybrana przez znajomosci. i koniec kropka. 

#229 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano wczoraj, 16:52

Przestałaby Pani juz bronić męża bo wychodzi to slabiutko.

nie wytrzymam ahhaha. dobrego slowa o nikim nie mozna powiedziec bo zaraz posadzenie o bycie rodzina. Makowku kochany obudz sie! ja tez uwazam ze grabowiec sobie nie zasluzyl na takie potraktowanie a z zadnej rodziny jego nie jestem. po prostu uwazam ze duzo dla naszego mdku zrobil i nie powinien odpasc przez jakies znajomosci bo tak sie po prostu nie robi. 

#230 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 17:00

A w jaki sposób został prezesem jumy, dyrektorem mdk-u, z czyjej poreki, kto go Windows. Dlaczego odszedł,nie wiem, być może z tej przyczyny co Dziadak i Pawłowska. Być może stracił zaufanie, być może nie nadawał się. A może odwrotnie? Był dyrektorem i nie jest.

#231 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano wczoraj, 17:35

Pewnie sie nie nadawał.3lata leżał i pachnial

#232 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano wczoraj, 18:15

Porównaj sobie czlowieku mdk 3 lata temu i teraz i wtedy skomentuj. Ja uczestniczylem w wielu wydarzeniach w mdku gdzie gralem jako czesc zespolu muzycznego i wielki szacun dla zmian.

Pewnie sie nie nadawał.3lata leżał i pachnial

#233 ~czy ot prawda~

~czy ot prawda~
  • Goście

Napisano wczoraj, 18:35

czy to prawda że adam g. jest kosmitą? czy to prawda że to z jego domu (na wypizdowku) w nocy o północy startują świetliste obiekty niezidentyfikowane? hej

#234 ~Gisc~

~Gisc~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:44

Zbychu strychu odpusc

#235 ~tam~

~tam~
  • Goście

Napisano wczoraj, 19:54

czy to prawda że adam g. jest kosmitą? czy to prawda że to z jego domu (na wypizdowku) w nocy o północy startują świetliste obiekty niezidentyfikowane? hej

podobno wraca do cukrowni i ubojni w wegrzynowie, tu etacik tam etacik

#236 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano wczoraj, 20:02

Anka sranka odpusc bos smieszna

#237 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano wczoraj, 21:47

Haha dokladnie Anka odpusc bos smieszna i zalosna

Anka sranka odpusc bos smieszna