Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Krasnosielc

zasłużeni dla społeczeństwa

171 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~dawne lata~

~dawne lata~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 08:39

profesorowie CYMERMAN UWM, profesor CZARNECKI, profesor OLENDEREK, profesor KOWALCZYK

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 15:18

Wójt Mirosław Glinka najlepszy wójt Gminy Krasnosielc od 1990 do 2013 r. Człowiek o wielkim sercu.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 15:26

Walka po z głodem http://fakty.interia...7840,iAId,76452

#24 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 16:05

Co to za czarne plamy na parkingu pod kosciolem? ktos gume pali czy co? Czy to moze wlascicielowi kuzni  zniszczyl chodnik po calej lini a teraz parking na placu koscielnym bedzie dewastowal? 

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 17:44

Kontrola pojazdów i kierowców uspokoją jak w Karniewie 3 radiowozy jednego dnia

#26 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2014 - 18:25

To nie kowal tylko mechanik od siedmiu boleści pracę dostał na tirze i jeżdzi po pijaku po placu kościelnym. Nie myślę że to jest miejsce dla takiego ciężkiego pojazdu ... chyba stary parking mu się bardziej podobał niż nowy więc zniszczyć można a co tam nikt sie nie dopatrzy. 

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2014 - 21:08

Jak widać i po rozwalonym chodniku, i po plamach na kostce na placu kościelnym - u nas wszystko można zniszczyć, wręcz rozpieprzyć i mimo, ze wszyscy wiedza kto to zrobil i wszyscy te zniszczenia widzą, to i tak nikt z tym nic nie zrobi. Są równi i równiejsi, zawsze tak było, jest i będzie.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 07:12

Wójt nie widzi, mieszka poza gminą

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 14:24

Wszyscy widzą że kostka jest brudna bo "kierowca" nie dość że pijany to jeszcze w taki upał wjeżdża na parking wsmarowując asfalt. Cały wjazd przy boisku jest czarny. Ale co tam! Kowale chodniki zdewastowali to i parking można rozwalić. Kopnąć, nasrać ... Po co ma być ładnie?
Żal! A drugi amant ten co dookoła kościoła wszystko rozpieprzył, co niby skończył rok temu się już rozwala a po drodze dookoła wszystko zdewastowane! No i co teraz słyszymy? Że schody teraz będą za 100 tysięcy robić! Za mało bałaganu jest!

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 14:32

O tak! Cała prawda! Najsmutniejsze jest to że wszyscy wiedzą że Misiek dewastuje parking. Niech teraz to zlizuje! Kostka za moment się będzie ruszała! Tego się już nie naprawi! A co do kościoła to myślę że proboszcza to wszystko przerosło a facet z rudym psem go w balona robi i rypie na kase!

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2014 - 09:44

Byłem dziś w kościele i myślałem że będę tu pierwszy ale widzę że nie tylko mi przeszkadza to że olej z tego auta zniszczył już z 6 miejsc parkingowych. Ja znam tego gościa o którym piszecie i powiem wam tylko tyle że jemu brud nie przeszkadza. Czy to jest brud na nim, w domu czy na podwórku jemu nie przeszkadza wręcz przeciwnie. Więc na pewno nie patrzy na to że parking brudzi.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2014 - 22:01

Krasnosielc .......... bez komentarza! teraz rozumiem czemu ludzie robią biznesy daleko od Krasnosielca i do tej miejscowości się nie przyznają a mijamy ich na ulicach  Osady.......... bez komentarza! bo mają wielką siłę energię są tam szanowani, ze dają miejsca pracy.

#33 ~ZASŁUŻENI GMINY Krasnosiel~

~ZASŁUŻENI GMINY Krasnosiel~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2014 - 12:51

1) aptekarz farmaceuta P.WINIARSKI

2) położna Wanda Podgórska - Izba Porodowa.

3) Kazimierz Zalewski Kapelmistrz Orkiestry

4) nauczyciel WF Wojciech Zabielski

5) ks Tadeusz Goleniewski .

6) Naczelnik Gminy Krasnosielc Paweł Sacewicz.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 13:45

Zmiana obsady w Parafii w Krasnosielcu

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2016 - 11:07

Nawet jubileusz 630 lat Parafii przeszedł bez echa to nie te czasy co kiedyś proboszcz się poświęcał i miał uznanie u parafian.

Co to się dzieje , taka postawa przy stanie kiedy do kościoła bardzo mało młodzieży przychodzi, to co będzie za kilka lat. Kiedyś kościół był za mały, potrzebna byłą parafia w Amelinie. W wielu kościołach nie widać ludzi - dlaczego?

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2016 - 11:44

Wójt Mirosław Glinka najlepszy wójt Gminy Krasnosielc od 1990 do 2013 r. Człowiek o wielkim sercu.

I jeszcze większej wątrobie.

#37 ~TR~

~TR~
  • Goście

Napisano 21 maj 2016 - 16:25

Zmiana obsady w Parafii w Krasnosielcu

Nareszcie

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2016 - 08:21

To byłe miasto powinno odzyskać prawa miejskie i być miastem jak Myszyniec i nic nie stoi na przeszkodzie funkcjonować. tez tam jest dekanat. Tylko tu przez lata zaniedbano niektóre sprawy. Przydałaby się obwodnica tranzytu Przasnysz - Ostrołęka, kanalizacja sanitarna, stadion ale nie na błoniu przy rzece teren zalewowy choć obecne lata susza. Wsparcie klubu GUKS.

#39 ~parafianka~

~parafianka~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 09:14

Czy to prawda że ksiądz z Krasnosielca ma przejść na parafię do Gasewa?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 09:18

Ogłoszenia Kuria Łomża o zmianach w parafiach

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych