Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

KORONAWIRUS


547 odpowiedzi w tym temacie

#541 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2020 - 11:26

 

Nie wiesz już komu wierzyć :)...raczej brak Ci logicznego myślenia,jasnej logicznej oceny sytuacji...ale np.sąsiadów to z łatwością potrafisz ocenić prawda?...a czym te,wewnętrzne działania w kraju różnią się od choćby kogoś za płotem...i tu i tu obserwujesz i wyciągasz wnioski.

Dzieciaki w gimnazjum potrafią ocenić,że obecna sytuacja to szereg manipulacji.Raz minister Szumowski(lekarz) mówi,że maseczka nic nie daje,później diametralnie zmienia zdanie,dorośli muszą nosić dzieci już nie:),pod karą nosimy maseczki a gospodarka jest odmrażana i do sklepu  wchodzą tabuny ludzi,a na jesieni już wiedzą,że będzie szczyt epidemii:),hmm...wszystko jak widać celowe manipulacje,gdyby była jakakolwiek pandemia/epidemia,to padalibyśmy gęsto!...i kwarantanna nie tak by wyglądała!...co to za post,jak nie ruszasz mięcha,ale ryby się napchasz:),post jest jak nic kompletnie nie jesz!

Bądź uczciwy i nie oszukuj sam siebie,to że większość z Was czegoś nie chce zaakceptować,to nie znaczy że tak będzie.

Po drugie swoje obserwacje,czy logiczne myślenie i kojarzenie faktów na czymś trzeba oprzeć,trzeba czytać informacje ludzi,którzy drążą temat,wiadomości mainstreamu kłamią nagminnie!...tu sie nie szuka wiadomości,to jest dla ludzi bez wyobraźni...tylko niezależne telewizje,blogi,itp...

 

Właśnie zabrakło tobie logicznego myślenia i doświadczeń życiowych,czasami wystarczy woda i trochę zwykłego mydła.Taki wywód który nikomu mądremu nie jest potrzebny.#542 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2020 - 12:48

mądrys ty jak sąsiadów kot,co pożarł świeczkę,a wys...knot!#543 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2020 - 13:46

Cyt,,W kolejnych wydarzeniach nie ma zbiegów okoliczności. Przeprowadzono kilka działań przygotowawczych, z których wszystkie doprowadziły do ​​światowej katastrofy historycznej. Ich wdrożenie rozpoczęło się co najmniej 10 lat temu, być może znacznie wcześniej. 

Wszystko zaczęło się od Raportu Rockefellera, sporządzonego w 2010 roku. Opisał pierwszą fazę monstrualnego „Planu”, zwanego scenariuszem „Krok blokady”. A jednym z ostatnich działań przygotowujących do „pandemii” było „Wydarzenie 201”, które odbyło się w Nowym Jorku w dniu 18 października 2019 r.

Wydarzenie było prowadzone przez Centrum Zdrowia Publicznego Johns Hopkins, Fundację Billa i Melindy Gatesów oraz Światowe Forum Ekonomiczne, klub zamożnych i wpływowych ludzi, którzy spotykają się każdego stycznia w szwajcarskim Davos. W wydarzeniu, wzięło udział wielu szefów korporacji farmaceutycznych (grup interesu zainteresowanych promocją szczepionek), a także Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom w USA i Chinach.

Jednym z celów Eventu 201 była komputerowa symulacja pandemii koronawirusa. Symulowany wirus nazwano SARS-2-nCoV (później nazwano go 2019-nCoV). Modelowanie przewidywało katastrofę - 65 milionów ludzi zmarłych w ciągu 18 miesięcy, giełda załamała się o ponad 30 procent, co doprowadziło do gwałtownego wzrostu bezrobocia i bankructw. 

W ten sposób rozpoczęła się realizacja scenariusza, w którym teraz żyjemy.

Program „Zdarzenie zamykające” przewiduje szereg okropnych i niepokojących wydarzeń lub elementów „Planu”, które będą realizowane w ramach tzw. Agendy ID2020. 

Dokument ten jest dziełem międzynarodowej finansjery i jest w pełni zintegrowany z celami zrównoważonego rozwoju ONZ (SDG) i jest również nazywany Agendą 2030. Jest to ukryty program nieznany większości państw członkowskich ONZ. 

Docelowy termin zakończenia to 2030 r. Jest to termin realizacji „Agendy ID2020”.

 

Robert Brzoza pl

 #544 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2020 - 11:02

No to jesteśmy w......#545 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 09:23

Bill Gates w mediach: wstrzykujemy dzieciom zmodyfikowane organizmy

„Bierzemy organizmy GMO i wstrzykujemy prosto w żyły dzieci” - tak mówi Bill Gates w poniższym fiilmie.(YT)

Jego poronione wypowiedzi, obrazują prawdziwy sens misji Gatesów. Wykonują obrzydliwe zadania i co najciekawsze, w ogóle z tym się nie kryją. Nikt im nie może zarzucić, że robią coś w tajemnicy.

Bill Gates wyraźnie i publicznie mówi, że w składzie szczepionek są zmodyfikowane organizmy żywe - GMO. Wstrzykują je dzieciom.

Zmierzają do tego, by szczepionki zmieniały geny u ludzi. Nie ważne będą szczepy bakterii, które miałyby chronić przez chorobami. Teraz ich szczepionki genowe mają przekształcać ludzi... tylko w co?

A jak się okaże, że do szczepionek ci przestępcy wrzucą geny zwierząt.

Aż strach myśleć, co oni w przyszłości zrobią.

Każda osoba, która zaszczepi się szczepionką genową, będzie miała przeróżne komplikacje.

Wypowiedź jest z 2015 roku. Dzisiaj mają ten proceder jeszcze lepiej rozwinięty. Uważajcie na szczepionkę koronawirusową. Może już być genowa.

To są przestępcy. Ich miejsce jest w więzieniu,,

 #546 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano wczoraj, 16:30

kolejna osoba zarażona w naszym powiecie.                             liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim/ (ostatnia doba): 7 / (1)

 #547 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 17:14

U nas rosnie, a oni popuszczają w restrykcjach!#548 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 18:03

U nas rosnie, a oni popuszczają w restrykcjach!


Bo Adrianowi spada poparcieDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych