Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Komunia 2019

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Elwira~

~Elwira~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 17:52

Witam. Doradzcie proszę.
Co na prezent dla dziecka na 1 Komunię Świętą?
Dla dziewczynki i dla chłopca?
Mam dwie komunię w rodzinie, jedna u siostrzenicy, druga u siostrzenca. Mam 40 lat i 0 pomysłu, bo za moich czasow dziecko cieszylo sie z zegarka na reke.

#2 ~Miki~

~Miki~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 18:07

Dla dziewczynki to kup lancuszek zloty i kase
A dla chlopca tablet ,albo telefon i kase

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 18:29

Watykan oficjalnie istnieje od 1929 roku. To znaczy, że od wieków cały horror, całą przemoc, zbrodnie ludobójstwa narzuciło Europie państwo nieistniejące – widmo. Ludzie uwierzyli w kłamstwa, dzięki czemu obdarzyli Watykan siłą. Trzeba się temu przeciwstawić. Biskupi nie mogą mieć nad nami władzy. Nie bójmy się ich. Watykan nie ma prawa istnieć, bo jego działania są nielegalne. Podobnie, jak z potworem we śnie. Należy się skonfrontować z Watykanem, a w końcu przestanie istnieć. Jestem przekonany, że Polacy są w stanie usłyszeć prawdę, która uwolni ich od tysiącletniej niewoli religijnej.

Takie konfrontacje często mają poważne konsekwencje. Politycy niekatolicy są opluwani z ambon, niepoprawne nauczycielki tracą pracę. Niedawno dwie popularne dziennikarki zostały ukarane za nazbyt niekatolickie audycje. Byt kształtuje świadomość…
– Zawsze są jakieś przyczyny oddawania dyktatorowi władzy nad sobą. Najczęściej jest to strach, ale i on w końcu zniknie. Do tej konfrontacji musi dojść, jeżeli chcemy odzyskać wolność i demokrację w Polsce.

Ale życie w zgodzie z Kościołem może być wygodne i opłacalne.
– To jest gnuśność. W tak zwanej komunie również były pozory normalnego życia. Powstało wówczas bardzo wiele pięknych rzeczy. Mieliśmy całkowitą wolność, z wyjątkiem tego, że decyzje na temat kraju były podejmowane w Moskwie i nie wolno było mówić, że Ruscy są niedobrzy. Poza tym właściwie było znośnie.

Żyjemy w dyktaturze?
– Tak. Polska jest pozornie demokratyczna. Decyzje na temat naszego kraju są podejmowane w Watykanie. Nie możemy na to dłużej pozwalać. Kościół przeniknął wszystko. Absolutnie każdą sferę życia.

Od lat pozwalają na to politycy, ale także zwykli wierni.
– Dodatkowo księża to bardzo specyficzni ludzie. Są śliscy. Nie mają sumienia. Żaden z nich nie zrobi w Kościele kariery, jeśli będzie miał własne zdanie. Od czasu seminarium uczą się manipulowania ludźmi. Manipulacja tłumem to najważniejszy z wykładanych przedmiotów. Wydaje im się, że są wyższą kastą, która rządzi motłochem, czyli nami. Duchowni stwarzają sobie wewnętrzne prawa, a nie przestrzegają tych, które dotyczą wszystkich Polaków. Oni nie mają wobec nas żadnej lojalności. Służą wyłącznie Watykanowi. Kościół poprzez spowiedź ma informacje o wszystkim. Począwszy od myśli małych dzieci, sypialni wiernych po istotne dla kraju decyzje polityków.

Państwo w państwie…
– Niestety.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 19:21

Zapoczątkuj nowy zwyczaj i tylko bądź przy dziecku. Ja nic nie dostałam i bardzo dobrze się "chowałam", a chrzestną miło wspominam i odwiedzam na grobie do dziś.

#5 ~Kowala~

~Kowala~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 09:50

W tych czasach dzieci są tak porozpieszczane, że są "wszystkomające" naprawdę jest problem. W rodzicach, nie w dzieciach

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych