Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Komu nie jest obojętne, jak traktuje proboszcz Jacka

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kadzidlak~

~Kadzidlak~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:13

Może to i nie właściwa grupa , ale jest tu nas bardzo dużo mieszkańców i już chyba każdy wie co się dzieje w Parafii... Kto może niech przyjdzie w piątek o 18 przy Plebani
Po co nam jacyś ludzie z Myszynca jak mamy naszego miejscowego Kościelnego..

#2 ~Xq~

~Xq~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:20

Ja tam będę napewno tu już nie chodzi tylko o Jacka ale i o nasza wspólna parafie i wspólnotę parafialna.. Pojdzmy wszyscy zapytac proboszcza jakim prawem on swoich parafian o nic nie pyta on jest dla nas nie my dla niego i takie cuda wianki..mam nadzieję że proboszcz z nami porozmawia jak z ludźmi

#3 ~Maciek Za Koscielny~

~Maciek Za Koscielny~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:20

moze ktos wyjasnic co tu sie odjaniepawlilo dokladnie. dlaczego rysiek jednoreki maszynista paszol won dżaka mokreckiego? jaki byl glowny powod?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:26

Tylki Wójt po wyświęceniu może rozwikłać sprawę.
Wójt na Proboszcza!!!

#5 ~Dse~

~Dse~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:55

Parafia nie jest księdza, parafię tworzą mieszkancy

#6 ~Kadzidlak~

~Kadzidlak~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 19:09

Dlatego trzeba się tam pojawić, niech zobaczy ile nas jest.

#7 ~Psy Ogrodnika~

~Psy Ogrodnika~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 19:16

Wszyscy razem szczekać

#8 ~Xyz~

~Xyz~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 11:20

Tak naprawdę proboszcz od samego początku za bardzo się nosił po naszej parafii i robił co chciał. Tylko jak chciał pieniędzy to potrafił płakać w mikrofon załamany człowiek. Jestem za zmianą góry! A jak będzie trzeba to sprawę zgłoszę do biskupa bo to co on wyczynia to się w głowie nie mieści

#9 ~Kurpś~

~Kurpś~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 13:28

Co z tego że do biskupa się to zgłosi,skoro Rysiek i biskup to są kumple, taką parafię jak Kadzidło nie dostaje pierwszy lepszy ksiądz ,tylko po znajomości jak w życiu niestety

#10 ~Ok~

~Ok~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 14:18

Tak jest. Mam nadzieję że uda się coś zrobić aby Rysiek odszedł

#11 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 17:06

Wszystkich obecnych tutaj wysłałbym do psychiatry. Wy uważacie się za katolików? A gdzie poszanowanie dla ósmego przykazania? Proboszcz podjął kilka kontrowersyjnych decyzji, które mogły nie spodobać się ludziom, ale czy to daje prawo do tego, by szczuć na człowieka, kłamać i oczerniać? Media są ostatnim miejscem, gdzie powinno załatwiać się takie sprawy. Wszyscy jesteście siebie warci.

#12 ~Kadzidlak~

~Kadzidlak~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 21:20

Do Obserwator. Justyna nie wyśilaj się, dziś dałaś popis.

#13 ~Kadzidło~

~Kadzidło~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 21:26

Bez kitu wchodzi nie wie o co chodzi ale dobra przyszła i się pruje powiedzieć swoje weto.. Pewnie teraz z Proboszczem kawę pije i melduję co kto i jak ale ja tam pójdę do kościoła jak Jacek będzie do tego czasu pomodle się w domu.. I ten kościelny jakiś dziwny nie przyszedł tylko syna wysłał dziwne to tak trochę.. Wracając do tematu tej kobiety To tak wogole ogólnie to co ona myśli że my Chcemy księdza wsadzić na taczke i wywiesc???? no to to już rozwala system jak ona wyskoczyła z tekstem że

#14 ~Kadzidło~

~Kadzidło~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 21:34

Strach no tak mówiła.. No ja nie widzę tego każdy chce tylko dowiedzieć się prawdy.. Nikt nie, zamierza nikomu ublizac a napewno nie Ja. To spotkanie to tylko po to aby mógł nam powiedzieć co jest na rzeczy że tak się dzieje w naszej Parafi ja tak to widzę i idę w takim celu .. A co do 8 przykazania a gdzie pamiętaj abyś dzień święty świeci (mowa o dzwonach)?? Niech nikt nie zasłania się przykazaniami bo można polemizować na ten temat i doszukiwać się wiele..

#15 ~Gro~

~Gro~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 22:56

Jak już jesteśmy przy przykazaniach to dlaczego proboszcz nie szanuje pierwszego z dziesięciu, tylko takie mam wrażenie że bardziej wielbi mamonę. A w tej sprawie tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi. A stare przysłowie mówi że jak niewiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

#16 parafianin

parafianin

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 23:48

Bez kitu wchodzi nie wie o co chodzi ale dobra przyszła i się pruje powiedzieć swoje weto.. Pewnie teraz z Proboszczem kawę pije i melduję co kto i jak ale ja tam pójdę do kościoła jak Jacek będzie do tego czasu pomodle się w domu.. I ten kościelny jakiś dziwny nie przyszedł tylko syna wysłał dziwne to tak trochę.. Wracając do tematu tej kobiety To tak wogole ogólnie to co ona myśli że my Chcemy księdza wsadzić na taczke i wywiesc???? no to to już rozwala system jak ona wyskoczyła z tekstem że

Z tego co wiem syn był w zastępstwie za ojca, bo był najprawdopodobniej w pracy, więc jeśli nie wiesz i nie znasz to się nie wypowiadaj.

Użytkownik parafianin edytował ten post 07 listopad 2019 - 23:50

#17 ~Kadzidło~

~Kadzidło~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 00:11

A czy coś złego napisane było ja napisałem że dziwnie nic obrazliwego nie było napisane tu!

#18 ~parafianin~

~parafianin~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2019 - 00:24

Napisane było, że jest dziwny, nie że dziwnie

#19 parafianin

parafianin

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 00:28

Napisane było, że jest dziwny, nie że dziwnie. Jest to bardzo w porządku facet. Więc jeśli nie znasz to się nie wypowiadaj.

#20 ~Katolik~

~Katolik~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 08:44

Wszystkich obecnych tutaj wysłałbym do psychiatry. Wy uważacie się za katolików? A gdzie poszanowanie dla ósmego przykazania? Proboszcz podjął kilka kontrowersyjnych decyzji, które mogły nie spodobać się ludziom, ale czy to daje prawo do tego, by szczuć na człowieka, kłamać i oczerniać? Media są ostatnim miejscem, gdzie powinno załatwiać się takie sprawy. Wszyscy jesteście siebie warci.

A gdzie poszanowanie dla ósmego przykazania? Proboszcza.jego nie dotyczą przykazania to niech spier***a z Parafi skąd przyszedł 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych