Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koło PO

3211 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 23:27

Ten w przeciwsłonecznych okularach... ;p, a nie podobny?

ten wieśmak? a kto to ?

#82 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2013 - 09:50

ten wieśmak? a kto to ?

pedał

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 21:53

Siedzi rybak nad morzem i łowi ryby. Nagle patrzy a tu na wędce trzepoce się mu złota rybka. Wyciągnął ją czym prędzej i się pyta:
- Czy ty rybko jesteś ze złota?
- Nie - odpowiedziała rybka - ja jestem z Platformy. - Zafrasował się stary rybak...
- No to ty nie spełniasz życzeń? - zapytał ją.
- Nie. - odpowiedziała rybka - ja tylko obiecuję

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 21:55

W czasie rządów PiS -25.01.2007 - Sejm przyjął poprawkę Senatu do budżetu na rok 2007, przewidującą przekazanie 40 mln zł na Świątynię Opatrzności Bożej ze środków Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (FUS).
Rządziła wtedy koalicja PiS, LPR i Samoobrona
Świątynia Opatrzności Bożej dostała z budżetu 40
mln zł - Pieniądze te zostały przesunięte z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (FUS).
Za wsparciem Świątyni Opatrzności 25.01.2007 z naszych składek emerytalnych głosowały PiS, PO, PSL, LPR, Samoobrona, przeciw był tylko SLD-pamiętajmy o tym.
Inicjatorami tej akcji było PiS i LPR.
A stało się tak bo Glempy i inne sukienkowe watykańczyki ujadały, że nie mogą dokończyć budowy i przez nich teraz zmusza się nas do niewolniczej pracy.
Zgodnie z poprawką, w budżecie powstała nowa rezerwa celowa, pozwalająca na dofinansowane projektów muzealnych i bibliotecznych w ramach budowy świątyni.
Rząd nie miał zastrzeżeń do poprawki – premierem był Jarosław Kaczyński
Czym jest Fundusz Ubezpieczeń Społecznych?
Fundusz, z którego zostały przesunięte pieniądze na budowę Świątyni to pieniądze w dyspozycji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych wypłacającego Polakom emerytury. Część funduszu pochodzi z dotacji budżetu, a część - ze składek wszystkich pracujących.

Wyjazd delegacji z prezydentem na czele w dniu 10 kwietnia absolutnie nie był potrzebny, ponieważ 7 kwietnia odbyła się w Katyniu doniosła uroczystość, w której uczestniczyli premierzy rządów Polski i Rosji. Padły tam doniosłe słowa, ważne dla rozwiązania problemu zbrodni katyńskiej. Normalni politycy zrozumieliby to i uroczystość rocznicową z udziałem prezydenta RP zorganizowaliby w Polsce. Niestety Pan nie należy do normalnych polityków. Pan realizować chce swoje chore aspiracje za wszelką cenę. To Pan - jak sądzę - pchnął Lecha Kaczyńskiego 10 kwietnia do Katynia. To - jak sądzę - Pana pomysł aby prezydent zabrał ze sobą tylu ważnych ludzi. Lech Kaczyński na dodatek spóźnił się na samolot czym opóźnił wylot, Nie dosyć, że nie należało w ogóle wylatywać z Warszawy ze względu na pogodę, to jeszcze opóźnienie spowodowało, że samolot doleciał, kiedy mgła nad smoleńskim lotniskiem była już potężna. Na krótko przed katastrofą rozmawiał Pan z Bratem przez telefon satelitarny. Już wówczas było wiadomo Lechowi Kaczyńskiemu, że nad lotniskiem jest mgła. Dlaczego Pan nie ostrzegł Brata przed lądowaniem? A może Pan w jakiś sposób zachęcił Brata do tego lądowania, bo przecież - jeżeli nie wylądują - będą się ludziska w Polsce śmiać z całej tej napuszonej wyprawy. Można było jeszcze wylądować na lotnisku zapasowym i dojechać z opóźnieniem. Lepiej było odbyć opóźnioną uroczystość niż uciekać się do takiego głupiego "bohaterstwa" w stylu Pana i Pana Brata..

Odnoszę wrażenie, że cała ta wrzawa, którą Pan wszczyna ma zagłuszyć Pana sumienie i odwrócić uwagę od faktycznych przyczyn katastrofy. Buduje Pan mit jakiegoś testamentu Lecha Kaczyńskiego, a tymczasem poza paroma awanturkami, żadnej istotnej polityki przynależnej Lechowi nie widać. Lech Kaczyński był może dobrym człowiekiem ale nie nadawał się na stanowisko prezydenta Polski. Był zabawką w Pana rękach, która miała służyć Panu do osiągania Pana celów politycznych. Teraz po śmierci Brata również wykorzystuje Pan tę tragiczną śmierć do wyprowadzania ludzi na ulice i do prymitywnego podburzania przeciwko rządzącym. Od razu zastrzegam się! Ten rząd nie jest moim rządem. Nigdy nie głosowałam na PO ale alternatywa Pana rządów mrozi mnie całkowicie! Wolę już PO z PSL lub kimkolwiek niż Pana i Pana obłąkańczy PiS.

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 21:57

Premier Tusk zlikwidował wszystkie ministerstwa, a w ich miejsce powołał 3 nowe: 
1. Zdrowia 
2. Szczęścia 
3. Pomyślności

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 21:57

Siedzą, każdy na swojej chmurce, Castro, Putin i Tusk, przyglądaja sie na ziemię i płaczą. Pan Bóg przechadzał się i zbliżywszy sie do Castro, pyta:
- Co tak płaczesz synu?
- Panie Boże - odpowiada Castro zalany łzami - całe życie gnębiłem ten biedny naród, głodziłem, więziłem, co ja im zostawiłem, tylko głód i ubóstwo. 
- Nie martw się - odpowiada Pan Bóg - dzięki twojemu reżimowi wychowałeś ich na zahartowanych ludzi, poradzą sobie. 
Pan Bóg podchodzi do Putina i pyta, czemu tak płacze. 
- Panie Boże - mówi Putin - tak gnębiłem tych moich Rosjan i goniłem do pracy, zamykałem do więzienia, co ja im zostawiłem? 
- Nie martw się - odpowiada Pan Bóg - Rosjanie to dzielny naród, poradzą sobie wyjdą na ludzi. 
Wreszcie podchodzi Pan Bóg do płaczącego Tuska, patrzy ponad jego ramieniem na ziemię, siada koło niego i zaczyna płakać razem z nim.  

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 21:58

Siedzi rybak nad morzem i łowi ryby. Nagle patrzy a tu na wędce trzepoce się mu złota rybka. Wyciągnął ją czym prędzej i się pyta:
- Czy ty rybko jesteś ze złota?
- Nie - odpowiedziała rybka - ja jestem z Platformy. - Zafrasował się stary rybak...
- No to ty nie spełniasz życzeń? - zapytał ją.
- Nie. - odpowiedziała rybka - ja tylko obiecuję

Premier Tusk zlikwidował wszystkie ministerstwa, a w ich miejsce powołał 3 nowe: 
1. Zdrowia 
2. Szczęścia 
3. Pomyślności

Siedzą, każdy na swojej chmurce, Castro, Putin i Tusk, przyglądaja sie na ziemię i płaczą. Pan Bóg przechadzał się i zbliżywszy sie do Castro, pyta:
- Co tak płaczesz synu?
- Panie Boże - odpowiada Castro zalany łzami - całe życie gnębiłem ten biedny naród, głodziłem, więziłem, co ja im zostawiłem, tylko głód i ubóstwo. 
- Nie martw się - odpowiada Pan Bóg - dzięki twojemu reżimowi wychowałeś ich na zahartowanych ludzi, poradzą sobie. 
Pan Bóg podchodzi do Putina i pyta, czemu tak płacze. 
- Panie Boże - mówi Putin - tak gnębiłem tych moich Rosjan i goniłem do pracy, zamykałem do więzienia, co ja im zostawiłem? 
- Nie martw się - odpowiada Pan Bóg - Rosjanie to dzielny naród, poradzą sobie wyjdą na ludzi. 
Wreszcie podchodzi Pan Bóg do płaczącego Tuska, patrzy ponad jego ramieniem na ziemię, siada koło niego i zaczyna płakać razem z nim.  

tak samo PO rządzi wRóżanie?

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 22:01

tak samo PO rządzi wRóżanie?

U nas do niedawna rządził Pleban a już jest PO :D :D :D

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 22:02

Co to znaczy TUSK? 
- Teraz Usłyszysz Same Kłamstwa.

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 22:06

Spotyka się Putin z Miedwiediewem. 
- Słuchaj Dmitrij, trzeba coś zrobić z tymi różnicami w czasie, bo same gafy strzelam. Na przykład - dzwonię do Prezydenta Chin, żeby mu złożyć życzenia urodzinowe, a on mi mówi, że to dopiero jutro. 
Przerywa mu Miedwiediew: 
- Władimir, ja dzwonię do Tuska, żeby złożyć kondolencje, a on mi mówi, że jeszcze nie wystartowali!

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 22:06

jakie to prawdziwe :)

#92 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 22:07

niewygodne-stat-400.gif

Źródło: niewygodne.info.pl

#93 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 08:53

Pieprzyć partie polityczne im więcej o nich się rozmawia i o tych ich programach (obiecankach ruc*ankach) to stajemy się homo erectusem. RN daje jakąś alternatywę. Może was zainteresuje :

https://www.youtube....v=QctsXrsYBIo#!

Fajnie by było jakby w Różanie znalazł się jakiś aktywista i się zajął tym tematem.

To zajmij sie frajerze. Zgodnie z zasada "zabij slina sku....syna" zrobimy z toba w porzadek w tri miga :D

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2013 - 19:07

POrażak PO w polsce może przeniesie sie na Różąn. Dośc układu

Ciekawe jak różański prezes PO Świderski postrzega upadek PO w POLSCE

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2013 - 19:10

Premier Donald Tusk zwołuje radę ministrów do swojego gabinetu i mówi do zgromadzonych ministrów. 
- Mam tutaj 4 przyciski czerwony, żółty, niebieski i zielony: 
- jak wcisnę przycisk czerwony to na drogach nie będzie wypadków i będzie 3000 km autostrad 
- jak wcisnę przycisk żółty to 3 miliony emigrantów wróci do Polski i przyjadą lekarze z zachodu żeby pracować w naszych szpitalach 
- jak wcisnę przycisk niebieski to nie będzie podatków a wynagrodzenia wzrosną o 200% 
- jak wcisnę przycisk zielony to nie będzie przymrozków i susz i jabłka i inna żywność już nigdy nie będzie drożeć.
W tym momencie przerywa mu minister rolnictwa z PSL i mówi - a u nas w Różanie to była babcia Józia, co miała 4 nocniki w przedpokoju - czerwony, żółty, niebieski i zielony. 
- No i co? No i co? - pyta Donald 
- I zesrała się na schodach...

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2013 - 19:28

POrażak PO w polsce może przeniesie sie na Różąn. Dośc układu
Ciekawe jak różański prezes PO Świderski postrzega upadek PO w POLSCE

guma na razie to w Rozanie widac tylko twoj upadek prostaku. Zajmij sie robota a nie opluwaniem pozadnych ludzi ktorzy staraja sie cos dla tego miasta robic. Jak ,asz pytania do przewodniczacego PO w Rozanie to idz i zapytaj wiesz gdzie mieszka. Szkoda tylko ze brakuje Ci w realu odwagi :D

#97 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2013 - 19:43

Myślę że nie brakowało by gumie odwagi stanąć w realu h pomyśl sobie sam a poza tym to nie on pisał powyższy post więc wyluzuj i ty nie obrażaj ludzi

#98 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2013 - 19:48

guma na razie to w Rozanie widac tylko twoj upadek prostaku. Zajmij sie robota a nie opluwaniem pozadnych ludzi ktorzy staraja sie cos dla tego miasta robic. Jak ,asz pytania do przewodniczacego PO w Rozanie to idz i zapytaj wiesz gdzie mieszka. Szkoda tylko ze brakuje Ci w realu odwagi :D

no zobacz a ja pytałem

żero pmyslu rozwoju dla Różana

usmieszki, usmieszki i............... usmieszki

#99 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2013 - 19:51

Z. Liga biznes nie wysxedl ale. Szkole sobie za. Unijna. Kase. Zrobil

#100 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2013 - 19:54