Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koło PO

3791 odpowiedzi w tym temacie

#3661 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 22:38

Aleśta obesrane pisiaki.... Toz to taka kaka że pampersy żadne nie pomogą... :D :D :D

#3662 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 11:05

Aleśta obesrane pisiaki.... Toz to taka kaka że pampersy żadne nie pomogą... :D :D :D

Walnij się w łep i to porządnie lewacki powiatowy klocku.

#3663 ~Marylka~

~Marylka~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 09:34

Ci, którzy rozwalali szpitale i "kręcili lody" na służbie zdrowia teraz występują w roli troskliwych opiekunów nas wszystkich. Pełowcom nie wierzę jak psom.

#3664 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 20:55

Ci, którzy rozwalali szpitale i "kręcili lody" na służbie zdrowia teraz występują w roli troskliwych opiekunów nas wszystkich. Pełowcom nie wierzę jak psom.

Bernardetta? Toż Ona za słowa prawdy zawieszona w prawach Członka PIS?

#3665 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 16:51

I ten kwiecisty polski język... Skąd ci ludzie się wzięli?! Przecież ktoś na nich głosował?! Ktoś ich wybrał?! Intelektualne zera rządziły moim Krajem......PeOwska zgraja przegrała wybory przez ujawnienie treści taśm. Tym razem będzie podobnie, chociaż jest wielu Polaków sympatyzujący z cwaniactwem i złodziejstwem. Mam nadzieję że większość sie zmobilizuje przy urnach wyborczych i wybierze uczciwego przedstawiciela.

#3666 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 16:57

To bylo od początku wiadome ze rząd PO PSL to nieudacznicy i ignoranci zatrudnieni jako kolesie a nie jako znający się na resortach ktore dostali ! Szkoda !! Stracone lata! AlE jedno kolektywnie umieli kraść i łupić co się da i jak się da! No i złupili !!!

#3667 ~prawicowy lewak~

~prawicowy lewak~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 17:10

I ten kwiecisty polski język... Skąd ci ludzie się wzięli?! Przecież ktoś na nich głosował?! Ktoś ich wybrał?! Intelektualne zera rządziły moim Krajem......PeOwska zgraja przegrała wybory przez ujawnienie treści taśm. Tym razem będzie podobnie, chociaż jest wielu Polaków sympatyzujący z cwaniactwem i złodziejstwem. Mam nadzieję że większość sie zmobilizuje przy urnach wyborczych i wybierze uczciwego przedstawiciela.

Masz rację powyrywamy kacze chwasty. Dość cwaniactwa i złodziejstwa.

#3668 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 17:21

Jak słyszę Platfus to na 99% wiem że mam do czynienia z niegodziwcem i łotrem. Łajdacki charakter= łajdackie metody. Od zawsze lat to samo. Zrozumcie, że nic nie znaczycie i w gminie i w powiecie. Ludzie Was omijają lub z politowaniem kiwają głową... Sądzicie, że ktokolwiek przejmuje się waszym urojonym bytem?  Mało Wam ofiar? że Was ziemia nosi! Ale już nie długo w naszym mieście nastąpi DEPLATFUTYZACJA.

#3669 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 21:41

Jak słyszę Platfus to na 99% wiem że mam do czynienia z niegodziwcem i łotrem. Łajdacki charakter= łajdackie metody. Od zawsze lat to samo. Zrozumcie, że nic nie znaczycie i w gminie i w powiecie. Ludzie Was omijają lub z politowaniem kiwają głową... Sądzicie, że ktokolwiek przejmuje się waszym urojonym bytem?  Mało Wam ofiar? że Was ziemia nosi! Ale już nie długo w naszym mieście nastąpi DEPLATFUTYZACJA.

je***e puste łby pisiorskie, że też ścierwa same nie umną to se kradnom. je***iutki.... poczekasz ty sobie na rządy pisiorskie w gminie sobie kolejnych 12 lat kiedy może Twoje dzieci przestana robić za pośmiechowisko.

#3670 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2020 - 14:58

KODawa ma poniżej 10% POparcia i jeszcze niższe zaufanie. Czy to nie można było wystawić np Shreka albo panią Jachirę. Budka to też nie wypał lepszy by był Siemoniak! Ach te nasze władze!

#3671 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2020 - 16:04

KODawa ma poniżej 10% POparcia i jeszcze niższe zaufanie. Czy to nie można było wystawić np Shreka albo panią Jachirę. Budka to też nie wypał lepszy by był Siemoniak! Ach te nasze władze!

KODawa mnie przekonała 
platfusiarnia to obłuda i skrzywienie moralne, widzą prawdę i krzywdę tam gdzie widzą swój interes partyjny. Nigdy nie zagłosuję za tą partię nawet jeśli przyjdą w innym "opakowaniu" moje zaufanie do nich zostalo na zawsze zniszczone
będę głosować na pis 

#3672 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2020 - 16:56

KODawa mnie przekonała
platfusiarnia to obłuda i skrzywienie moralne, widzą prawdę i krzywdę tam gdzie widzą swój interes partyjny. Nigdy nie zagłosuję za tą partię nawet jeśli przyjdą w innym "opakowaniu" moje zaufanie do nich zostalo na zawsze zniszczone
będę głosować na pis

Nowogrodzki lord Farquaad musi być ogromnie wystraszony skoro karze kaczym hujterom umieszczać takie wPiSy .

#3673 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2020 - 11:17

Brawo. Nowy przekaz z Czerskiej i Wiertniczej. To jedyny przypadek na świecie gdy rząd walczy z epidemią a opozycja z rządem. Należy ci się Medal Targowicy z Gwiazdą volksdojcza.

#3674 ~Wujek Józek~

~Wujek Józek~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2020 - 16:43

Mojego ojca zawsze śmieszyło, że nasi krewni walczyli po jednej i po drugiej stronie bitwy pod Grunwaldem. Tata to odkrył. A do mnie mówił: „Ty jesteś bardziej Wojciechowska niż Grabska” – mówiła Kidawa-Błońska.

#3675 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2020 - 19:49

Mojego ojca zawsze śmieszyło, że nasi krewni walczyli po jednej i po drugiej stronie bitwy pod Grunwaldem. Tata to odkrył. A do mnie mówił: „Ty jesteś bardziej Wojciechowska niż Grabska” – mówiła Kidawa-Błońska.

Ta jak coś POwie to.... :lol:  :lol:  :lol:

#3676 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2020 - 21:40

zazdrość posiwskich triki bo jedyne co potrafią to odczytać swoje drzewo genealogiczne co najwyżej do dziadka. Niestety nie każdy może się pochwalić takim rodowodem jak MKB a już w PiS-ie to raczej nikt.

#3677 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2020 - 13:59

Biedaczka - znów nie wie co mówi i nie wie co robi! Tato aż tyle pokoleń znał 1410 r.  :o ???  Wzbudza sobą politowanie i ostrzeżenie kolejny raz przed PO! 

#3678 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2020 - 15:23

Biedaczka - znów nie wie co mówi i nie wie co robi! Tato aż tyle pokoleń znał 1410 r. :o ??? Wzbudza sobą politowanie i ostrzeżenie kolejny raz przed PO!

Tobie się to w głowie nie mieści bo pewnie nawet pradziadka nie pamiętasz. Pewnie jaki ruski babkę na miedzy wychędożył i tak twój ród powstał. A Kidawa zna swoje drzewo genealogiczne doskonale. Wiem ze wam pisiorom się to w tych waszych pustych łbach nie mieści. Łykacie tylko sieczkę z TVP jak pelikany.

#3679 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2020 - 15:50

Tobie się to w głowie nie mieści bo pewnie nawet pradziadka nie pamiętasz. Pewnie jaki ruski babkę na miedzy wychędożył i tak twój ród powstał. A Kidawa zna swoje drzewo genealogiczne doskonale. Wiem ze wam pisiorom się to w tych waszych pustych łbach nie mieści. Łykacie tylko sieczkę z TVP jak pelikany.

No tak 1410 r to parę lat temu , fajnie mieć wiedzę i drzewo aż z tylu pokoleń . Ten pradziadek Wojciechowski to pewnie Neandertalski  :D , a Grabski to Australopiteki  :D. A może po opowiadaj nam braciszku jak twój pradziadek z KODawy pradziadkiem polowali na Dinozaury  :lol: ? Ten wasz gomułka jak by pokazał swoje drzewo to jestem pewien że pradziadek jego był małpą uderzające podobieństwo  :D .

#3680 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2020 - 16:34

No tak 1410 r to parę lat temu , fajnie mieć wiedzę i drzewo aż z tylu pokoleń . Ten pradziadek Wojciechowski to pewnie Neandertalski :D , a Grabski to Australopiteki :D. A może po opowiadaj nam braciszku jak twój pradziadek z KODawy pradziadkiem polowali na Dinozaury :lol: ? Ten wasz gomułka jak by pokazał swoje drzewo to jestem pewien że pradziadek jego był małpą uderzające podobieństwo :D .

najważniejsze ze dziadek Kaczyńskiego był zydokomuchem. Reszta się nie liczy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych