Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koło PO

3220 odpowiedzi w tym temacie

#3121 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2019 - 20:43

My czyli kto ?

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

#3122 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 07:28

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Naród wybrany, namaszczony do rzeczy wielkich przez samego Jahwe.

#3123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 10:39

Naród wybrany, namaszczony do rzeczy wielkich przez samego Jahwe.

Powiedział potomek żydo-bolszewików :lol:

#3124 ~lewicowy prawak~

~lewicowy prawak~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 12:56

Powiedział potomek żydo-bolszewików :lol:

Trochę się towarzysz pomylił. Teraz wszyscy bolszewicy są w pisie i stąd te programy socjalne.

#3125 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 21:07

Stanisław Piotrowicz w kuriozalnym wywiadzie. "Gdybym był komunistą, dzisiaj byłbym w PO"

kn 12.11.2019 09:36
- Gdybym był komunistą, dzisiaj byłbym w Platformie Obywatelskiej - przekonuje w wywiadzie dla "Sieci" prokurator stanu wojennego Stanisław Piotrowicz, który uzyskał rekomendację PiS na sędziego Trybunału Konstytucyjnego. Jak dodaje, nieuzyskanie przez niego mandatu do Sejmu było poprzedzone "brutalnymi atakami" wymierzonymi w jego stronę . - Nie było jeszcze takiego przypadku, żeby polityk był przez tak długi czas atakowany - zaznacza.

Lepszy Sort nie ma sobie nic do zarzucenia :D

#3126 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 21:08

"Traktuję to jako szczególne wyróżnienie. Mam świadomość tego, że to dopiero rekomendacja, a nie uchwała Sejmu. Myślę, że w pracach TK przydatna byłaby nie tylko moja wiedza prawnicza, ale również bogate doświadczenie w stosowaniu prawa, a także w jego stanowieniu"

Radosny Ciumkacz....

#3127 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2019 - 21:13

Ależ oczywiście. Piotrowicz nigdy nie był komunistą, Mussolini nigdy nie był faszystą, Hitler nigdy nie był nazistą, a Wojtyła nigdy nie był papieżem.

Piotrowicz to był Konrad Wallenrod PRLu, tak dokładnie zakonspirowany, że nikt o nim nie wiedział, nawet on sam. Dopiero po 1989 roku sobie to uświadomił.

Fakt, ciekawa logika posługuje sie ten wynik nieudanego eksperymentu genetycznego- praca prokuratora nie oznaczała utożsamiała sie z systemem, ale praca krawężnika czy tez sprzątaczki w MSW juz tak i jest az tak naganna, ze emeryturę zabrać należy. Pani insp. szef terroru co to przez 30 lat ganiała bandziorów jest komunistka, a pan experyment od politycznej prokuratury to dziewica z lelij na szpiczastej piersi.

Stary jestem to pamiętam jak Wolna Europa jednych tchem wymieniała ….Kuroń, Michnik ,Modzelewski , Piotrowicz ………………..itd

Ja proponuję stworzyć nową jednostkę: "piotrowicz".
Jednostkę bezwstydu i wyparcia otaczającej rzeczywistości. Niestety ze względu na jej wielkość cała pisowska konkurencja będzie musiała się zadowolić co najwyżej jej ułamkiem (ułomkiem) ;-)

#3128 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 15:49

Och ten Piotrowicz zdrajca jak on mógł opuścić nasze komusze szeregi! Teraz w PIS jest nigdy mu tego nie wybaczę.

#3129 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 18:05

Och ten Piotrowicz zdrajca jak on mógł opuścić nasze komusze szeregi! Teraz w PIS jest nigdy mu tego nie wybaczę.

Tak jak Ty udajesz Kuku na muniu tak Piotrowicz udaje Prawego i Sprawiedliwego... :D

I Ty i on bez cienia wstydu, zahamowania czy przyzwoitości...bezczelnie i butnie...

#3130 ~Wujek Józek~

~Wujek Józek~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 19:11

Tak jak Ty udajesz Kuku na muniu tak Piotrowicz udaje Prawego i Sprawiedliwego... :D
I Ty i on bez cienia wstydu, zahamowania czy przyzwoitości...bezczelnie i butnie...

gdyby twój stary miał trochę rozumu to założył by gumę i nie spłodził takiego pajaca jak ty

#3131 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 19:30

gdyby twój stary miał trochę rozumu to założył by gumę i nie spłodził takiego pajaca jak ty

Pycha, buta, bluzg, obraza, pogarda i lekceważenie...

Kłamstwo, pomówienie, oszczerstwo i plotka....

Cechy Dobrej Zmiany i Nowej Elity... ŁżejElity...

#3132 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 21:54

A bluzgaj bluzgaj tęczowy POmyju, tu nikt nie zwraca uwagi na te twoje lewackie frustracje.

#3133 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 22:14

A bluzgaj bluzgaj tęczowy POmyju, tu nikt nie zwraca uwagi na te twoje lewackie frustracje.

Tyle miliardów PLN wpompowanych w potencjalny elektorat, w propagandę TVP, tyle stołków rozdanych w spółkach Skarbu Państwa tylko po to by utrzymać status quo w Sejmie i stracić Senat.... :D Zwycięstwo godne wyniku Szydło 27:1... :D PIS ma 99% poparcia... nikt mnie nie słucha... ;) Skończycie tam gdzie wasze miejsce...na śmietniku historii

P.s. nie użyłem ani jednego obraźliwego słowa opisując PISowską rzeczywistość i jej janczara...

#3134 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 22:29

Chcesz jeszcze P_i_e_r_d_o_l_c_u podyskutować? Czy na wątek Rysia spindalasz? Kadzidlaku od 7 boleści?

#3135 ~Wujek Józek~

~Wujek Józek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 08:57

Chcesz jeszcze P_i_e_r_d_o_l_c_u podyskutować? Czy na wątek Rysia spindalasz? Kadzidlaku od 7 boleści?

Wiem, że PO-ły i KO-ły są Twoimi idolami heh, hee, ale nie emocjonój się tak mocno bo się pośikasz trolu!

#3136 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 09:02

Wiem, że PO-ły i KO-ły są Twoimi idolami heh, hee, ale nie emocjonój się tak mocno bo się pośikasz trolu!

PZPR to socjaliści, Peło natomiast typowa POlszewia ,zaraza najgorsza ze wszystkich.

#3137 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 09:11

Tyle miliardów PLN wpompowanych w potencjalny elektorat, w propagandę TVP, tyle stołków rozdanych w spółkach Skarbu Państwa tylko po to by utrzymać status quo w Sejmie i stracić Senat.... :D Zwycięstwo godne wyniku Szydło 27:1... :D PIS ma 99% poparcia... nikt mnie nie słucha... ;) Skończycie tam gdzie wasze miejsce...na śmietniku historii

P.s. nie użyłem ani jednego obraźliwego słowa opisując PISowską rzeczywistość i jej janczara...

Tak się domyślam , że gdyby to wszystko było w waszych rękach to było by cacy , a jak jest w naszych to jest bleeeeee. Ot odkrycie Kalego ?

#3138 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2019 - 17:53

i jak zwykle odkręcony kot ogonem, tylko na tyle cię stać? Wejdź na allegro i poszukaj kremu na ból d...py.

#3139 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 14:09

Dwaj mężczyźni przechodzą koło sejmu.
Nagle w sejmie rozlega się głos:
- Sto lat! Sto lat!
Jeden z mężczyzn mówi:
- Patrz, chyba ktoś tam ma urodziny.
- Nie, to PLATFORMA OBYWATELSKA wiek emerytalny ustanawia.

#3140 ~AGENT ORANGE~

~AGENT ORANGE~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 11:18

POlszewiki od lat uprawiają politykę kłamstwa. Warto znać ideologię prawdziwych mocodawców PO

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych