Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koło PO

3218 odpowiedzi w tym temacie

#2861 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 11:07

Heeellloooołłł od 4 lat rządzi PIS :D Umknęło uwadze? Heeelllooołłl
Powiedz jak to jest, wychodzi na scena Mateuszek kłamczuszek i oznajmia że.... Budżet bez deficytu!!!! Huuurrrraaa :D Po tygodniu ten sam Mateuszek wychodzi i mówi, damy wszystkim i wszystko! Wszystko będzie porobione! To jest poważne? Za wczorajszym komunikatem... dadzą Przedsiębiorcy 500+? :D Wspaniale tyle, że deklarowane w 2023 cztery tysie najniższej minus 2.250 obecne to 1750 różnicy, minus 500 wspaniałomyślnie darowane to nadal 1250 do wydłubania przez Przedsiębiorcę :lol: Dla kogo to komunikat? Tych co nie umną liczyć... Jaja sobie PIS robi z Elektoratu aż miło....

Bujaj wora lewacki dziadu. Głupiś jak całe wasze towarzystwo ze Szrekiem na czele. He he he

#2862 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 19:25

Bujaj wora lewacki dziadu. Głupiś jak całe wasze towarzystwo ze Szrekiem na czele. He he he

Jedź do Krakowa spuścić z kija, na legitymacje partyjną zrelaksujesz się taniej :D

#2863 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 20:14

Pan Schetyna jak pierzyna on tam grzeje gdzie kasą wieje, Błąka się przez cztery lata dla P O to sama strata, do wyborów  blisko już ma na gardle ostry nóż, krzyczy głośno „ja chcę władze nawet jak ojczyznę zdradzę „

#2864 ~wujek Józek~

~wujek Józek~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2019 - 20:20

Szrek przed wyborami nie wie co ma w tym swoim 6-paku he he he. PO wyborach zapomni co tam było na 100%.

Szóstka Schetyny = "oSZÓSTKA" Schetyny

#2865 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 10:16

Pan Schetyna jak pierzyna on tam grzeje gdzie kasą wieje, Błąka się przez cztery lata dla P O to sama strata, do wyborów  blisko już ma na gardle ostry nóż, krzyczy głośno „ja chcę władze nawet jak ojczyznę zdradzę „

Jak się nie uspokoicie to przedzwonię do Banasia!

#2866 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 12:34

Jak się nie uspokoicie to przedzwonię do Banasia!

możesz i do ku***ńskiego

#2867 ~Alka~

~Alka~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 20:01

Tak krzyczał że premierem musi być lider! A teraz wyznaczył panią Beatę Błońską na premiera he he he

Pan Schetyna zamiast Panią Kidawę Błońską to powinien wyznaczyć Panią Klaudię Jachira na premiera . Ta to by zrobiła w końcu porządek z pisem

#2868 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 20:19

Pan Schetyna zamiast Panią Kidawę Błońską to powinien wyznaczyć Panią Klaudię Jachira na premiera . Ta to by zrobiła w końcu porządek z pisem

Pani Jachira i Pan Trzaskowski skutecznie wyleczyli mnie z głosowania na Platformę Obywatelską.

#2869 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 20:40

Pani Jachira i Pan Trzaskowski skutecznie wyleczyli mnie z głosowania na Platformę Obywatelską.

Mnie natomiast z głosowania na PiS wyleczył alfons Banaś

#2870 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 20:49

totalny sok z buraka

#2871 ~wujek Józek~

~wujek Józek~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 20:51

totalny sok z buraka

Z którego ZOO ona uciekła?????

#2872 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 20:52

Mnie natomiast z głosowania na PiS wyleczył alfons Banaś

Ciekawe czy Banaś przy miesięcznych rozliczeniach ,,hotelowych" :) dostawał gratisy :D .

#2873 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 20:55

Ciekawe czy Banaś przy miesięcznych rozliczeniach ,,hotelowych" :) dostawał gratisy :D .

taki farciarz co kamienice dostał od żołnierza AK to napewno i gratis trafił. Swoją droga te posiory to w czepku urodzone. Rydzykowi samochody rozdają bezdomni a banasiowi kamienice. Zyc nie umierać :)

#2874 ~wujek Józiek~

~wujek Józiek~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 20:55

Nie dostawał, sam ich rządał.

#2875 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 20:59

taki farciarz co kamienice dostał od żołnierza AK to napewno i gratis trafił. Swoją droga te posiory to w czepku urodzone. Rydzykowi samochody rozdają bezdomni a banasiowi kamienice. Zyc nie umierać :)

Ale trzeba załapać się na program KORYTO +, a ten tylko dla wybranych.

#2876 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 21:49

Jurek prawdę mówiąc ma rację co do sytuacji z dopłatami za susze w innym wypadku nie zwalano by sprawy nawet komisje

#2877 ~Wujek Józek~

~Wujek Józek~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 07:02

Ciekawe to będą czasy, bardzo ciekawe. Na nic tak nie czekam jak na widok Szetyny i całej jego przybocznej gwardii w kajdanach.

#2878 ~PO~

~PO~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 08:27

Ciekawe to będą czasy, bardzo ciekawe. Na nic tak nie czekam jak na widok Szetyny i całej jego przybocznej gwardii w kajdanach.

raz kolejny kaczy sort błysną inteligencją. Nowogrodzka w panice i nie ma przekazów dnia ?

#2879 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 08:56

Się bambusy 4 lata zbierają :D a mają wszystko...dyspozycyjną policję, prokuraturę i sądy :D Rozwiązania sa dwa... albo za cienkie i głupie Bolki albo.... (to straszne) nie mogą znaleźć żadnych dowodów i łżą bo mają to we krwi :lol: PISior jak się obudzi i nie pomyśli jakby tu kogo z opozycji posadzić to chory jest...Dzień nieudany. Musi sie jeden z drugim wizją masować...

#2880 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 09:04

Będę z niecierpliwością czekał na wyniki wyborów, interesuje mnie bowiem wielce, ilu gamoni zagłosuje na tę wariatkę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych