Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koło PO

3218 odpowiedzi w tym temacie

#2801 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 18:59

Jestem przerażony tym co wypidujecie... Ta PE- owska propaganda zatruła wam ostatnie szare komórki... Kaczyński to jedyny mąż stanu jaki nam został. Zazdrosny ciemny lud nigdy nie podaruje drugiemu Polakowi, że się wybił na osobowość. Tylko zawsze będzie krytykować. Nie rozumiem jak można nie widzieć kto jest prawdziwym złodziejem..

Kochany za dużo TVP oglądasz. Przestań mierzyć wszystkich swoją miara. Wyjdź na miasto posłuchaj co ludzie mówią. Jak PiS niszczy ten kraj. Jak wszystko drożeje. Obudź sie Polaku !!!

#2802 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 19:02

W historii Polski nikt nigdy nie wyrządził krajowi takich szkód jak kurdupel Kaczyński. Mały zawistny, zakompleksiony, wschodnio mentalny barbarzyńca!

#2803 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 06:06

W historii Polski nikt nigdy nie wyrządził krajowi takich szkód jak ZŁODZIEJSKA PLATFORMA OBYWATELSKA. 

#2804 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 06:24

Kochany za dużo TVP oglądasz. Przestań mierzyć wszystkich swoją miara. Wyjdź na miasto posłuchaj co ludzie mówią. Jak PiS niszczy ten kraj. Jak wszystko drożeje. Obudź sie Polaku !!!

Ja oglądam nie tylko TVP Ale TVN i tych ich bredni to się nie da oglądać

#2805 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 08:45

W historii Polski nikt nigdy nie wyrządził krajowi takich szkód jak ZŁODZIEJSKA PLATFORMA OBYWATELSKA. 

To był zamierzony cel przez Tuska i Merkel , żeby osłabić wypompować umyślnie Polskę ze wszystkiego , a naród Polski by szedł do nich na kolanach za chlebem . 

Niemcy po drugiej wojnie światowej zrozumieli , że można inaczej zdobywać czyjeś państwa ,czyjeś ojczyzny,  nawet  bez oddania jednego strzału. 

Ale u nas w Polsce nie brakuje naiwniaków którzy wspierają zajadle i ślepo to ugrupowanie, nie zważając nawet na swoją tożsamość narodową , tylko ważne aby ich partia była górą ...

#2806 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 17:42

Obietnic których się nie chce realizować.... Ktoś kiedyś powiedział, że PO pójdzie na pakt z diabłem byle być u władzy. Miał racje. Koalicja z N i B. Nowacka. Obietnice tylko takie żeby wygrać wybory aby tylko być przy korycie. Naprawdę dalej społeczeństwo daje się na to nabrać?

#2807 ~Dzidziuś~

~Dzidziuś~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 17:55

Raz vatem raz batem peło narodu katem

#2808 ~Wujek Józek~

~Wujek Józek~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 08:55

Ja to się wstydzę głosować na PO. Nie mógłbym

#2809 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 09:12

Obietnic których się nie chce realizować.... Ktoś kiedyś powiedział, że PO pójdzie na pakt z diabłem byle być u władzy. Miał racje. Koalicja z N i B. Nowacka. Obietnice tylko takie żeby wygrać wybory aby tylko być przy korycie. Naprawdę dalej społeczeństwo daje się na to nabrać?

Z tego co dziś słyszeliśmy w programie Rachonia, jak się wypowiada w radiu Schetyna i Rzepiński odnośnie odszkodowań za utracone mienie , to zrozumiałem że oni nie tylko pchają się do koryta , by rządzić Polską , ale zdecydowanie zdradzają się,że pracują dla Niemców przedstawiając sprzeczne obraźliwe myślenie o granicach Polsko niemieckich oczywiście z myśleniem nas rodowitych  Polaków. 

Wtórujcie im kochana  różańska opozycjo , wpisujecie się w tą narrację nieprzyjaźni naszemu Państwu Polskiemu ...

#2810 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 10:15

Stasiu sie za geopolityke bierzesz? A podpowiesz kto podpisał ustawę 447Act czyżby nie ten Trump któremu PIS w doope wchodzi? A przypomnisz gdzie w Wiedniu miało spotkanie PIS z Mosadem w sprawie wycofania ustawy o IPN? Siedzisz na pozydowskim więc rozumiem stres ale nie łzyj...

#2811 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 11:21

Stasiu sie za geopolityke bierzesz? A podpowiesz kto podpisał ustawę 447Act czyżby nie ten Trump któremu PIS w doope wchodzi? A przypomnisz gdzie w Wiedniu miało spotkanie PIS z Mosadem w sprawie wycofania ustawy o IPN? Siedzisz na pozydowskim więc rozumiem stres ale nie łzyj...

Ale napisz , czy jesteś zadowolony , co wypowiada ostatnimi czasy jawnie wasz Przewodniczący waszej Partii POKO . Czy ty się utożsamiasz z jego wypowiedziami na antenie radia ?

#2812 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 01:30

Ale napisz , czy jesteś zadowolony , co wypowiada ostatnimi czasy jawnie wasz Przewodniczący waszej Partii POKO . Czy ty się utożsamiasz z jego wypowiedziami na antenie radia ?

Mi Ten nasz kuku na muniu to się utożsamia z tą lewacką szczujnią z Inowrocławia. FARMER Z INOWROCŁAWIA.

#2813 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 02:49

Mi Ten nasz kuku na muniu to się utożsamia z tą lewacką szczujnią z Inowrocławia. FARMER Z INOWROCŁAWIA.

...mi...się utożsamia... ja pier***ę, kolejny prawacki yntelygent :D. Następnym razem podpisz się nazwiskiem, będziemy wiedzieli kto jest takim kołem nie znającym języka polskiego. A z kim :D ci się utożsamia :D bezzębny konus z Nowogrodzkiej ?

#2814 ~Brejza~

~Brejza~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 06:02

...mi...się utożsamia... ja pier***ę, kolejny prawacki yntelygent :D. Następnym razem podpisz się nazwiskiem, będziemy wiedzieli kto jest takim kołem nie znającym języka polskiego. A z kim :D ci się utożsamia :D bezzębny konus z Nowogrodzkiej ?

Łobudzili cie w nocy he he he. Za nocne godz hejtowaia płacimy POdwójnie.

#2815 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 06:32

pisowski pomiocie płaca to wam za zorganizowane akcje hejterskie co ostatnio ujawnił Onet. Wasza szczujnia płatnych troli wychodowana za publiczne pieniądze już się kończy. Idziecie na dno razem ze Zbyszkiem zero Ziobro.

#2816 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 07:30

Pan Zbyszek Z.? Tak otwarcie? tak szczerze? Myślałem , że Pan zajęty topieniem laptopa...

#2817 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 08:54

PO TO WSTYD. Takiego bagna jak tam to nigdzie nie na. Własne matki by posprzedawali za władzę. Hanba

#2818 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 11:17

PO TO WSTYD. Takiego bagna jak tam to nigdzie nie na. Własne matki by posprzedawali za władzę. Hanba

Teee imitacja, Pan Zbysze za takie co nie płaci....

#2819 ~Różaniak~

~Różaniak~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 19:24

W Inowrocławiu 5oo zł można zarobić za trolowanie. To ten Różański lewacki CZÓB KUKU NA MUNIU 1000zł to lekko urobi bo on szkaluje 24 godziny na dobę.

#2820 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 20:09

W Inowrocławiu 5oo zł można zarobić za trolowanie. To ten Różański lewacki CZÓB KUKU NA MUNIU 1000zł to lekko urobi bo on szkaluje 24 godziny na dobę.

Z ciebievtaki rozaniak jak z koziej duuupy trąba. Rozan nie głosuje na pisiorskie mendy. Koniec z baranami

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych