Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Koło PO

2388 odpowiedzi w tym temacie

#2381 ~Ciocia chrum chrum~

~Ciocia chrum chrum~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 13:56

Wolę oglądać Knura Glapińskiego i jego loszki :D Po 70 tys. każda :D Zabawniejsze jak sie wije w błotku...

czerwona zaraza to zawsze wszystko widzi na odwrót  :lol:  :lol:  :lol:

#2382 ~płapka na trole~

~płapka na trole~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 14:00

Zaglądam na to forum dość rzadko ale niestety po przeczytaniu kilku wątków stwierdzam że nik kuku na muniu to cos więcej niż tylko ksywka. Takiego troglodyte na prawdę ciężko spotkać. Przeczytasz jeden post to jak byś widział wszystkie. Zero konkretów lanie wody i szydzenie ze wszystkiego co nie po jego myśli. A do tego jeszcze myśli że jest zabawny.

#2383 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 14:03

czerwona zaraza to zawsze wszystko widzi na odwrót  :lol:  :lol:  :lol:

Chłopaki PISiaki- tak widzę Waszą propagandowa robotę :D

"

– Hej, młody junaku, smutek zwalcz i strach,
Może na tym piachu za 30 lat,
Przebiegnie, być może, jasna, długa, prosta,
Szeroka jak morze Trasa Łazienkowska… – A tego nie rozumiem… A dlaczego „być może”? – No… „być może”, bo… on jeszcze nie wie… – Dlaczego nie wie? No jak to – nie wie? Ty popatrz, bracie! No? Młody człowiek… chłopak, tak? Na warszawskim brzegu i dookoła pracują jego koledzy. Ty widzisz to? (…)
Przecież na tym piachu za 30 lat,
Przebiegnie, z pewnością, jasna, długa, prosta…" :D :D :D

No co ja poradzę że Wy Warchoły?

#2384 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 14:04

Zaglądam na to forum dość rzadko ale niestety po przeczytaniu kilku wątków stwierdzam że nik kuku na muniu to cos więcej niż tylko ksywka. Takiego troglodyte na prawdę ciężko spotkać. Przeczytasz jeden post to jak byś widział wszystkie. Zero konkretów lanie wody i szydzenie ze wszystkiego co nie po jego myśli. A do tego jeszcze myśli że jest zabawny.

Kłamiesz!!! Żaden PISior nie ma prawa do własnego zdania i  tym bardziej stanowiska! Dostaje to wszystko z Nowogrodzkiej Dlatego.... kłamiesz! :D

#2385 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 20:21

Ty żyjesz na innej planecie? naprawdę nie widzisz jak w ostatnich latach poprawiło się bardzo wielu rodzinom. Radzę włączyć myślenie.

No właśnie chyba żyjemy w rożnych krajach... Ja w Polsce a Ty w Wolsce... GUS podaje inflacje 1% a mnie wychodzi 6-7%. Tyle że ja patrzę na ceny śmieci, energii, paliwa a nie jak GUS...lokomotyw. . te 500+ to łapówka ab ym gębę zatkał jak PIS kradnie na potęgę?

#2386 ~Czerwona zaraza~

~Czerwona zaraza~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 21:46

Jestem strasznie zadowolony , że różańskie kacze podnóżki boją się mnie tak, jak kurdupel Tuska.

zawsze tak się podpisuj lewacki trolu

#2387 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 21:28

A teraz zaczyna szczuć ludzi przeciwko sobie, przekręca wypowiedzi co słyszał, chce jak najwięcej ugrać na czyjejś tragedii . To psychol

#2388 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 21:51

A teraz zaczyna szczuć ludzi przeciwko sobie, przekręca wypowiedzi co słyszał, chce jak najwięcej ugrać na czyjejś tragedii . To psychol

zamilc pisowski pomiocie. Wasz czas dobiega końca. Polacy nie wybacza wam tej nienawisci!!!

#2389 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 09:28

zamilc pisowski pomiocie. Wasz czas dobiega końca. Polacy nie wybacza wam tej nienawisci!!!

Panie Kali , niech się pan nie denerwuje , bo to na urodę i poparcie polityczne szkodzi waszej formacji ...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych